Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

A Nagy Háború nyomában 2018

E-mail Nyomtatás PDF

Az Első Világháborús Centenáriumi Emlékbizottság  Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzatával közösen az I. világháború kitörésének 101. évfordulója alkalmából a Sétál a család Veszprémben a Nagy Háború nyomában című sétafüzet tematikája alapján rendezett vetélkedősorozatot.
A vetélkedőn iskolánkat két csapat képviselte. A Hanisch Hanna, Keserű Bese, Nagy Flóra és Szaksz Réka 7. a osztályos tanulók alkotta csapat a döntőben kiváló teljesítményük eredményeként 3. helyezést ért el , míg a Borbás Laura (7. a), Gazsi Rebeka (7. a), Fürst Ádám (7. b) és Nepusz Katinka (7. b) diákokból álló csapat a 6. helyen végzett. Felkészítésüket, koordinálásukat Somogyi Csaba és Petykó Brigitta segítette.
Gratulálunk!

Módosítás dátuma: 2018. október 30. kedd, 14:20  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 864
Tartalom : 1520
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3355818