Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Versenyeredmények a 2017/2018-as tanévben

E-mail Nyomtatás PDF

Versenyeredmények a 2017/18-as tanévben


ANGOL

1.) Országos Angol Verseny

megyei forduló:

7. évfolyamon:
5. helyezett Nagy Gergő Donát (7. a)
10. helyezett Takács Gergő (7. a)

8. évfolyamon:
2. helyezett Szabó Patrik (8. a)
6. helyezett Pósfai Márton (8. a)
12. helyezett Kovács Bálint (8. b) felkészítő: Csomor-Mészáros Judit

2.) Angol Verseny - Lovassy Gimnázium

1. helyezett Chicken Champions csapat tagjai: Poharánszki Anna (8. a), Pósfai Márton (8. a) és Tislér Levente (8. a) felkészítők: B. Viz Erzsébet, Csomor-Mészáros Judit

3.) Megyei Szépkiejtési Verseny

5-6. évfolyamon:
1. helyezett Keserű Bese (6. a)

7-8. évfolyamon:
4. helyezett Kiss Levente (7. a) felkészítő: Csomor-Mészáros Judit

BIOLÓGIA

1.) Bolyai Természettudományi Csapatverseny (2018. február 9.)

5. évfolyamon: (100 csapatból)
8. helyezett Tudorka csapat, tagjai: Falus Eszter (5. a), Varga Villő Kamilla (5. a), Orosz Dorottya Boglárka (5. a) és Széplaki Zéta (5. a) felkészítő: Zsámár Gyöngyi
6. évfolyamon: (91 csapatból)
12. helyezett Kárt-evők csapat, tagjai: Engi Lilien (6. a), Ekbauer Eszter (6. a), Matusz Levente (6. a) és Gazsi Rebeka (6. a)
13. helyezett Gy-Őzikék csapat, tagjai: Gfellner Benedek (6. a), Kiss Botond (6. a), Fogarassy Kristóf (6. a) és Matusz Benedek (6. a)
25. helyezett Érett gyümölcsök csapat, tagjai: Lippert Júlia (6. a), Morvai Emese Katalin (6. a), Szaksz Réka Dorottya (6. a) és Nagy Flóra (6. a) felkészítő: Zsámár Gyöngyi
7. évfolyamon: (57 csapatból)
9. helyezett Almatrosz csapat, tagjai: Kiss Levente (7. a), Vojnity Viktor (7. a), Áment Balázs Gábor (7. a) és Morvai Levente (7. a)
30. helyezett Csúcsragadozók csapat, tagjai: Perlaky Áron (7. a), Mészáros Gyula Ágoston (7. a), Dóra Gergely (7. a) és Lázár Milán (7. a) felkészítők: Zsámár Gyöngyi, Győriné Rapp Erzsébet, Mészöly János
8. évfolyamon: (48 csapatból)
2. helyezett Indiai szubkontinens csapat, tagjai: Makarész Dóra (8. a), Tislér Levente Norbert (8. a), B. Kiss László (8. a) és Pósfai Márton Béla (8. a)
5. helyezett Puha mohák csapat, tagjai: Czövek Gréta (8. a), Tokai-Kiss Zsófia (8. a), Poharánszki Anna (8. a) és Varga Cilla Veronika (8. a)  felkészítők: Zsámár Gyöngyi, Győriné Rapp Erzsébet, Mészöly János

2.) Tudásbajnokság (2018. április 13.)

2. helyezett Győry Zsombor (2. b) 
6. helyezett
Hannig Nóra (3. b)
9. helyezett Breitenstein Benedek (4. a) felkészítők: Szedlákné Mészáros Emőke (2. b), Csatlós Melinda (3. b, Horváthné Berta Éva (4. a)

FIZIKA

1.) Öveges József Országos Fizikaverseny

iskolai forduló:
1. helyezett Tislér Levente Norbert (8. a)
2. helyezett Pósfai Márton Béla (8. a)
3. helyezett B. Kiss László (8. a)
4. helyezett Orosz Gergely Xavér (8. a)
5. helyezett Németh Levente (8. b)
6. helyezett Szabó Ágnes (8. b) felkészítő: Mészöly János

megyei forduló:

2. helyetett Tislér Levente Norbert (8. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Pósfai Márton Béla (8. a) DÖNTŐS!
6. helyezett B. Kiss László (8. a)
9. helyezett Orosz Gergely Xavér (8. a)
11. helyezett Németh Levente (8. b) felkészítő: Mészöly János

 

KÉMIA

1.) Hevesy György kémiaverseny (2018. március 23.)

megyei forduló:

7. évfolyamon:
1. helyezet Pituk Mátyás (7. a) DÖNTŐS!

8. évfolyamon:
1. helyezett Tislér Levente (8.a) DÖNTŐS! Felkészítő:Mészöly János

2.) Városi Kémia Laboratóriumi verseny (2018. április 24., Vetési Gimnázium)

városi forduló:

7. évfolyamon:

1. helyezett Kovács Botond (7. a)
1. helyezett Pituk Mátyás (7. a) Felkészítő:Mészöly János

KÖNYVTÁR

1.) IV. városi könyvtárhasználati vetélkedő (2017. november 30.)

1. helyezett csapat tagjai: B. Kiss László (8. a), Czövek Gréta (8. a) és Lippert Piroska (8. a) felkészítő: Battyányiné Nagy Lívia

 

MAGYAR

1.) Bolyai Magyar nyelv és irodalom Csapatverseny (2017. október 13.)

