Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Fantasztikus siker a Kézilabda Diákolimpia országos döntőjében

E-mail Nyomtatás PDF

IV. korcsoportos fiú kézilabda csapatunk a 2019. június 21-24-ig Gyöngyösön megrendezésre kerülő Diákolimpia országos döntőjében 1. helyezést ért el. A csapat tagjai: Szabó Ákos (8. a), Burai Bence (8. a), Luthár Botond (8. a), Báder Barnabás (8. a), Benain Alex (8. b), Majczán Dávid (8. b), Lázár Milán (8. a), Vandra Máté (5. b), Mészáros Gyula (8. a), Soós Márk (7. b) és Nagy Benedek (7. b), Schafer Árpád (5. b). A diákokat Gyévai Iván testnevelő készítette fel, aki különdíjban részesült.

A Vehir internetes hírportál tudosítása itt olvasható.

A fiúk a csapata a csoport mérkőzések során legyőzték a győri Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola és Budapest XXIII. Kerületi Török Flóris Általános Iskola csapatát, döntetlent játszott az alsóörsi Enrődi Sándor Református Általános Iskola és Kézilabda-Utánpótlásközpont csapatával.

A keresztjátékban a békési Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola csapatával szemben arattak 3 gólos győzelmet.

A döntőben a Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda csapatával találkoztak, akikkel szemben 2 góllal nyertek. Így a dobogó legmagasabb fokára állhattak fel.

Gratulálunk! Büszkék vagyunk Rátok!


Módosítás dátuma: 2019. június 25. kedd, 02:25  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 6191
Tartalom : 1629
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 4161784