Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Tudásbajnokság 2018

E-mail Nyomtatás PDF

2018. április 13-án rendezték meg a Tudásbajnokság megyei fordulóját, ahol Győry Zsombor (2. b), Morvai Anna (3. a), Miklós Hanga (4. a) Irodalom-Szövegértés, Győry Zsombor (2. b), Vörös Zalán (4. a) Anyanyelv, Széplaki Zéta (5. a)  Matematika tantárgyól megyei 1. helyezést ért el. Mindannyian meghívást kaptak az országos döntőre, amit május 26-án rendeznek meg Szegeden.

Gratulálunk! Sok sikert az országos döntőben!

 

Megyei fordulón elért eredmények:

 

Anyanyelv:

1. helyezett Győry Zsombor (2. b) DÖNTŐS!
2. helyezett Lennert János (2. a)
3. helyezett Kiss-Jakab Árpád (2. b)
6. helyezett Kórusz Sándor (3. a)
8. helyezett Vízi Janka (3. a)
10. helyezett Molnár Lilla ( 3. a)
16. helyezett Csomai Bori (3. a)
18. helyezett Deák Tekla (3. a)
1. helyezett Vörös Zalán (4. a) DÖNTŐS!
2. helyezett
Vörös Csanád (4. a) 
3. helyezett Bors Ádám (4. a)
4. helyezett Breitenstein Benedek (4. a)
5. helyezett Kurucz Noémi (4. a)
9. helyezett Szalai Borka (3. a)
10. helyezett Csizmadia Csenge (4. a)
11. helyezett Molnár Lujza (4. b)
15. helyezett Tóth Kristóf (4. a)
16. helyezett Fazekas Effi (4. a)
18. helyezett Szalay Ákos (4. a)
20. helyezett Gasztonyi Viktória (4. a)
3. helyezett Széplaki Zéta (5. a)
4. helyezett Darida Csenge (6. b)
7. helyezett Rasztovics Dóra (6. b) felkészítők: Szedlákné Mészáros Emőke (2. b), Vajainé Baranyai Beatrix (2. a), Port Márta 3. a és 4. a), Baranyai Zsuzsanna (4. b), Szöllősi Judit (5. a), Szikra Ágnes (6. b)
Irodalom-Szövegértés:
1. helyezett Győry Zsombor (2. b) DÖNTŐS!
2. helyezett Tán Lili (2. a)
3. helyezett Kiss-Jakab Árpád (2. b)
5. helyezett Jánó Zsigmond (2. b)
1. helyezett Morvai Anna (2. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Börczi Boglárka (3. b)
1. helyezett Miklós Hanga (4. a) DÖNTŐS! felkészítők:  Szedlákné Mészáros Emőke (2. b), Vajainé Baranyai Beatrix (2. a), Port Márta 3. a és 4. a), Baranyai Zsuzsanna (4. b)
Környezetismeret:
2. helyezett Győry Zsombor (2. b) 
6. helyezett
Hannig Nóra (3. b)
9. helyezett Breitenstein Benedek (4. a) felkészítők: Szedlákné Mészáros Emőke (2. b), Csatlós Melinda (3. b, Horváthné Berta Éva (4. a)
Matematika:
2. helyezett Széplaki Zina (1. b)
13. helyezett Lennert János (2. a)
13. helyezett Csomai Bori (3. a)
17. helyezett Stummer Lóránt (3. b)
1. helyezett Széplaki Zéta (5. a) DÖNTŐS! felkészítők: Borók Betrix (1. b, 2. a), Horváthné Berta Éva (3. a, 5. a), Csatlós Melinda (3. b), Palkó-Kercsó Zsuzsanna (5. a)

Módosítás dátuma: 2018. június 12. kedd, 07:04  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 547
Tartalom : 1462
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3053063