4. évfolyamon:
1. helyezett Betűcserkészek, csapat tagjai: Koszorus Nóra (4. a), Miklós Hanga (4. a), Rédling Hanna (4.a), Vörös Csanád (4.a) DÖNTŐS!
2. helyezett Szófaló faló, csapat tagjai: Bors Ádám (4. a), Ekbauer Tamás (4. a), Szalai Anna Borka (4. a), Vörös Zalán (4. a)
10. helyezett Menő agy, csapat tagjai: Balogh Janka (4. a), Balogh Kincső (4. a), Breintenstein Benedek (4. a), Frank Bálint (4. a)
18. helyezett Bolyai cowboyok, csapat tagjai: Csizmadia Csenge Boróka (4. a), Szalay Ákos (4. a), Varga Áron (4. a), Papp Levente (4. a) felkészítő: Port Márta

5. évfolyamon:
5. helyezett Betűfalók, csapat tagjai: Agárdi Attila (5. a), Keszei Lili (5. a), Baki Flóra (5. a), Falus Eszter (5. a)
5. helyezett Magyarosok, csapat tagjai: Csomai Zsófia Rozi (5. a), Király Márton Bonifác (5. a), Soós Tamás Bálint (5. a), Széplaki Zéta Zoltán (5. a)
19. helyezett ABC csajok, csapat tagjai: Orosz Dorottya (5. a), Szabó Izabella (5. a), Deák Vanda (5. a), Jánosi Laura (5. a) felkészítök: Szikra Ágnes, Szöllősi Judit

6. évfolyamon:
2. helyezett Magyar Unikornisok, csapat tagjai: Vranyecz Anna (6. b), Rasztovits Dóra (6. b), Vas Anila (6. b), Darida Csenge (6. b)
4. helyezett Négyjegyű magánhangzók, csapat tagjai: Morvai Emese (6. a), Lippert Júlia (6. a), Szaksz Réka (6. a), Engi Lilien (6. a)
8. helyezett Szódolgozatok, csapat tagjai: Nagy Flóra (6. a), Fogarassy Kristóf (6. a), Keserű Bese (6. a), Matusz Benedek (6. a) felkészítők: Szikra Ágnes, Nagyné Döös Erika

7. évfolyamon:
4. helyezett Szókirakók, csapat tagjai: Dominyák Virág (7. a), Farkas Lilla (7. a), Kiss Levente (7. a), Morvai Levente (7. a)
13. helyezett BriAnDoKing, csapat tagjai: Alacs Brigitta (7. a), Szaksz Anna (7. a), Balogh Kinga (7. a), Nagy Gergő (7. a) felkészítő: Szöllősi Judit

8. évfolyamon:
3. helyezett BalLada, csapat tagjai: Fröhlich Boldizsár (8. a), Kiss Csongor (8. a), Pósfai Márton (8. a), Szabó Patrik (8. a)
10. helyezett Görények, csapat tagjai: Győrffy József (8. a), Czövek Gréta (8. a), Speulta Zsófia (8. a), Orosz Gergely Xavér (8. a) felkészítők: Nagyné Dömös Erika, Szöllősi Judit

országos döntő:
4. helyezett Betűcserkészek, csapat tagjai: Koszorus Nóra (4. a), Miklós Hanga (4. a), Rédling Hanna (4.a), Vörös Csanád (4.a)

2.) Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

megyei forduló:

4.évfolyamon:

1. helyezett Bors Ádám (4. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Kurucz Noémi(4. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Vörös Zalán (4. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Vörös Csanád (4. a) felkészítő: Port Márta

7. évfolyamon:

3. helyezett Áment Balázs (7. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Morvai Levente (7. a) felkészítő: Szöllősi Judit

8. évfolyamon:

1. helyezett B. Kiss László (8. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Tislér Levente (8. a)DÖNTŐS!
4. helyezett Pósfai Márton (8. a)
5. helyezett Makarész Dóra (8. a)
8. helyezett Fröhlich Boldizsár (8. a)
8. helyezett Tokai-Kiss Zsófia (8. a) felkészítők: Nagyné Dömös Erika, Szöllősi Judit

országos forduló:

1. helyezett Bors Ádám (4. a)
1. helyezett Vörös Zalán (4. a)
6. helyezett Kurucz Noémi (4. a)

3.) NyelÉSZ anyanyelvi verseny (2018. március 23.)

megyei forduló

2. évfolyamon:
6. helyezett Győri Zsombor (2. b)
7. helyezett Fujt Levente (2. b) felkészítő: Szedlákné Mészáros Emőke

3. évfolyamon:
1. helyezett Morvai Anna (3. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Mészáros Barna (3. a)
28. helyezett Mujzer Mirkó (3. a) felkészítő: Port Márta

4. évfolyamon:
1. helyezett Bors Ádám (4. a) DÖNTŐS!
1. helyezett Vörös Zalán (4. a) DÖNTŐS!
8. helyezett Breitenstein Benedek (4. a) felkészítő: Port Márta

5. évfolyamon:
10. helyezett Széplaki Zéta (5. a)
18. helyezett Király Márton (5. a)
24. helyezett Orosz Dorottya (5. a) felkészítő: Szöllősi Judit

6. évfolyamon:
1. helyezett Szaksz Anna (6. a) DÖNTŐS!
8. helyezett Vranyecz Anna (6. b)
9. helyezett Nagy Flóra (6. a)
12. heylezett Rasztovits Dóra (6. b)
14. helyezett Darida Csenge (6. b) felkészítők: Nagyné Dömös Erika (6. a), Szikra Ágnes (6. b)

7. évfolyamon:
1. helyezett Hamburger Zsombor (7. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Kiss Levente (7. a)
17. helyezett Dóra Gergely (7. a) felkészítő: Szöllősi Judit

8. évfolyamon:
1. helyezett B. Kiss László (8. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Tislér Levente (8. a)
9. helyezett Pósfai Márton (8. a) felkészítők: Nagyné Dömös Erika, Szöllősi Judit

országos döntő:

4. helyezett B. Kiss László
5. helyezett Szaksz Réka
11. helyezett Tislér Levente
14. helyezett Bors Ádám
20. helyezett Vörös Zalán
21. helyezett Hamburger Zsombor
31. helyezett Morvai Anna

4.) Tudásbajnokság (2018. április 13.)

