Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

2018/2019. tanév

E-mail Nyomtatás PDF

2018. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
6. hétfő 8:30 10:30 Tankönyvek szállítása Könyvtár
8. szerda 9:00 13:00 Ügyelet
22. szerda 9:00 13:00 Ügyelet
23. csütörtök 9:00 Alakuló értekezlet Herman terem
23. csütörtök 9:30 10:30 Tűz- és munkavédelmi oktatás Herman terem
27. hétfő 8:00 10:00 Munkaközösségi megbeszélések
28. kedd 8:00 11:00 Javító és osztályozó vizsga
29. szerda 8:00 10:00 Tanévnyitó értekezlet Herman terem
30. csütörtök 8:00 12:00 Nevelési értekezlet Neuman terem

 

2018. SZEPTEMBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
2. vasárnap 17:00 17:30 Tanévnyitó ünnepély Iskola udvar
3. hétfő 17:00 18:00 Az 1. osztályosok szüleinek szülői értekezlet osztálytermek
4. szerda 17:00 18:00 SZM ülés Herman terem
10. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet osztálytermek
11. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet osztálytermek
12. szerda 15:00 16:00 VVHHFE - tanszer átadás Simonyi iskola
12-13. szerda-csütörtök 7:30-10:00 13:00-16:00 Menza befizetése gondnokság
17. hétfő 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése és menza pótló befizetése gondnokság
18. kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése és menza pótló befizetése gondnokság
18. kedd 8:30 10:00 Oltás - 7. évfolyam Orvosi szoba
19. szerda 7:45 8:00 Kossuth szobor koszorúzása iskola előtt
19. szerda 9:00 9:30 Kossuth szobor koszorúzása Laktanya
20. csütörtök 14:00 16:00 Nevelési értekezlet Neuman terem
21. péntek 9:00 11:00 Autómentes Nap - Mobilitás futás Óváros tér
22. szombat 9:00 12:00 Egészség útja Lovassy Gimnázium
24. hétfő 14:15 16:00 Nagy Háború Nyomában - történelmi séta
25. kedd 14:00 15:00 Fenntarthatósági előadás Agóra
27. csütörtök 8:00 16:00 Köztársaság Kupa Stadion
27. csütörtök

Pályaválasztási Kiállítás Budapest

2018. OKTÓBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetéses Gondnokság
5. péntek Ünnepi megemlékezés
5-6. péntek-szombat Pályaválasztási Kiállítás Aréna
10. szerda Állatok Világnapja
12. péntek 14:30 15:30 Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló felsős termek
12. péntek
13:00 DIFER - első osztályosk felmérése
13. szombat Munkanap - Hétfői munkarend szerint
15-16. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
15. hétfő 14:00 15:30 Megyei Matematikaverseny I. forduló Herman terem
16. kedd 14:00 16:00 Bátaszéki Matematikaverseny I. forduló Herman terem
16. kedd 14:00 15:00 Fenntarthatósági előadás Agóra
19. péntek 8:00 8:20 Ünnepi megemlékezés
22. hétfő Pihenőnap
23. kedd Nemzeti ünnep - Munkaszüneti nap
26. péntek 8:00 12:00 Vetési labor
26.
péntek DIFER / 1. osztályosok jelentése
26. péntek 14:00 18:00 DÖK buli
29-31. hétfő-szerda Őszi szünet Vigyor

2018. NOVEMBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. csütörtök Mindenszentek / munkaszüneti nap
2. péntek Pihenőnap
5-6. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
6. kedd 14:00 16:00 Megyei Sudoku bajnokság - alsó tagozat osztálytermek
7. szerda 14:00 15:00 Megyei Sudoku bajnokság - felső tagozat osztálytermek
9. péntek 14:30 15:30 Bolyai Magyar Csapatverseny megyei forduló felsős termek
10. szombat 9:00 12:00 Tanítás nélküli munkanap - pályaorientációs nap
10. szombat Márton nap
12. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra tantermek
13. kedd Magyar Nyelv Napja
17. szombat 9:00 12:00 Ovisuli
19-20. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
19. hétfő 14:00 15:30 Megyei Matematikaverseny 2. forduló Herman terem
19. hétfő 8:00 16:00 Kirándulás a Goethe intézetbe - 7. évfolyam Budapest
20. kedd 14:00 15:00 Fenntarthatósági előadás Agóra
21. szerda 14:00 15:00 Simonyi - iskolai forduló
23. péntek 9:00 12:00 Vetési labor
23. péntek
Kecske Kupa 1. forduló
24. szombat Bolyai Matematika Csapatverseny országos fordulója Budapest
26. hétfő
Bűvősvölgy 8. a Budapest
27. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny / iskolai forduló Herman terem
30. péntek

DIFER mérés vége

2018. DECEMBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szombat

Munkanap - hétfői munkarend szerint
3-4. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
5. szerda Audi látogatás 7. b Győr
6. csütörtök 8:00 10:00 Mikulás-járás
7. péntek 8. osztályosok felvételi vizsgára való jelentkezése
8. szombat 8:00 18:00 Bolyai Magyar Csapatverseny országos döntője Budapest
11. kedd 14:00 15:00 Fenntarthatósági előadás Agóra
15. szombat

Munkanap - hétfői munkarend szerint
17-18. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
18-19. kedd-szerda 7:00-8:00 13:00-17:00 Karácsonyi vásár földszint
20. csütörtök Karácsonyi ünnepély
21. péntek Tanítás nélküli  munkanap
24. hétfő Pihenőnap
27-28. csütörtök-péntek Téli szünet Vigyor
31. hétfő Pihenőnap

2019. JANUÁR


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. kedd Újév
2. szerda Téli szünet Vigyor
7-8. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
9.

szerda

NETFIT mérés kezdete
14. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny / II. forduló
19. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok központi felvételi vizsgája
középiskola
21-22. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
22. kedd Magyar Kultúra Napja, megemlékezés
22. kedd 14:00 16:30 Varga Tamás matematikaverseny - megyei forduló tantermek
23. szerda Mobilitás 7. b Győr
24. csütörtök 14:00 16:00 8. osztályosok pótló központi felvételi vizsgája
24. csütörtök 16:30 18:00 Ovisuli
25. péntek I. félév vége
25. péntek Osztályozó értekezlet
28. hétfő II. félév kezdete
29. kedd Mobilitás 7. a Győr

2019. FEBRUÁR


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek Medve nap (alsó tagozat)
1. péntek Félévi értesítők kiosztása
1. péntek Farsang - felső tagozat Kossuth terem
4. hétfő 15:00 17:00 Félévi értekezlet Herman terem
4. hétfő 17:00 18:00 Szülői értekezlet - alsó tagozat tantermek
5. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - felső tagozat tantermek
7. csütörtök Írásbeli vizsga eredményéről való értesítés
8. péntek 14:30 15:30 Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulója Deák iskola
8. péntek 14:00 16:30 Farsang - alsó tagozat Kossuth terem
8. péntek 14:00 15:00 NyelvÉSZ - iskolai forduló
15. péntek 14:00 15:30 Zrínyi matematikaverseny megyei fordulója tantermek
18. hétfő Továbbtanulási lapok leadásának határideje
21. csütörtök Szóbeli felvételik kezdete
25-01. hétfő-péntek Pénz7 témahét
28. csütörtök 16:30 18:00 Ovisuli

2019. MÁRCIUS


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek 8:00 12:00 Vetési labor Vetési Gimnázium
1. péntek 16:00 18:00 Zrínyi eredményhirdetés Lovassy Gimnázium
9. szombat

Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos fordulója Budapest
11. hétfő Nyílt órák / Ovisuli program
13. szerda 11:00 12:00 Március 15. / ünnepi műsor
13. szerda 11:00 12:00 Koszorúzás
14. csütörtök Szóbeli felvételik vége
14. csütörtök Tanítás nélküli munkanap
15. péntek Nemzeti ünnep
18-22. hétfő-péntek Fenntarthatósági témahét
18. hétfő Ideiglenes felvételi vizsga
21. csütörtök 10:00 11:15 Kenguru matematikaverseny
21-22. csütörtök-péntek

Tanulói adatlapok módosítása
22. péntek Bátaszéki Matematikaverseny - országos döntő Bátaszék
22. péntek 14:00 17:00 NyelvÉsz - megyei forduló
22. péntek Víz világnapja
23. szombat Kecske Kupa 2. forduló
23.

szombat

10:00 11:30 Kalmár László matematikaverseny - megyei forduló
30. szombat Simonyi - megyei forduló

2019. ÁPRILIS


dátum nap mettől meddig program helyszín
8-12. hétfő-péntek Digitális témahét
10. szerda 15:00 16:30 Tudásbajnokság - megyei forduló
11. csütörtök Költészet napja, megemlékezés
12. péntek 8:00 12:00 Vetési labor Vetési Gimnázium
12-14. péntek-vasárnap

Zrínyi - országos döntő Szombathely
15. hétfő 17:00 18:00

Fogadóóra

17. szerda Tanítás nélküli munkanap
18-23. csütörtök-kedd

Tavaszi szünet Vigyor
24. kedd Föld Napja
26. péntek NETFIT mérés vége
30. kedd Középfokú felvételiről való értesítés

2019. MÁJUS


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. kedd Munka ünnepe- munkaszüneti nap
1-4. kedd-szombat Nemzetközi Magyar Matematikaverseny Lakitelek
6. hétfő 17:00 18:00 Szülői értekezlet - alsós osztálytermek
7. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - felsős osztálytermek
10. péntek Madarak és Fák Napja
10. péntek 8:00 12:00 8. osztályosok írásbeli vizsgája
11. szombat NyelvÉSZ - országos döntő Szeged
13-14. hétfő-kedd 8. osztályosok szóbeli vizsgája
18. szombat 10:00 13:00 Kecske Kupa - országos döntő Kecskemét
22. szerda Idegen nyelyi mérés
24-25. péntek-szombat Kalmár László Matematikaverseny / országos forduló Budapest
25. szombat Simonyi verseny - országos döntő Budapest
29. szerda Kompetenciamérés 6. és 8. évf.

2019. JÚNIUS


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szombat Tudásbajnokság - országos döntő
4. kedd 8:00 8:20 Az összetartozás napja, megemlékezés a hangoson keresztü
7. péntek Pünkösdi Király választás
10. hétfő Pünkösd hétfő - munkaszüneti nap
11. kedd Tanítás nélküli munkanap
12. szerda Diáknap
14. péntek Utolsó tanítási nap
14. péntek 12:00 8. évfolyam búcsúműsora
15. szombat 9:00 10:30 Tanévzáró ünnepély, ballagás udvar vagy tornaterem
17-21. hétfő-péntek Napközis tábor - művészeti nevelés
20-22. hétfő-péntek 8. osztályosok beiratkozása a középiskolákba
20. csütörtök 9:00 12:00 Év végi tanévzáró értekezlet
24-28. hétfő-péntek Napközis tábor - környezeti nevelés
Módosítás dátuma: 2018. szeptember 28. péntek, 11:20  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 529
Tartalom : 1438
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 2972596