Kecske Kupa csapatverseny döntő 2019

2019. március 23-án iskolánk adott otthont a MATEGYE által szervezett Kecske Kupa matematika csapatverseny 2. fordulójának.
Az 1. és 2. fordulón nyújtott teljesítmény alapján 3 csapatunk kapott meghívást a május 18-i országos döntőre, ahol
14. helyezett lett az Aranyemberek csapat. (tagjai: Bulyáki Sebestyén (6. a), Csomai Rozi (6. a), Dominyák András (6. a), Széplaki Zéta (6. a))
4. helyen végzett az Azonnal kitaláljuk csapat. (tagjai: Bálint Balázs (7. a), Szabó Miklós (7. a), Fogarassy Kristóf (7. a), Kiss Botond (7. a))
1. helyet szerezte meg a 4n csapat. (tagjai: Morvai Levente (8. a), Czövek Benedek (8. a), Kovács Botond (8. a), Pituk Mátyás (8. a))
Felkészülésükben Somogyi Tímea, Gyévai Iván és Nagyné Czaun Mariann segítette őket. Gratulálunk!
Az eseményen készült képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2019. május 19. vasárnap, 10:18

Tartalom : 2057