Anyanyelv:

1. helyezett Győry Zsombor (2. b) DÖNTŐS!
2. helyezett Lennert János (2. a)
3. helyezett Kiss-Jakab Árpád (2. b)
6. helyezett Kórusz Sándor (3. a)
8. helyezett Vízi Janka (3. a)
10. helyezett Molnár Lilla ( 3. a)
16. helyezett Csomai Bori (3. a)
18. helyezett Deák Tekla (3. a)
1. helyezett Vörös Zalán (4. a) DÖNTŐS!
2. helyezett
Vörös Csanád (4. a) 
3. helyezett Bors Ádám (4. a)
4. helyezett Breitenstein Benedek (4. a)
5. helyezett Kurucz Noémi (4. a)
9. helyezett Szalai Borka (3. a)
10. helyezett Csizmadia Csenge (4. a)
11. helyezett Molnár Lujza (4. b)
15. helyezett Tóth Kristóf (4. a)
16. helyezett Fazekas Effi (4. a)
18. helyezett Szalay Ákos (4. a)
20. helyezett Gasztonyi Viktória (4. a)
3. helyezett Széplaki Zéta (5. a)
4. helyezett Darida Csenge (6. b)
7. helyezett Rasztovics Dóra (6. b) felkészítők: Szedlákné Mészáros Emőke (2. b), Vajainé Baranyai Beatrix (2. a), Port Márta 3. a és 4. a), Baranyai Zsuzsanna (4. b), Szöllősi Judit (5. a), Szikra Ágnes (6. b)
Irodalom-Szövegértés:
1. helyezett Győry Zsombor (2. b) DÖNTŐS!
2. helyezett Tán Lili (2. a)
3. helyezett Kiss-Jakab Árpád (2. b)
5. helyezett Jánó Zsigmond (2. b)
1. helyezett Morvai Anna (2. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Börczi Boglárka (3. b)
1. helyezett Miklós Hanga (4. a) DÖNTŐS! felkészítők:  Szedlákné Mészáros Emőke (2. b), Vajainé Baranyai Beatrix (2. a), Port Márta 3. a és 4. a), Baranyai Zsuzsanna (4. b)
országos döntő
1. helyezett Vörös Zalán
2. helyezett Győry Zsombor - Irodalom-szövegértés
10. helyezett Győry Zsombor - Anyanyelv

5.)  Arany János Anyanyelvi verseny országos döntő (2018. március 25.)

4. évfolyamon:
1. helyezett Vörös Zalán (4. a) felkészítő: Port Márta
6. évfolyamon:
4. helyezett Bálint Balázs (6. a)
5. helyezett Fogarassy Kristóf (6. a)
7. helyezett
Engi Lilien (6. a)
9. helyezett Matusz Benedek (6. a) felkészítő: Nagyné Dömös Erika
6.) Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny (2018. március 3.)
megyei forduló
6. évfolyamon:

1. helyezett Szaksz Réka (6. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Bálint Balázs (6. a)
4. helyeztett Kiss Botond (6. a) felkészítő: Nagyné Dömös Erika

7. évfolyamon:

5. helyezett Pituk Mátyás (7. a)
18. helyezett Szaksz Anna (7. a)
20. helyezett Dominyák Virág (7. a)
21. helyezett Morvai Levente (7. a) felkészítő: Szöllősi Judit

8. évfolyamon:

1. helyezett Tislér Levente (8. a) DÖNTŐS!
7. helyezett Pósfai Márton (8. a)
16. helyezett Czövek Gréta (8. a) felkészítők: Nagyné Dömös Erika, Szöllősi Judit

országos döntő

3. helyezett Szaksz Réka


 

MATEMATIKA

1.) Bolyai Matematika Csapatverseny (2017. október 13.)

3. évfolyamon:
6. helyezett Verhetetlen négyes, csapat tagjai: Csiba Hanna (3. a), Deák Tekla (3. a), Debreczenyi Luca (3. a), Mujzer Mirkó Máté (3. a)
7. helyezett Matek Manók, csapat tagjai:
Morvai Anna (3. a), Mészáros Barna (3. a), Nagy Patrik (3. a), Orosz Zsófia (3. a)
12. helyezett Számító bestiák, csapat tagjai: Molnár Lilla (3. a), Polt Regina (3. a), Szabó Adél (3. a), Vizi Janka (3. a)
13. helyezett Gyémánt csapat, csapat tagjai: Eszenyi Szófia Rozi (3. a), Hirt Zsombor (3. a), Király Júlia Johanna (3. a), Vándor Viktor Nátánáel (3. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

4. évfolyamon:
2. helyezett Számolható végtelen, csapat tagjai: Bors Ádám (4. a), Balogh Kincső (4. a), Frank Bálint (4. a), Kurucz Noémi (4. a)
5. helyezett Matek@.hu, csapat tagjai: Breitenstein Benedek (4. a), Balogh Janka (4. a), Koszorus Nóra (4. a), Vörös Zalán (4. a)
6. helyezett Eszesek, csapat tagjai: Ekbauer Tamás (4. a), Nagy Gergő (4. a), Tóth Kristóf (4. a), Vörös Csanád (4. a)
19. helyezett Matek Guruk, csapat tagjai: Miklós Hanga (4. a), Rédling Hanna (4. a), Szalai Anna Borka (4. a), Takács Luca (4. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

5. évfolyamon:
2. helyezett Matekos krapekok, csapat tagjai: Bulyáki Sebestyén (5. a), Soós Tamás Bálint (5. a), Széplaki Zéta Zoltán (5. a), Tislér Szabolcs Krisztián (5. a)
4. helyezett Igenagyak, csapat tagjai: Dominyák András (5. a), Tislér Márton Balázs (5. a), Tóth Máté (5. a)
5. helyezett Ászok, csapat tagjai: Csomai Zsófia Rozi (5. a), Falus Eszter (5. a), Orosz Dorottya Boglárka (5. a), Varga Villő Kamilla (5. a)
12. helyezett Mesterhármas, csapat tagjai: Deák Vanda (5. a), Jánosi Laura (5. a), Szabó Izabella (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Palkó-Kercsó Zsuzsanna

6. évfolyamon:
2. helyezett Mi van negatív, csapat tagjai: Gfellner Benedek (6. a), Kiss Botond (6. a), Fogarassy Kristóf (6. a), Bálint Balázs (6. a)
6. helyezett Bűvös Kockák, csapat tagjai: Morvai Emese (6. a), Lippert Júlia (6. a), Matusz Benedek (6. a), Engi Lilien (6. a)
8. helyezett Matek Okosok, csapat tagjai: Ekbauer Eszter (6. a), Gazsi Rebeka (6. a), Matusz Levente (6. a), Nagy Zsombor (6. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

7. évfolyamon:
1. helyezett Négy a negyediken, csapat tagjai: Morvai Levente (7. a), Kovács Botond (7. a), Pituk Mátyás (7. a), Nagy Gergő (7. a) DÖNTŐS!
8. helyezett 4 szögű hatszögek, csapat tagjai: Kiss Levente (7. a), Áment Balázs (7. a), Vojnity Viktor (7. a), Hidvéghy Ádám (7. a)
11. helyezett Iligyek, csapat tagjai: Mészáros Gyula (7. a), Pisch Tibor (7. a), Hamburger Zsombor (7. a), Márki Csongor (7. a) felkészítő: Nagyné Czaun Marianna

8. évfolyamon:
1. helyezett ÜTŐS 4-es, csapat tagjai: Fröhlich Boldizsár (8. a), Kiss Csongor (8. a), Pósfai Márton (8. a), Tislér Levente (8. a) DÖNTŐS!
5. helyezett 4n vagyunk, csapat tagjai: Czövek Gréta (8. a), Győrffy József (8. a), Orosz Gergely (8. a), Tokai-Kiss Zsófia (8. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

országos döntő

7. helyezett Négy a negyediken

16. helyezett ÜTŐS 4-es

2.) Megyei Sudoku Bajnokság (2017. október 25-26.)

