Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Kecske Kupa 1. forduló 2018

E-mail Nyomtatás PDF

2018. november 23-án iskolánk adott otthont a MATEGYE által szervezett Kecske Kupa matematika csapatverseny 1. fordulójának.
A tavaszi fordulót 2 csapatunk is  az 1. helyről várhatja:
Azonnal kitalájuk csapat, tagjai: Bálint Balázs (7. a), Szabó Miklós (7. a), Fogarassy Kristóf (7. a), Kiss Botond (7. a)
4n csapat, tagjai: Morvai Levente (8. a), Kovács Botond (8. a), Nagy Gergő (8. a)

Az első forduló eredményei:

5. évfolyamon:
4. helyezett Abcissza csapat, tagjai: Ekbauer Tamás (5. a), Frank Bálint (5. a), Vörös Csanád (5. a), Vörös Zalán (5. a)
7. helyezett Gigamatekosok csapat, tagjai: Ángyán Lora Sára (5. a), Fazekas Effi (5. a), Kurucz Noémi (5. a), Miklós Hanga (5. a)
9. helyezett Szarva(s)okk csapat, tagjai: Breintenstein Benedek (5. a), Koszorus Nóra (5. a), Rédling Hanna(5. a), Szalai Anna Borka (5. a)
10. helyezett e-káposztában@ csapat, tagjai: Bors Ádám (5. a), Szalay Ákos (5. a), Papp Levente Áron (5. a), Varga Áron (5.a)
12. helyezett girl mathematik csapat, tagjai: Csizmadia Csenge Boróka (5. a), Sövegjártó Sára (5. a), Balogh Kincső (5. a), Balogh Janka Nóra (5.a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Gyévai Iván

6. évfolyamon:
3. helyezett Aranyemberek csapat, tagjai: Csomai Zsófia Rozi (6. a), Széplaki Zéta Zoltán (6. a), Dominyák András (6. a), Bulyáki Sebestyén (6. a)
6. helyezett Csillámpónik csapat, tagjai: Jánosi Laura (6. a), Varga Villő Kamilla (6. a), Deák Vanda (6. a), Orosz Dorottya (6. a)
9. helyezett MEEEEEK csapat, tagjai: Tislér Szabolcs (6. a), Tislér Márton (6. a), Soós Tamás (6. a), Tóth Máté (6. a)
16. helyezett LLL csapat, tagjai: Hutvágner Lili (6. ), Kis Liza (6. a), Ferhécz Lívia (6. a) felkészítő: Somogyi Tímea

7. évfolyamon:
1. helyezett Azonnal kitaláljuk csapat, tagjai: Bálint Balázs (7. a), Fogarassy Kristóf (7. a), Kiss Botond (7. a), Szabó Miklós (7. a)
10. helyezett 3+1 csapat, tagjai: Morvai Emese (7. a), Lippert Júlia (7. a), Matusz Levente (7. a)
11. helyezett Birkák csapat, tagjai: Keserű Bese (7.a ), Engi Lilien (7. a), Nagy Flóra (7. a), Vranyecz Anna (7. b)
13. helyezett Kecskék csapat, tagjai: Köller Zsófia (7. a), Borbás Laura (7. a), Matusz Benedek (7. a), Hanisch Hanna (7. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna, Somogyi Tímea

8. évfolyamon:
1. helyezett 4n csapat, tagjai: Kovács Botond (8. a), Morvai Levente (8. a), Nagy Gergő (8. a)
2. helyezett 5 csapat, tagjai: Hidvéghy Ádám (8. a), Czövek Benedek (8. a), Lázár Milán (8. a) felkészítő: Nagyné Czaun Marianna

 

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 540
Tartalom : 1458
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3045153