Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

A Nagy Háború Nyomában

E-mail Nyomtatás PDF

Az Első Világháborús Centenáriumi Emlékbizottság  Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzatával közösen az I. világháború kitörésének 100. évfordulója alkalmából a Sétál a család Veszprémben a Nagy Háború nyomában című sétafüzet tematikája alapján rendezett vetélkedősorozatot.
A vetélkedőn iskolánkat a Goda Koppány, Szólás Bianka, Traier Bálint és Zalavári Bálint 8. b osztályos tanulók alkotta csapat képviselte. Diákjaink a döntőben kiváló teljesítményük eredményeként 1. helyezést értek el. Felkészítésüket Szöllősi Judit segítette.
A versenyről a veol.hu hírportál is tudósított. Gratulálunk!


Módosítás dátuma: 2017. november 05. vasárnap, 20:02  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 547
Tartalom : 1461
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3047474