2. évfolyamon:
1. helyezett Péter Boldizsár (2. a)
6. helyezett Tóth Rebeka (2. a)
hibátlan dolgozatot írt Szász Nóra (2.a) felkészítő: Borók Beatrix

4. évfolyamon:
6. helyezett Balogh Kincső (4. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

5. évfolyamon:
5. helyezett Bulyáki Sebestyén (5. a)
7. helyezett Tislér Szabolcs (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Palkó-Kercsó Zsuzsanna

6. évfolyamon:
3. helyezett Bálint Balázs (6. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna
hibátlan dolgozatot írt Vranyecz Márton (6. b) felkészítő: Palkó-Kercsó Zsuzsanna

7. évfolyamon:
1. helyezett Morvai Levente (7. a) felkészítő: Nagyné Czaun Marianna

8. évfolyamon:
3. helyezett Tislér Levente (8. a)
hibátlan dolgozatot írt Orosz Patrícia (8. a) és Varga Cilla (8. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

3.) Kecske Kupa csapatverseny

1. forduló (2017. november 24.)

5. évfolyamon:
2. helyezett Ezüstemberek csapat. tagjai: Bulyáki Sebestyén (5. a), Csomai Rozi (5. a), Soós Tamás (5. a), Széplaki Zéta (5. a)
7. helyezett Szivárványszínű Csillámpónik csapat,  tagjai: Deák Vanda (5. a), Orosz Dorottya (5. a), Jánosi Laura (5. a), Varga Villő (5. a)
8. helyezett Jágerek csapat, tagjai: Hutvágner Lili (5. a), Tislér Márton (5. a), Tislér Szabolcs (5. a), Tóta Máté (5. a)
11. helyezett Vagány Boszik csapat, tagjai: Ferhécz Lívia (5. a), Baki Flóra (5. a), Falus Eszter (5. a), Kis Liza (5. a)

6. évfolyamon:
1. helyezett 4 muskétás csapat, tagjai: Bálint Balázs (6. a), Szabó Miklós (6. a), Fogarassy Kristóf (6. a), Kiss Botond (6. a)
6. helyezett Csajok a hatodikból csapat, tagjai: Engi Lilien (6. a), Morvai Emese (6. a), Lippert Júlia (6. a), Nagy Flóra (6. a)
8. helyezett Vegyesek csapat, tagjai: Gfellner Benedek (6. a), Matusz Benedek (6. a), Rédling Tamás (6. a), Hanisch Hanna (6. a)
14. helyezett Hibátlanok csapat, tagjai: Rasztovics Dóra (6. b), Vas Anilla (6. b), Vranyecz Márton (6. b), Patányi Péter (6. b)

7. évfolyamon:
1. helyezett 4n csapat, tagjai: Morvai Levente (7. a), Pituk Mátyás (7. a), Kovács Botond (7. a), Nagy Gergő (7. a)
12. helyezett Normál Alakok csapat, tagjai: Lázár Milán (7. a), Hidvéghy Ádám (7. a), Göllei Ádám (7. a), Pisch Tibor (7. a)

8. évfolyamon:

1. helyezett Zöld Növények csapat, tagjai: Czövek Gréta (8. a), Győrffy József (8. a), Makarész Dóra (8. a), Lippert Piroska (8. a)
2. helyezett TBKP csapat, tagjai: Tislér Levente (8. a), Pósfai Márton (8. a), Kiss Csongor (8. a), Bogsán Áron (8. a)

2. forduló (2018. április 14.)

5. évfolyamon:
2. helyezett Ezüstemberek csapat. tagjai: Bulyáki Sebestyén (5. a), Csomai Rozi (5. a), Soós Tamás (5. a), Széplaki Zéta (5. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Jágerek csapat, tagjai: Hutvágner Lili (5. a), Tislér Márton (5. a), Tislér Szabolcs (5. a), Tóta Máté (5. a)
6. helyezett Szivárványszínű Csillámpónik csapat,  tagjai: Deák Vanda (5. a), Orosz Dorottya (5. a), Jánosi Laura (5. a), Varga Villő(5. a)
12. helyezett Vagány Boszik csapat, tagjai: Ferhécz Lívia (5. a), Baki Flóra (5. a), Falus Eszter (5. a), Kis Liza (5. a)

6. évfolyamon:
1. helyezett 4 muskétás csapat, tagjai: Bálint Balázs (6. a), Szabó Miklós (6. a), Fogarassy Kristóf (6. a), Kiss Botond (6. a) DÖNTŐS!
6. helyezett Csajok a hatodikból csapat, tagjai: Engi Lilien (6. a), Morvai Emese (6. a), Lippert Júlia (6. a), Nagy Flóra (6. a)
9. helyezett Vegyesek csapat, tagjai: Gfellner Benedek (6. a), Matusz Benedek (6. a), Rédling Tamás (6. a), Hanisch Hanna (6. a)
12. helyezett Hibátlanok csapat, tagjai: Rasztovics Dóra (6. b), Vas Anilla (6. b), Vranyecz Márton (6. b), Patányi Péter (6. b)

7. évfolyamon:
1. helyezett 4n csapat, tagjai: Morvai Levente (7. a), Pituk Mátyás (7. a), Kovács Botond (7. a), Nagy Gergő (7. a) DÖNTŐS!
10. helyezett Normál Alakok csapat, tagjai: Lázár Milán (7. a)Hidvéghy Ádám (7. a), Göllei Ádám (7. a)Pisch Tibor (7. a)

8. évfolyamon:

