Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

7mérföldes csizmában mesevetélkedő 4. forduló 2018

E-mail Nyomtatás PDF

Iskolánk 2. b osztályának tanulóiból álló Mesék Ászai csapat a Megyei Könyvtár által megrendezett 7mérföldes csizmában mesevetélkedő 4. fordulóján is kiemelkedően teljestített. A 3. és 4. osztályosok között versenyezve bejutottak a megyei döntőbe. A gyerekek előzetes feladatként a Bűbájos lakat című népmeséhez készítettek makettet, melyekről készült képek itt láthatók: kép1, kép2. A makett a Megyei Könyvtárban lesz látható 1 évig.
A csapat tagjai Jánó Zsigmond, Győry Zsombor Kiss-Jakab Árpád és Fujt Levente. A diákokat Szedlákné Mészáros Emőke készítette fel.
Gratulálunk. Sok sikert a megyei fordulón!

Módosítás dátuma: 2018. március 27. kedd, 09:07  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 850
Tartalom : 1497
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3298149