Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Sumo versenyen jártak iskolánk tanulói

E-mail Nyomtatás PDF

A Centrum SE sportolói 2018. március 15-én Nagysápra látogattak, ahol gyerek és felnőtt országos bajnokság, valamint utánpótlás válogatóverseny zajlott. Az utánpótlás válogatóversenyen a korosztályos EB csapatba kerülésért gyűjtötték a pontokat versenyzők. Iskolánk tanulói közül első helyen végzett Nagy Gergő (7. a), míg Jámbor Kristóf (5. a) a harmadik helyet szerezte meg.

Az eseményen készült fényképek itt tekinthetők meg.

 

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 850
Tartalom : 1497
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3298136