Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Tájoló nap a nyolcadikosoknak

E-mail Nyomtatás PDF

2017. szeptember 26-án nyolcadik osztályos tanulóink a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara által szervezett pályaorientációs rendezvényen vehettek részt. A 6 szakmacsoportra kidolgozott pályaorientációs program célja, hogy a gyerekek maguk fedezhessél fel, mely szakmaterület érdekli őket, a tanárok pedig átfogó képet kapjanak a gyerekek képességeiről, erősségeiről, érdeklődési irányairól. A nap folyamán kitöltött értékelő lapok feldolgozása után minden diákunk személyre szabott szöveges jellemzést kap, ami segítheti őket a továbbtanulásban. 
Az eseményről a VEHIR internetes hírportál is tudósított.

Módosítás dátuma: 2017. szeptember 27. szerda, 07:25  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 560
Tartalom : 1472
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3096229