Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Bolyai Magyar Csapatverseny megyei forduló 2018

E-mail Nyomtatás PDF

2018. november 9-én tartották a Bolyai Magyar Csapatverseny megyei fordulóját, melynek eredményhirdetésére november 23-án került sor, ahol iskolánk 8 csapatát díjazták.

Közülük a 3. évfolyamon a Magyar ászok csapat (Győry Zsombor (3. b), Kiss-Jakab Árpád (3. b), Bielik Réka (3. b), Bartalos Amira (3. b)); a 4. évfolyamon a Szófaragók csapat (Debreczenyi Luca (4. a), Mészáros Barna (4. a), Morvai Anna (4. a), Orosz Zsófia (4. a)), az 5. évfolyamon a Betűcserkészek csapat (Koszorus Nóra (5. a), Miklós Hanga (5. a), Rédling Hanna (5. a), Vörös Csanád (5. a)) megyei 1. helyezést ért el, így résztvehet a december 8-án megrendezésre kerülő országos döntőn.
Gratulálunk, az országos versenyre jó felkészülést kívánunk!
Az eredményhirdetésen készült képek itt tekinthetők meg.
A további eredmények:

 

3. évfolyamon
1. helyezett
Magyar ászok, csapat tagjai: Győry Zsombor (3. b), Kiss-Jakab Árpád (3. b), Bielik Réka (3. b), Bartalos Amira (3. b) felkészítő: Szedlákné Mészáros Emőke DÖNTŐS!

4. évfolyamon:
1. helyezett Szófaragók, csapat tagjai: Debreczenyi Luca (4. a), Mészáros Barna (4. a), Morvai Anna (4. a), Orosz Zsófia (4. a) DÖNTŐS!
15. helyezett Magyar Angyalok csapat (Borbás Regina (4.a), Szabó Adél (4. a), Keszei Blanka (4. a), Vizi Janka (4. a)) felkészítő: Port Márta

5. évfolyamon:
1. helyezett Betűcserkészek, csapat tagjai: Koszorus Nóra (5. a), Miklós Hanga (5. a), Rédling Hanna (5. a), Vörös Csanád (5. a)  DÖNTŐS!
4. helyezett Szófaló faló, csapat tagjai: Bors Ádám (5. a), Ekbauer Tamás (5. a), Szalai Anna Borka (5. a), Vörös Zalán (5. a)
9. helyezett NyelvTörők, csapat tagjai: Balogh Janka (5. a), Balogh Kincső (5. a), Breitenstein Benedek (5. a), Frank Bálint (5. a)
16. helyezett Magyar Harcosok, csapat tagjai: Csizmadia Csenge (5. a), Nagy Gergő (5. a), Papp Levente (5. a), Szalay Ákos (5. a) felkészítők: Nagy Judit, Nagyné Dömös Erika

6. évfolyamon:
2. helyezett Magyarosok, csapat tagjai: Falus Eszter (6. a), Soós Tamás (6. a), Széplaki Zéta (6. a), Varga Villő (6. a) felkészítők: Nagy Judit, Szikra Ágnes

7. évfolyamon:
3. helyezett Alapelvek, csapat tagjai: Bálint Balázs (7. a), Fogarassy Kristóf (7. a), Hanisch Hanna (7. a), Szaksz Réka (7. a)
4. helyezett Magyar Unikornisok, csapat tagjai: Vranyecz Anna (7. b), Darida Csenge (7. b), Vas Anilla ( 7. b), Rasztovits Dóra (7. b)
11. helyezett Iroda-lom, csapat tagjai: Ekbauer Eszter (7. a), Engi Lilien (7. a), Gazsi Rebeka (7. a), Nagy Flóra (7. a)
13. helyezett Négy Bé, csapat tagjai: Gfellner Benedek (7. a), Keserű Bese (7. a), Kiss Botond (7. a), Matusz Benedek (7. a) Fellkészítők: Nagyné Dömös Erika, Szikra Ágnes

8. évfolyamon:
2. helyezett Mgh.törvények, csapat tagjai: Hamburger Zsombor (8.a), Kovács Botond (8. a), Lázár Milán (8. a), Morvai Levente (8. a) felkészítő: Nagyné Dömös Erika

Módosítás dátuma: 2018. december 03. hétfő, 13:31  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 540
Tartalom : 1458
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3045148