Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Kecske Kupa 2018

E-mail Nyomtatás PDF

2018. április 14-én iskolánk adott otthont a MATEGYE által szervezett Kecske Kupa matematika csapatverseny 2. fordulójának.
Az 1. és 2. fordulón nyújtott teljesítmény alapján 4 csapatunk kapott meghívást a május 19-i országos döntőre, ahol
11. helyezett lett az Ezüstemberek csapat. (tagjai: Bulyáki Sebestyén (5. a), Csomai Rozi (5. a), Soós Tamás (5. a), Széplaki Zéta (5. a))
4. helyen végzett a 4 muskétás csapat. (tagjai: Bálint Balázs (6. a), Szabó Miklós (6. a), Fogarassy Kristóf (6. a), Kiss Botond (6. a))
12. helyet szerezte meg a 4n csapat. (tagjai: Morvai Levente (7. a), Áment Balázs (7. a), Kovács Botond (7. a), Nagy Gergő (7. a))
4. helyezett lett a Zöld Növények csapat. (tagjai: Czövek Gréta (8. a), Győrffy József (8. a), Lippert Piroska (8. a))
Az eseményen készült képek itt tekinthetők meg.
Gratulálunk!
A területi forduló eredményei:

 

5. évfolyamon:
2. helyezett Ezüstemberek csapat. tagjai: Bulyáki Sebestyén (5. a), Csomai Rozi (5. a), Soós Tamás (5. a), Széplaki Zéta (5. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Jágerek csapat, tagjai: Hutvágner Lili (5. a), Tislér Márton (5. a), Tislér Szabolcs (5. a), Tóta Máté (5. a)
6. helyezett Szivárványszínű Csillámpónik csapat,  tagjai: Deák Vanda (5. a), Orosz Dorottya (5. a), Jánosi Laura (5. a), Varga Villő(5. a)
12. helyezett Vagány Boszik csapat, tagjai: Ferhécz Lívia (5. a), Baki Flóra (5. a), Falus Eszter (5. a), Kis Liza (5. a)

6. évfolyamon:
1. helyezett 4 muskétás csapat, tagjai: Bálint Balázs (6. a), Szabó Miklós (6. a), Fogarassy Kristóf (6. a), Kiss Botond (6. a) DÖNTŐS!
6. helyezett Csajok a hatodikból csapat, tagjai: Engi Lilien (6. a), Morvai Emese (6. a), Lippert Júlia (6. a), Nagy Flóra (6. a)
9. helyezett Vegyesek csapat, tagjai: Gfellner Benedek (6. a), Matusz Benedek (6. a), Rédling Tamás (6. a), Hanisch Hanna (6. a)
12. helyezett Hibátlanok csapat, tagjai: Rasztovics Dóra (6. b), Vas Anilla (6. b), Vranyecz Márton (6. b), Patányi Péter (6. b)

7. évfolyamon:
1. helyezett 4n csapat, tagjai: Morvai Levente (7. a), Pituk Mátyás (7. a), Kovács Botond (7. a), Nagy Gergő (7. a) DÖNTŐS!
10. helyezett Normál Alakok csapat, tagjai: Lázár Milán (7. a)Hidvéghy Ádám (7. a), Göllei Ádám (7. a)Pisch Tibor (7. a)

8. évfolyamon:

1. helyezett Zöld Növények csapat, tagjai: Czövek Gréta (8. a), Győrffy József (8. a), Lippert Piroska (8. a) DÖNTŐS!
2. helyezett TBKP csapat, tagjai: Tislér Levente (8. a), Pósfai Márton (8. a), Kiss Csongor (8. a), Bogsán Áron (8. a)

Módosítás dátuma: 2018. május 24. csütörtök, 13:36  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 529
Tartalom : 1438
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 2972611