Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Az egészség útja rendezvényen jártak iskolánk diákjai

E-mail Nyomtatás PDF

2018. szeptember 22-én Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata által rendezett Veszprém "Az egészség útja" rendezvényén vett részt iskolánk 10 tanulója, akik a "Szellem és test egysége" elnevezésű sportversenyen 2. helyen végeztek.

A csapat tagjai: Börczi Boglárka (4. b), Zsebe Ákos (4. b), Tóth Gábor (4. b), Kis Máté (4. b), Jámbor Levente (4. b), Ferhécz Balázs (4. b), Stummer Lóránt (4. b), Eszenyi Szófia Róza (4. a), Ferhécz Lívia (6. a), Jámbor Kristóf (6. a) és Stummer Sebestyén (1. b).
Gratulálunk! Az oklevél itt tekinthető meg.

Módosítás dátuma: 2018. október 02. kedd, 07:20  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 863
Tartalom : 1519
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3352575