Szép sikerek a Bolyai magyarverseny megyei fordulóján

2015. november 20-án tartották a Bolyai magyar csapatverseny megyei fordulójának eredményhirdetését a Deák iskolában. A megyei fordulón 182 csapat versenyzett, melyből évfolyamonként a legjobb 6 helyezést elért csapatot díjazták. Iskolánk díjazott 10 csapata közül egy képviselheti a megyét az országos döntőben.

Veszprém megye tanári fődíjának nyertese a 2015/2016. tanévben Boda Margit lett.

Minden csapatnak és felkészítőnek gratulálunk! Az országos döntőre eredményes felkészülést kívánunk!

Eredmények:

3. évfolyamon:

2. helyezett a Magyarosok csapat (3. a). Tagjai:Széplaki Zéta, Király Márton, Soós Tamás, Horváth-Bognár Patrik.
4. helyezett a Magyar agyasok csapat (3. a). Tagjai: Orosz Dorottya, Varga Villő Kamilla, Deák Vanda, Csomai Zsófia Rozi.
Felkészítő: Szedlákné Mészáros Emőke

4. évfolyamon:
2. helyezett a Magyar Manók csapat (4. a). Tagjai: Kiss Botond, Szaksz Réka, Bálint Balázs, Nagy Flóra.
7. helyezett a Magyarázók csapat (4. a). Tagjai: Gfellner Benedek, Szabó Miklós, Matusz Levente. Felkészítő: Vajainé Baranyai Beatrix
8. helyezett a Kis sünik csapat (4. b). Tagjai: Rasztovits Dóra, Vas Anila, Vranyecz Anna, Darida Csenge.
10. helyezett a Focisták csapat (4. b). Tagjai: Leszkovszki Ákos, Vranyecz Márton, Izsák Róbert, Sebrek Keán. Felkészítő: Szedlákné Mészáros Emőke

5. évfolyamon:
1. helyezett a Szókirakók csapat (5. a). Tagjai: Kiss Levente, Morvai Levente, Farkas Lilla, Dominyák Virág.
4. helyezett a Betűboszik csapat (5. a). Tagjai: Biró Dóra, Szaksz Anna, Balogh Kinga, Pisch Veronika. Felkészítő: Boda Margit

6. évfolyamon:
2. helyezett Szófaragók csapat (6. a). Tagjai: Czövek Gréta, Poharánszki Anna, Soós András, Tislér Levente.
4. helyezett a Magyarócskák csapat (6. a). Tagjai: Tokai Kiss Zsófia, Varga Cilla, Makarész Dóra, Győrffy József.
8. helyezett a Magyaro-SOKK csapat (6. a). Tagjai: Lippert Piroska, Orosz Gergely, Kocsi Réka, Fodor Sarolta. Felkészítők: Nagyné Dömös Erika, Boda Margit

7. évfolyamon:
2. helyezett a Négyjegyű mássalhangzók csapat (7. a). Tagjai: Balázs Petra, Kővágó Zsófia, Leszkovszki Nóra, Nagy Patrícia.
5. helyezett a Mazsolák csapat (7. a). Tagjai: Müller Emese, Kiszin Panna, Engi Viktória, Márki Sára.
7. helyezett a Betűbúvárok csapat (7. a). Tagjai: Gelencsér András, Pipó Fanni, Nagy Nóra, Kovács Mónika.
Felkészítők: Boda Margit, Szikra Ágnes
8. helyezett a Nyelvőrök csapat (7. b). Tagjai: Vass Vivien, Szappan Réka, Iván Dóra, Selmeczki Petra.
Felkészítő: Szikra Ágnes

8. évfolyamon:
5. helyezett a Helyesírásokk csapat (8. a) tagjai: Vojnity Nóra, Hamburger Panna, Tóth Tímea, Encz Emese. Felkészítő: Nagyné Dömös Erika

2015. november 4-én tartották a Bolyai matematika csapatverseny megyei fordulójának eredményhirdetését a Deák iskolában. A megyei fordulón 223 csapat versenyzett, melyből évfolyamonként a legjobb 6 helyezést elért csapatot díjazták. Iskolánk díjazott 12 csapata közül kettő képviselheti a megyét az országos döntőben.

Veszprém megye tanári fődíjának nyertese a 2015/2016. tanévben Majorné Czifrik Lívia lett.

Módosítás dátuma: 2015. november 22. vasárnap, 19:32

Tartalom : 2059