Bátaszéki Matematikaverseny országos döntő 2018

Iskolánk 9 tanulója vett részt a XXIX. Bátaszéki Matematikaverseny országos döntőjén, melyet 2018. március 9-én rendeztek meg.

3. évfolyamon: Morvai Anna (3. a) 2. helyezést ért el; 4. évfolyamon: Bors Ádám (4. a) 5. helyezett lett, Kurucz Noémi (4. a) 11. helyen végzett, Vörös Csanád (4. a) a 9. helyet szerezte meg, Vörös Zalán (4. a) 4. lett. Felkészítésüket Horváthné Berta Éva végezte.

5. évfolyamon: Széplaki Zéta (5. a) 18. helyen végzett. Őt Horváthné Berta Éva és Palkó-Kercsó Zsuzsanna készítette fel.

6. évfolyamon: Fograssy Kristóf (6. a) 7. helyezett. 7. évfolyamon: Pituk Mátyás (7. a) 10. helyet szerezte meg. 8. évfolyamon: Tislér Levente (8. a) 10. helyen végzett. Felkészülésüket Gyévai Iván és Nagyné Czaun Mariann segítette.
Valamennyi versenyzőnek és felkészítőnek gratulálunk!

Módosítás dátuma: 2018. március 10. szombat, 13:18