1. helyezett Zöld Növények csapat, tagjai: Czövek Gréta (8. a), Győrffy József (8. a), Lippert Piroska (8. a) DÖNTŐS!
2. helyezett TBKP csapat, tagjai: Tislér Levente (8. a), Pósfai Márton (8. a), Kiss Csongor (8. a), Bogsán Áron (8. a)

országos döntő:

11. helyezett Ezüstemberek csapat. tagjai: Bulyáki Sebestyén (5. a), Csomai Rozi (5. a), Soós Tamás (5. a), Széplaki Zéta (5. a)
4. helyezett 4 muskétás csapat, tagjai: Bálint Balázs (6. a), Szabó Miklós (6. a), Fogarassy Kristóf (6. a), Kiss Botond (6. a)
12. helyezett 4n csapat, tagjai: Morvai Levente (7. a), Áment Balázs (7. a), Kovács Botond (7. a), Nagy Gergő (7. a)
4. helyezett Zöld Növények csapat, tagjai: Czövek Gréta (8. a), Győrffy József (8. a), Lippert Piroska (8. a)

4.) Megyei matematikaverseny

3. évfolyamon:
1. helyezett Morvai Anna (3. a)
3. helyezett Csomai Bori (3. a) felkészítő:
Horváthné Berta Éva

4. évfolyamon:
1. helyezett Bors Ádám (4. a)
3. helyezett Kurucz Noémi (4. a)
4. helyezett Frank Bálint (4. a)
5. helyezett Koszorus Nóra (4. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

5. évfolyamon:
1. helyezett Csomai Rozi (5. a) Meghívást kapott a Nemzetközi Magyar Matematikaversenyre.
3. helyezett Dominyák András (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Palkó-Kercsó Zsuzsanna

6. évfolyamon:
1. helyezett Bálint Balázs (6. a) Meghívást kapott a Nemzetközi Magyar Matematikaversenyre.
2. helyezett Matusz Levente (6. a) Meghívást kapott a Nemzetközi Magyar Matematikaversenyre.
3. helyezett Fogarassy Kristóf (6. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

7. évfolyamon:
1. helyezett Morvai Levente (7. a) Meghívást kapott a Nemzetközi Magyar Matematikaversenyre.
4. helyezett Kovács Botond (7. a) felkészítő: Nagyné Czaun Marianna

8. évfolyamon:
1. helyezett Tislér Levente (8. a) Meghívást kapott a Nemzetközi Magyar Matematikaversenyre.
4. helyezett Tokai-Kiss Zsófia (8. a)
4. helyezett Pósfai Márton (8. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

5.) Bátaszéki Matematikaverseny

Országos döntőbe jutott:

3. évfolyamon: 2. helyezett Morvai Anna (3. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva
4. évfolyamon: 5. helyezett Bors Ádám (4. a), 11.helyezett Kurucz Noémi (4. a), 8. helyezett Vörös Csanád (4. a), 4. helyezett Vörös Zalán(4. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva
5. évfolyamon: 18. helyezett Széplaki Zéta (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Palkó-Kercsó Zsuzsanna
6. évfolyamon: 7. helyezett Fograssy Kristóf (6. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna
7. évfolyamon: 10. helyezett Pituk Mátyás (7. a) felkészítő: Nagyné Czaun Marianna
8. évfolyamon: 10. helyezett Tislér Levente (8. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

6.) Bem Matematikaverseny (2018. február 1.)

5. évfolyamon:
8. helyezett Széplaki Zéta Zoltán (5. a)
12. helyezett Varga Villő (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva

6. évfolyamon:
6. helyezett Matusz Benedek (6. a)
11. helyezett Matusz Levente (6. a)
23. helyezett Nagy Flóra (6. a) felkészítők: Gyévai iván, Nagyné Czaun Marianna

7. évfolyamon:
10. helyezett Kovács Botond (7. a) felkészítő: Nagyé Czaun Marianna

7.) Zrínyi Ilona Matematikaverseny (2018. február 16.)

megyei forduló:

egyéni eredmények:

2. évfolyamon:
3. helyezett Varga Dávid (2. a)
13. helyezett Kurdi László Márk (2. b)
18. helyezett Babják Fanni (2. a)
20. helyezett Péter Boldizsár (2. a)
22. helyezett Koszorus Levente (2. a)
29. helyezett Lennert János (2. a) felkészítő: Borók Beatrix

3. évfolyamon:
1. helyezett Kórusz Sándor József (3. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Morvai Anna (3. a)
6. helyezett Molnár Lilla (3. a)
7. helyezett Börczi Boglárka (3. b)
9. helyezett Csomai Bori (3. a)
11. helyezett Deák Tekla (3. a)
15. helyezett Lennert Kíra (3. a)
19. helyezett Mészáros Barna (3. a) felkészítők: Csatlós Melinda (3. b), Horváthné Berta Éva (3. a)

4. évfolyamon:
1. helyezett Kurucz Noémi (4. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Frank Bálint (4. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Bors Ádám (4. a)
12. helyezett Vörös Csanád (4. a)
13. helyezett Vörös Zalán (4. a)
19. helyezett Fazekas Effi (4. a)
28. heylezett Balogh Kincső (4. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

5 évfolyamon:
2. helyezett Dominyák András (5. a)
10. helyezett Széplaki Zéta Zoltán (5. a)
12. helyezett Tislér Szabolcs Krisztián (5. a)
14. helyezett Csomai Zsófia Rozi (5. a)
18. helyezett Király Márton Bonifác (5. a)
21. helyezett Varga Villő Kamilla (5. a)
26. helyezett Soós Tamás Bálint (5. a)
28. helyezett Tóth Máté (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Palkó-Kercsó Zsuzsanna

6. évfolyamon:
2. helyezett Fogarassy Kristóf (6. a)
5. helyezett Rézmüves Ádám (6. a)
7. helyezett Hanisch Hanna (6. a)
8. helyezett Bálint Balázs (6. a)
16. helyezett Morvai Emese Katalin (6. a)
19. helyezett Matusz Levente (6. a)
29. helyezett Darida Csenge (6. b) felkészítők: Gyévai Iván (6. a), Nagyné Czaun Marianna (6. a), Palkó-Kercsó Zsuzsanna (6. b)

7. évfolyamon:
1. helyezett Morvai Levente (7. a) DÖNTŐS!
8. helyezett Pituk Mátyás (7. a)
16. helyezett Dominyák Virág (7. a)
18. helyezett Czövek Benedek (7. a) felkészítő: Nagyné Czaun Marianna

8. évfolyamon:
1. helyezett Pósfai Márton Béla (8. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Tokai-Kiss Zsófia (8. a)
5. helyezett Czövek Gréta (8. a)
6. helyezett Makarész Dóra (8. a)
8. helyezett Tislér Levente (8. a)
20. helyezett Győrffy József (8. a)
30. helyezett B. Kiss László (8. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

csapatban:
2. évfolyam 2. helyezett
3. évfolyam 1. helyezett
4. évfolyam 1. helyezett
5. évfolyam 2. helyezett
6. évfolyam 1. helyezett
7. évfolyam 1. helyezett
8. évfolyam 1. helyezett

Iskolánk ismét elnyerte "Veszprém megye legeredményesebb általános iskolája" címet

országos döntő

1. helyezett a 4. osztályosok csapata, tagjai: Bors Ádám (4. a), Frank Bálint (4. a), Kurucz Noémi (4. a)

61. helyezett Kórusz Sándor (3. a) 
33. helyezett Kurucz Noémi (4. a) 
36. helyezett Frank Bálint (4. a) 
8. helyezett Morvai Levente (7. a)
54. helyezett Pósfai Márton (8. a)

1. helyezett a Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola az általános iskolák között

8.) Varga Tamás matematikaverseny (2018. január 23.)

megyei forduló:
7. évfolyamon:
1. helyezett Morvai Levente (7. a)
3. helyezett Pituk Mátyás (7. a)
5. helyezett Áment Balázs (7. a)
8. helyezett Kovács Botond (7. a) felkészítő: Nagyné Czaun Marianna
8. évfolyamon:
1. helyezett Tislér Levente (8. a) DÖNTŐS!
5. helyezett Pósfai Márton (8. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna
9.) X. Tankerületi Logikaverseny (2018. március 21.)

2. évfolyamon:
2. helyezett
Péter Boldizsár (2. a)
4. helyezett
Fujt Levente (2. b)
13. helyezett Bielik Réka
(2. b) felkészítő: Borók Beatrix
3. évfolyamon:
9. helyezett
Morvai Anna (3. a)
10. helyezett
Börczi Boglárka (3. b)
16. helyezett Nagy Patrik (3. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva (3. a), Csatlós Melinda (3. b)
4. évfolyamon:
2. helyezett
Vörös Zalán (4. a)
5. helyezett
Vörös Csanád (4. a)
8. helyezett Varga Áron (4. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

5. évfolyamon:
9. helyezett
Csomai Zsófia Rozi (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Palkó-Kercsó Zsuzsanna
6. évfolyamon:
2.
helyezett Matusz Levente (6. a)
5
. helyezett Matusz Benedek (6. a)
10. helyezett Gfellner Benedek (6. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna
7. évfolyamon:
5. helyezett
Czövek Benedek (7. a)
6. helyezett Hamburger Zsombor (7. a)
8. helyezett Nagy Gergő (7. a) felkészítő:
Nagyné Czaun Marianna
8. évfolyamon:
2
. helyezett
Pósfai Márton (8. a)
7
. helyezett Kiss Csongor (8. a)
8. helyezett Soós András (8. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna
10.) Gárdonyi Géza Országos Logikaverseny (2018. április 24. 26.)

3-4. évfolyamon:
1. helyezett Vörös Zalán (4. a)
3. helyezett Vörös Csanád (4. a)
11. helyezett Molnár Lilla(3. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva
5-6. évfolyamon:
1. helyezett Fogarassy Kristóf (6. a)
2. helyezett Matusz Levente (6. a)
5. helyezett Matusz Benedek (6. a)
7. helyezett Darida Csenge (6. b)
8. helyezett Nagy Flóra (6. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna (6. a), Palkó-Kercsó Zsuzsanna (6. b)
7-8. évfolyamon:
1. helyezett Pósfai Márton (8. a)
2. helyezett Tislér Levente (7. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna
11.) Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny (2018. március 20.)

megyei forduló:
2. évfolyamon:
5. helyezett Varga Dávid (2. a)
6. helyezett Péter Boldizsár (2. a)
9. helyezett Fujt Levente (2. b)
15. helyezett Kiss-Jakab Árpád (2. b) felkészítő: Borók Beatrix
3. évfolyamon:
2. helyezett Lenner Kíra (3. a)
3. helyezett Szabó Adél (3. a)
7. helyezett Király Júlia (3. a)
8. helyezett Kórusz Sándor (3. a)
9. helyezett Csiba Hanna (3. a)
12. helyezett Debreczenyi Luca (3. a)
14. helyezett Hirt Zsombor (3. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva
4. évfolyamon:
1. helyezett Vörös Csanád (4. a)
3. helyezett Bors Ádám (4. a)
3. helyezett Breitenstein Benedek (4. a)
6. helyezett Frank Bálint (4. a)
9. helyezett Szalay Ákos (4. a)
15. helyezett Kurucz Noémi (4. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva
5. évfolyamon:
2. helyezett Király Márton (5. a)
4. helyezett Varga Villő (5. a)
5. helyezett Dominyák András (5. a)
12. helyezett Orosz Dorottya (5. a)
14. helyezett Baki Flóra (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Palkó-Kercsó Zsuzsanna
6. évfolyamon:
1. helyezett Bálint Balázs (6. a)
2. helyezett Fogarassy Kristóf (6. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna
7. évfolyamon:
7. helyezett Czövek Benedek (7. a) felkészítő: Nagyné Czaun Marianna
országos eredmény:
15. helyezett Vörös Csanád (4. a)
14. helyezett Bálint Balázs (6. a)
12.) V. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (2018. április 27-30. Szabadka)
3. díjat kapott Morvai Levente (7. a)
Dicséretben részesült
Bálint Balázs (6. a) és Fogarassy Kristóf (6. a) 
Részt vettek a döntőn: Csomai Zsófia Rozi (5. a), Matusz Levente (5. a), Tislér Levente (8. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna
13.) Tudásbajnokság (2018. április 13.)
megyei forduló
2. helyezett Széplaki Zina (1. b)
13. helyezett Lennert János (2. a)
13. helyezett Csomai Bori (3. a)
17. helyezett Stummer Lóránt (3. b)
1. helyezett Széplaki Zéta (5. a) DÖNTŐS! felkészítők: Borók Betrix (1. b, 2. a), Horváthné Berta Éva (3. a, 5. a), Csatlós Melinda (3. b), Palkó-Kercsó Zsuzsanna (5. a)
országos döntő:
4. helyezett Széplaki Zéta
14.) Kalmár László Matematikaverseny (2018. március 24.)
megyei forduló:
3. évfolyamon:
1. helyezett Morvai Anna (3. a) DÖNTŐS!
5. helyezett Nagy Patrik (3. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva
4. évfolyamon:
2. helyezett Vörös Csanád (4. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Bors  Ádám (4. a)
8. helyezett Nagy Gergő (4. a)
9. helyezett Frank Bálint (4. a)
10. helyezett Vörös Zalán (4. a) felkészítő: Horvátnhé Berta Éva
5. évfolyamon:
3. helyezett Orosz Dorottya (5. a)
4. helyezett Csomai Zsófia Rozi (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Palkó-Kercsó Zsuzsanna
6. évfolyamon:
1. helyezett Bálint Balázs (6. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Fogarassy Kristóf (6. a)
4. helyezett Matusz Levente (6. a)
5. helyezett Matusz Benedek (6. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna
7. évfolyamon:
1. helyezett Morvai Levente (7. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Kovács Botond (7. a) DÖNTŐS! felkészítő: Nagyné Czaun Marianna
8. évfolyamon:
1. helyezett Pósfai Márton (8. a)
2. helyezett Tislér Levente (8. a) felkésíztők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna
országos döntő:
2. helyezett Vörös Csanád
7. helyezett Bálint Balázs
10. helyezett Morvai Levente
19. helyezett Morvai Anna
25. helyezett Kovács Botond

