Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

2019/2020. tanév

E-mail Nyomtatás PDF

2019. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
6. kedd 10:00 12:00 Tankönyvek szállítása Könyvtár
7. szerda 9:00 13:00 Ügyelet
21. szerda 9:00 13:00 Ügyelet
21. szerda 9:00 Alakuló értekezlet Bolyai terem
26. hétfő 8:00 10:00 Munkaközösségi megbeszélések
27. kedd 8:00 11:00 Javító és osztályozó vizsga
27. kedd 10:30 11:30 Balesetvédelmi és munkavédelmi oktatás Kossuth terem
28. szerda 8:00 11:00 Osztályozóvizsga
30. péntek 9:00 12:00 Tanévnyitó értekezlet Bolyai terem

 

2019. SZEPTEMBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. vasárnap 17:00 17:30 Tanévnyitó ünnepély Iskola udvar
2. hétfő 17:00 18:00 Az 1. osztályosok szüleinek szülői értekezlet osztálytermek
5. csütörtök 17:00 18:00 SZM ülés Bolyai terem
9. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet osztálytermek
10. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet osztálytermek
9-10. hétfő-kedd 7:30-10:00 13:00-16:00 Menza befizetése gondnokság
12. csütörtök 12:00 13:00 Zebulon program - 1. osztályosok osztálytermek
16. hétfő 15:00 17:00 Nevelési értekezlet Bolyai terem
17. kedd 8:00 10:00 1. osztályosok fényképezése osztálytermek
17. kedd 10:00 12:00 KRESZ-FESZT Kossuth utca
17. kedd 14:00 15:00 Fenntarthatósági előadás Agóra
19. csütörtök 7:45 8:00 Kossuth szobor koszorúzása iskola előtt
19. csütörtök 9:00 10:00 Kossuth szobor koszorúzása Laktanya
20. péntek 9:00 11:00 Autómentes Nap - Mobilfutás Óváros tér
21. szombat 9:00 12:00 Társadalmi  munka iskola udvara
23. hétfő 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése és menza pótló befizetése gondnokság
24. kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése és menza pótló befizetése gondnokság
25. szerda 14:30 16:00 Zöldkoordinátori értekezlet VKSZ Zrt
27. péntek 14:00 16:00 Deák futás Deák iskola

2019. OKTÓBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. kedd 14:00 16:00 Séta a "Nagyháború nyomában"
1-2. kedd-szerda 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetéses Gondnokság
2. szerda 8:00 16:00 Köztársaság Kupa Stadion
2. szerda 14:00 16:00 Integrációs gyaloglónap Kertek és Kolostorok
4. péntek Ünnepi megemlékezés
4. péntek 13:00 16:00 Állatok világnapja Állatkert
4-5. péntek-szombat Pályaválasztási Kiállítás Aréna
7. hétfő 14:00 16:00 Séta a "Nagyháború nyomában"
8. kedd 9:00 14:00 "70 éves a NATO Multilevel Force Test" Honvédség
11. péntek 14:30 15:30 Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló felsős termek
11. péntek
13:00 DIFER - első osztályosok felmérése
11. péntek 8:00 12:00 Laborgyakorlat Vetési labor
14-15. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
14. hétfő 14:00 15:30 Megyei Matematikaverseny I. forduló Herman terem
15. kedd 14:00 16:00 Bátaszéki Matematikaverseny I. forduló Herman terem
15. kedd 15:00 16:00 Fenntarthatóságra nevelés Agóra
16. szerda 13:00 16:00 Logika Csapatverseny Balatonfüred
18. péntek 13:00 15:00 Kabóca Bábszínház előadása Kossuth terem
18. péntek 15:00 16:00 Megye futás Óváros tér
22. kedd 8:00 8:20 Ünnepi megemlékezés
22. kedd 15:00 17:00 Színházlátogatás Petőfi Színház
24. csütörtök 10:00 12:00 "Legyél Te is régész!"-múzeum pedagógiai óra Laczkó Dezső Múzeum
25.
péntek DIFER / 1. osztályosok jelentése
25. péntek 14:00 18:00 DÖK buli
28-31. hétfő-csütörtök Őszi szünet Vigyor

