Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei döntő 2017

2017. november 10-én tartották a Bolyai Magyar Csapatverseny megyei fordulóját, melynek eredményhirdetésére november 24-én került sor, ahol iskolánk 8 csapatát díjazták.

Közülük a 4. évfolyamon Betűcserkészek csapat (Koszorus Nóra (4. a), Miklós Hanga (4. a), Rédling Hanna (4.a), Vörös Csanád (4.a)) megyei 1. helyezést ért el, így résztvehet a december 9-én megrendezésre kerülő országos döntőn.

Gratulálunk, az országos versenyre jó felkészülést kívánunk!

A további eredmények:

4. évfolyamon:
1. helyezett Betűcserkészek, csapat tagjai: Koszorus Nóra (4. a), Miklós Hanga (4. a), Rédling Hanna (4.a), Vörös Csanád (4.a) DÖNTŐS!
2. helyezett Szófaló faló, csapat tagjai: Bors Ádám (4. a), Ekbauer Tamás (4. a), Szalai Anna Borka (4. a), Vörös Zalán (4. a)
10. helyezett Menő agy, csapat tagjai: Balogh Janka (4. a), Balogh Kincső (4. a), Breintenstein Benedek (4. a), Frank Bálint (4. a)
18. helyezett Bolyai cowboyok, csapat tagjai: Csizmadia Csenge Boróka (4. a), Szalay Ákos (4. a), Varga Áron (4. a), Papp Levente (4. a) felkészítő: Port Márta

5. évfolyamon:
5. helyezett Betűfalók, csapat tagjai: Agárdi Attila (5. a), Keszei Lili (5. a), Baki Flóra (5. a), Falus Eszter (5. a)
5. helyezett Magyarosok, csapat tagjai: Csomai Zsófia Rozi (5. a), Király Márton Bonifác (5. a), Soós Tamás Bálint (5. a), Széplaki Zéta Zoltán (5. a)
19. helyezett ABC csajok, csapat tagjai: Orosz Dorottya (5. a), Szabó Izabella (5. a), Deák Vanda (5. a), Jánosi Laura (5. a) felkészítök: Szikra Ágnes, Szöllősi Judit

6. évfolyamon:
2. helyezett Magyar Unikornisok, csapat tagjai: Vranyecz Anna (6. b), Rasztovits Dóra (6. b), Vas Anila (6. b), Darida Csenge (6. b)
4. helyezett Négyjegyű magánhangzók, csapat tagjai: Morvai Emese (6. a), Lippert Júlia (6. a), Szaksz Réka (6. a), Engi Lilien (6. a)
8. helyezett Szódolgozatok, csapat tagjai: Nagy Flóra (6. a), Fogarassy Kristóf (6. a), Keserű Bese (6. a), Matusz Benedek (6. a) felkészítők: Szikra Ágnes, Nagyné Döös Erika

7. évfolyamon: