Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

1848. március 15-re emlékeztünk

E-mail Nyomtatás PDF

Iskolánk alsós tagozatos tanulói rendhagyó történelem órai foglalkozáson emlékeztek 1848. március 15-re. Felső tagozatos diákjaink akadály-játékon elevenítették fel az 1848-49-es forradalom és szabadságharc eseményeit. Köszönjük Somogyi Csabának a feladatok összeállítását.

A megemlékezés ünnepi műsorral és a Kossuth szobor koszorúzásával zárult. A műsort Nagyné Dömös Erika és Gaálné Szax Éva szerkesztette. A műsorban Dóra Gergely, Kiss Levente, Kovács Botond, Nagy Gergő, Morvai Levente, Perlaky Áron és az énekkarosok szerepeltek.

Az eseményről a Vehir internetes hírportál és a Veszprém TV is tudósított.

Módosítás dátuma: 2019. március 14. csütörtök, 17:14  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 2488
Tartalom : 1558
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3631248