2019. NOVEMBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek Mindenszentek / munkaszüneti nap
4-5. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
6. szerda 9:00 12:00 Szakmabemutató Várpalota
6-7. szerda-csütörtök Fogászati szűrővizsgálat orvosi szoba
8. péntek 14:30 15:30 Bolyai Magyar Csapatverseny megyei forduló felsős termek
11. hétfő Márton nap
11. hétfő 16:30 17:00 Előadás a szakképzés átalakításáról
11. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra tantermek
12. kedd Hangszerbemutató - 4. évfolyam Zeneiskola
13. szerda Magyar Nyelv Napja
13. szerda 11:00 12:00 Múzeumpedagógiai foglalkozás Bakonyi ház
13-14. szerda-csütörtök Papírgyűjtés udvar
15-16. péntek-szombat
Szabó Szabolcs Vándor Kupa
18-19. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
18. hétfő 14:00 15:30 Megyei Matematikaverseny 2. forduló Herman terem
19-20. kedd-szerda Fényképezés Kossuth terem
19. kedd 15:00 16:00 Fenntarthatósági előadás Agóra
22. péntek 9:00 12:00 Laborgyakorlatok Vetési labor
23. szombat Bolyai Matematika Csapatverseny országos fordulója Budapest
23. szombat 9:00 12:00 Ovisuli
26. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny / iskolai forduló Herman terem
29. péntek 14:00 16:00 Kecske Kupa I. forduló
29. péntek

DIFER mérés vége

2019. DECEMBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
2-3. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
2. hétfő Hangszerbemutató - 4. évfolyam Zeneiskola
6. péntek 8:00 10:00 Mikulás-járás
6. péntek 8. osztályosok felvételi vizsgára való jelentkezése
7. szombat Tanítás nélküli munkanap - pályaorientációs nap
7. szombat 8:00 18:00 Bolyai Magyar Csapatverseny országos döntője Budapest
10. kedd 15:00 16:00 Fenntarthatósági előadás Agóra
11. szerda 11:00 15:00 Karácsonyi népszokások - múzeumpedagógiai foglalkozás
14. szombat

Tanítási nap - pénteki munkarend szerint (december 27. helyett)
16-17. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
20. péntek Karácsonyi ünnepély
21-31. szombat-kedd Téli szünet Vigyor

2020. JANUÁR


dátum nap mettől meddig program helyszín
2-5. szerda-vasárnap Téli szünet Vigyor
6-7. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
8.

szerda

NETFIT mérés kezdete
13. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny / II. forduló
15. szerda Sulizsák - ruhagyűjtés
18. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok központi felvételi vizsgája
középiskola
20-21. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
21. kedd Magyar Kultúra Napja, megemlékezés
21. kedd 14:00 16:30 Varga Tamás matematikaverseny - megyei forduló Herman terem
23. csütörtök 14:00 16:00 8. osztályosok pótló központi felvételi vizsgája
23. csütörtök 16:30 18:00 Ovisuli
24. péntek I. félév vége
24. péntek Osztályozó értekezlet
27. hétfő II. félév kezdete
31. péntek Félévi értesítők kiosztása
31. péntek 8:00 12:00 Laborgyakorlat Vetési labor

2020. FEBRUÁR


dátum nap mettől meddig program helyszín
3. hétfő Medve nap (alsó tagozat)
3. hétfő 15:00 17:00 Félévi értekezlet Herman terem
3. hétfő 17:00 18:00 Szülői értekezlet - alsó tagozat tantermek
4. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - felső tagozat tantermek
6. csütörtök Írásbeli vizsga eredményéről való értesítés
7. péntek 14:30 15:30 Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulója Deák iskola
7. péntek 14:00 16:30 Farsang - alsó tagozat Kossuth terem
7. péntek 14:00 15:00 NyelvÉSZ - iskolai forduló
19. szerda Továbbtanulási lapok leadásának határideje
20. csütörtök 16:30 18:00 Ovisuli
21. péntek 14:00 15:30 Zrínyi matematikaverseny megyei fordulója tantermek
24. csütörtök Szóbeli felvételik kezdete
25. kedd 14:00 16:30 Varga Tamás matematikaverseny 2. forduló Herman terem
27-28. csütörtök-péntek

Tanítás nélküli munkanap

2020. MÁRCIUS


dátum nap mettől meddig program helyszín
2-6.

 

Pénz7 témahét
6. péntek 16:00 18:00 Zrínyi eredményhirdetés Lovassy Gimnázium
9. hétfő 9:00 12:00 Nyílt órák az 1. osztályokban
13. péntek Szóbeli felvéteik vége1
13. péntek 11:00 12:00 Március 15. / Ünnepi műsor
13. péntek 11:00 12:00 Koszorúzás iskola előtt
14. szombat

Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos fordulója Budapest
16. hétfő Tanítás nélküli munkanap
16. hétfő Ideiglenes felvételi lista
19. csütörtök 10:00 11:15 Kenguru matematikaverseny
19-20. csütörtök-péntek

Tanulói adatlapok módosítása
20. péntek 14:00 17:00 NyelvÉsz - megyei forduló
20. péntek Víz világnapja
20. péntek 16:00 18:00 Kalmár matematikaverseny - megyei forduló
21. szombat Kecske Kupa 2. forduló
23-27. Fenntarthatósági témahét
27. péntek 8:00 18:00 Bátaszéki matenatikaverseny - országos döntő Bátaszék
27. péntek 14:00 16:00 Hevessy kémiaverseny - megyei forduló

2020. ÁPRILIS


dátum nap mettől meddig program helyszín
6. hétfő Költészet napja, megemlékezés
6. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra
7. kedd 15:00 17:00 Nevelési értekezlet
8. szerda Tanítás nélküli munkanap
9-14. csötörtök-kedd Tavaszi szünet Vigyor
15. szerda Tanítás nélküli munkanap - Diáknap
17-19. péntek-vasárnap

Zrínyi - országos döntő Szombathely
21. kedd 14:30 17:00 Logikaverseny országos döntő Győr
22. szerda Föld Napja
24. csütörtök 14:30 17:00 Logikaverseny - országos döntő Budapest
25. péntek NETFIT mérés vége
25. péntek 8:00 12:00 Laborgyakorlat Vetési labor
25. péntek 14:00 16:00 Tudásbajnokság - megyei döntő
30. csütörtök Középfokú felvételiről való értesítés

2020. MÁJUS


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek Munka ünnepe- munkaszüneti nap
4. hétfő 17:00 18:00 Szülői értekezlet - alsós osztálytermek
5. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - felsős osztálytermek
8. péntek Madarak és Fák Napja
9. szombat NyelvÉSZ - országos döntő Szeged
11. hétfő 8:00 12:00 8. osztályosok írásbeli vizsgája
12-13. kedd-szerda 8. osztályosok szóbeli vizsgája
16. szombat 10:00 13:00 Kecske Kupa - országos döntő Kecskemét
20. szerda Idegen nyelyi mérés
22-23. péntek-szombat Kalmár László Matematikaverseny / országos forduló Budapest
22-23. péntek-szombar Hevesy kémiaverseny - országos döntő
27. szerda Kompetenciamérés 6. és 8. évf.
29. péntek Pünkösdi Király választás
30. szombat Tudásbajnokság - országos döntő Szeged

2020. JÚNIUS


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. hétfő Pünkösd hétfő - munkaszüneti nap
4. csütörtök 8:00 8:20 Az összetartozás napja, megemlékezés a hangoson keresztül
15. hétfő Utolsó tanítási nap
15. hétfő 12:00 8. évfolyam búcsúműsora
19. péntek 9:00 12:00 Év végi tanévzáró értekezlet
19. péntek 17:30 18:30 Tanévzáró ünnepély, ballagás udvar vagy tornaterem
22-24. hétfő-csütörtök Beiratkozás a középiskolákba
Módosítás dátuma: 2019. november 05. kedd, 10:00  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 2487
Tartalom : 1558
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3627333