Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei forduló 2019

E-mail Nyomtatás PDF

2019. március 1-én került megrendezésre a Lovassy László Gimnázium sportcsarnokában a XXX. Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei fordulójának eredményhirdetése, melyen iskolánk tanulói kitűnő eredményeket értek el.
Iskolánk ismét elnyerte "Veszprém megye legeredményesebb általános iskolája" címet, s vele együtt egy évig őrizhetjük az érte járó vándorserleget.
Csapataink 2., 4., 5., 6., 7. és 8. évfolyamon 1. helyezést,  3. évfolyamon 2. helyezést értek el.
A 2019. április 12-14-ig Szombathelyen rendezendő országos döntőn Veszprém megyét intézményünk 4 diákja (Ecsédi Tamás, Morvai Anna, Bors Ádám és Fogarassy Kristóf) képviseli.
Valamennyi versenyzőnek és felkészítőnek szívből gratulálunk, az országos döntőre sok sikert kívánunk!
Az eredményhirdetésen Kállay Tamás által készített fényképek itt tekinthetők meg.

Egyéni eredmények:

2. évfolyamon:
2. helyezett Ecsédi Tamás (2. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Hunyady Zita (2. a)
4. helyezett Széplaki Zina Zara (2. b)
13. helyezett Ochtinszky Áron (2. b)
18. helyezett Engi Dániel (2. a)
29. helyezett Bielik Ádám (2. b) felkészítők: Borók Beatrix (2. b), Szalai Szilvia (2. a)

3. évfolyamon:
5. helyezett Kurdi László Márk (3. b)
6. helyezett Péter Boldizsár (3. a)
11. helyezett Fujt Levente (3. b)
28. helyezett Varga Dávid (3. a) felkészítő: Borók Beatrix

4. évfolyamon:
1. helyezett Morvai Anna (4. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Mészáros Barna (4. a)
7. helyezett Polt Regina (4. a)
8. helyezett Kórusz Sándor József (4. a)
9. helyezett Deák Tekla (4. a)
21. helyezett Lennert Kíra (4. a)
26. helyezett Nagy Patrik (4. a)
28. helyezett Hirt Zsombor (4. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

5. évfolyamon:
1. helyezett Bors Ádám (5. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Frank Bálint (5. a)
4. helyezett Vörös Zalán (5. a)
5. helyezett Vörös Csanád (5. a)
7. helyezett Koszorus Nóra (5. a)
11. helyezett Kurucz Noémi (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Gyévai Iván

6. évfolyamon:
5. helyezett Dominyák András (6. a)
6. helyezett Széplaki Zéta Zoltán (6. a)
9. helyezett Orosz Dorottya Boglárka (6. a)
10. helyezett Soós Tamás Bálint (6. a)
11. helyezett Tislér Szabolcs Krisztián (6. a)
13. helyezett Csomai Zsófia Rozi (6. a)
16. helyezett Bulyáki Sebestyén (6. a)
17. helyezett Király Márton Bonifác (6. a)
19. helyezett Agárdi Attila (6. a) felkészítő: Somogyi Tímea

7. évfolyamon:
1. helyezett Fogarassy Kristóf (7. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Bálint Balázs (7. a)
10. helyezett Matusz Levente (7. a)
11. helyezett Engi Lilien (7. a)
13. helyezett Nagy Flóra (7. a)
18. helyezett Matusz Benedek (7. a)
19. helyezett Hanisch Hanna (7. a)
21. helyezett Rézműves Ádám (7. a)
25. helyezett Nagy Zsombor (7. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

8. évfolyamon:
2. helyezett Morvai Levente Mátyás (8. a)
4. helyezett Kovács Botond Bence (8. a)
5. helyezett Pituk Mátyás (8. a)
6. helyezett Hamburger Zsombor Pál (8. a)
23. helyezett Lázár Milán (8. a) felkészítő: Nagyné Czaun Marianna

 

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 863
Tartalom : 1519
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3352541