Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Papírmánia

E-mail Nyomtatás PDF

A Nyomda- és Papíripari Szövetség országos rajzversenyt hirdetett, melynek témája természetesen a papír, pontosabban az ahhoz fűződő nyolc mítosz és tény állítás-pár volt. A regionális fordulóban iskolánk tanuló közül Bálint Balázs, Kiss Botond, Poharánszki Anna és Kloó Benedek lett kategóriájának győztese. Rajzaikra október 30-án déli 12 óráig lehet szavazni a www.facebook.com/szeretemazerdot weboldalon. Szavazzatok rájuk minél többen, hogy közülük kerülhessen ki az országos verseny nyertese!

Módosítás dátuma: 2015. október 29. csütörtök, 18:37  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 863
Tartalom : 1519
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3352596