Dr. Reiman István különdíjat kapott a legszebb geometriai feladatmegoldásért Morvai Levente.
15.) Medve Szabadtéri Matematikaverseny (2018. május 12.)
területi forduló:
Medvebocs kategória:
1. helyezett csapat tagjai: Bálint Balázs (6. a), Fogarassy Kristóf (6. a), Szabó Miklós (6. a) DÖNTŐS!
3. helyezett csapat tagjai: Borbás Laura (6. a), Hanisch Hanna (6. a), Presits Panna (6. a)

Arany fokozatot elért további csapatok:

Matusz Levente (6. a), Nagy Flóra (6. a), Keserű Bese (6. a)
Patányi Péter (6. b), Vas Anilla (6. b), Rasztovics Dóra (6. b)
Vranyecz Anna (6. a, Vranyecz Márton (6. b), Darida Csenge (6. b)
Morvai Emese (6. a), Lippert Júlia (6. a), Engi Lilien (6. a)
Tislér Márton (5. a), Bulyáki Sebestyén (5. a), Széplaki Zéta (5. a)
Dominyák András (5. a), Eszenyi Mór (5. a), Jámbor Kristóf (5. a)
Tislér Szabolcs (5. a), Soós Tamás (5. a), Tóth Máté (5. a)
Csomai Rozi (5. a), Baki Flóra (5. a), Keszei Lili (5. a)
Orosz Dorottya (5. a), Deák Vanda (5. a), Jámbor Laura (5. a)
Kiss Liza (5. a), Varga Villő (5. a), Ferhécz Lívia (5. a) felkészítők: Gyévai Iván, Horváthné Berta Éva, Nagyné Czaun Marianna, Palkó-Kercsó Zsuzsanna

Kismedve kategória:

Arany fokozatot elért  csapatok:
Czövek Gréta (8. a), Tokai-Kiss Zsófia (8. a)
Morvai Levente (8. a), Pósfai Márton (8. a), Bogsán Áron (8. a)
Kovács Botond (7. a), Pituk Mátyás (7. a), Vojnity Viktor (7. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

TÖRTÉNELEM

1.) A Nagy Háború Nyomában (2017. október 18.)

1. helyezett csapat tagjai: Goda Koppány (8. b), Szólás Bianka (8. b), Traier Bálint (8. b), Zalavári Bálint (8. b) felkészítő: Szöllősi Judit

2.) Kálti Márk Történelemverseny (2018. május 6.)

országos döntő:

1. helyezett Kovács Botond (7. a)
5. helyezett Morvai Levente (7. a) felkészítő: Gaálné Szax Éva

 

SPORT

Atlétika

1.) II. korcsoportos (2007-es születésűek)  Diákolimpia (2018. május 3.)

 

6. helyezett csapat tagjai: Balogh Janka (4. a), Balogh Kincső (4. a), Fazekas Effi (4. a), Kurucz Noémi (4. a), Tóth Laura 84. a), Pálinkás Kíra (5. b), Szabó Izabella (5. a)
4. helyezett csapat tagjai: Poharánszki Iván (4. b), Franczia Barnabás (4. b), Fazekas Ábris (4 .b), Gáspár Mózes (4. b), Nagy Gergő (4. a), Dominyák András (5. a), Eszenyi Mór (5. a)
Egyéni összetettben Poharánszki Iván (4. b) 3. lett.
(Kislabdadobás,távolugrás,60 m futás volt mindenkinek,valamint 4x100 m váltó futás fiú és lány iskolánként.)

 

2.) IV. korcsoportos Diákolimpia (2018. május 9.)

területi döntő:

1. helyezett Poharánszki Anna (8. a) távolugrásban és 100 m-es futásban
1. helyezett Szabó Ákos (7. a) kislabdahajításban
1. helyezett 4x100 m-es váltóban Gorza Kata (8. b), Katona Tamara (8. b), Kovács Borka (8. b), Poharánszki Anna (8. a)

országos döntő

1. helyezett Poharánszki Anna (8. a) távolugrásban és 100 m-es futásban
2. helyezett Szabó Ákos (7. a) kislabdahajításban
4. helyezett 4x100 m-es váltóban Gorza Kata (8. b), Katona Tamara (8. b), Kovács Borka (8. b), Poharánszki Anna (8. a)

 

Birkózás

1.) Területi Diák kötöttfogású birkózó verseny ( 2018. február 4., Budapest)

Bognár Zsolt (3. b) I. helyezett
Jámbor Levente (3. b) II. helyezett 
Nagy Patrik (3. a) és Jámbor Kristóf (5. a) III. helyezett

Gokart

1.) MNASZ - országos amatőr gokart bajnokság 2017.

2017. február 18. ASIA Gokart Rédling Tamás (6. a) gyermek kategória 2. helyezett, felnőtt kategória 6. helyezett
2017. március 11. ASIA Gokart Rédling Tamás (6. a) gyermek kategória 2. helyezett, felnőtt kategória 2. helyezett
2017. április 1. Hungaroring Rédling Tamás (6. a) gyermek kategória 3. helyezett, felnőtt kategória 6. helyezett
2017. április 22. Battaring Rédling Tamás (6. a) gyermek kategória 5. helyezett, felnőtt kategória 6. helyezett
2017. május 20. KART FARM Rédling Tamás (6. a) gyermek kategória 6. helyezett, felnőtt kategória 5. helyezett
2017. június 10.Kőbánya RING Rédling Tamás (6. a) gyermek kategória 3. helyezett, felnőtt kategória 9. helyezett
2017. július 15. Battaring Rédling Tamás (6. a) gyermek kategória 1. helyezett, felnőtt kategória 4. helyezett
2017. augusztus 12. Kulcs Rédling Tamás (6. a) gyermek kategória 4. helyezett, felnőtt kategória 2. helyezett
2017. szeptember 2. Kőbánya RING Rédling Tamás (6. a) gyermek kategória 3. helyezett, felnőtt kategória 2. helyezett
2017. szeptember 23. kart farm Rédling Tamás (6. a) gyermek kategória 4. helyezett, felnőtt kategória 4. helyezett
2017. október 14. Hungaroring Rédling Tamás (6. a) gyermek kategória 2. helyezett, felnőtt kategória 3. helyezett
2017. november 4. Budaring Rédling Tamás (6. a) gyermek kategória 5. helyezett, felnőtt kategória 5. helyezett

Tamás a 12 futamból álló 2017-es bajnokság "light" kategóriájának országos bajnoka lett, az összetett pontversenyben első helyezést ért el.

2.) Winter CUP (2017. december 17. Budapest)

Rédling Tamás (6. a) csapatversenyben 3. helyezett

Hulahopp

Iskolai verseny:

Kiemelkedő teljesítményt ért el Molnár Lujza (4. b) 5370 pörgetéssel.

1-2.évfolyam:
lány:

1. helyezett Gál Henrietta (1. a) 98 pörgetés
2.helyezett Beitl Borbála (2. b) 51 pörgetés
3.helyezett Bielik Réka (2. b) 47 pörgetés
fiú:
1. helyezett Szabó Péter (2. a) 93 pörgetés
2. helyezett Fejes Barnabás (2. b) 66 pörgetés
3. helyezett Répási Olivér (2. a) 57 pörgetés

3-4.évfolyam:
lány:
1.helyezett Eszenyi Róza (3. a) 1866 pörgetés
2.helyezett Keszei Blanka (3. a) 1254 pörgetés
3.helyezett Balogh Janka (4. a) 760 pörgetés
fiú:
1. helyezett Herczeg Tamás (3. a) 732 pörgetés
2. helyezett Fekete Sándor (3. b) 73 pörgetés
3. helyezett Franczia Barnabás (4. b) 40 pörgetés

Kerékpár

1.) Diákolimpia (2017. június 9., Rajka)

Trócsányi Laura (8. b) 2. helyezett

2.) MTB XCO diákolimpia (2017. július 1., Várgesztes)

Trócsányi Laura (8. b) 1. helyezett

Sakk

1.) Diákolimpia Városi forduló (2018. február 5.)

I. korcsoportban Meilinger Vivien (1. b) 1. helyezett

Sumo

1.) Nemzetközi Válogatóverseny (2018. január 14.)

Jámbor Levente (3. b) 2. helyezett

Jámbor Kristóf (5. a) 2. helyezett

2. ) SUMO válogató és Országos Bajnokság (2018. február 11., Dunaharaszti)
Nagy Patrik (3. a) 1. helyezett
Kis Máté (3. b) és Jámbor Kristóf (5. a) 2. helyezett
Jámbor Levente (3. b) és Nagy Gergő Donát (7. a) 3. helyezett

Úszás

1.) 50. Országos gyermekbajnokságon (2017. nyár)

Áment Balázs (7. a) 200 m mellúszásban IV. helyezett, 100 m mellúszásban V. helyezett és 1500 m gyorsúszásban VI. helyezett

2.) VIII. SCITEC OPEN nemzetközi úszóverseny (2017. december 13-16 között)

Áment Balázs (7. a) 50 m mellúszás II. helyezett, 200 m mellúszás II. helyezett, 100 m mellúszás III. helyezett

3.) Diákolimpia Területi döntő (2017. december 09.Veszprém) 50 m minden szám.

Eszenyi Mór (5. a) 50 m gyors és hát úszásban jutott a megyei döntőre
Bánhidi Boglárka (4. b) 50 m gyors úszásban 8. helyezett, 50 m mell úszásban 6. helyezett
Molnár Lujza (4. b) 50 m gyors úszásban 13. helyezett, 50 m mell úszásban 9. helyezett

Ugrókötelezés (iskolai házibajnokság)

1-2. évfolyamon:
Lányok között 1. Miskey Lili Málna (1. b) 155 hajtás; 2. Polgár-Fogl Niobé (2. b) 100 hajtás; 3. Babják Fanni (2. a) 97 hajtás
Fiúk között 1.Répási Olivér (2. a) 223  hajtás; 2. Szabó Péter (2. a) 191 hajtás; 3. Horváth Barnabás (2. b) 89   hajtás
3-4.évfolyamon:
Lányok között 1. Horváth Flóra (4. b) 653 hajtás; 2. Balogh Janka (4. a) 534 hajtás; 3. Gasztonyi Viktória (4. a) 453 hajtás
Fiúk között 1. Schhildmayer Attila (4. b) 191 hajtás; 2. Bőhm Benedek (4. b) 135 hajtás; 3. Szalai Ákos (4. a) 110 hajtás

 

EGYÉB

1.) "Ki miben tudós" vetélkedő (Noszlopy Gimnázium, 2018. január 11.)

1. helyezett csapat tagjai: Áment Balázs (7. a), Hidvéghy Ádám (7. a), Nagy Gergő (7. a) és Morvai Levente (7. a)

2.) TUDÁSVADÁSZ Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

1. helyezett Dominyák András (5. a)

12. helyezett Pongrácz Eszter (6. b) felkészítő: Gaálné Szax Éva



Módosítás dátuma: 2018. június 22. péntek, 11:33