Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló 2019

E-mail Nyomtatás PDF

2018. október 25-én tartották a Deák iskolában a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulójának eredményhirdetését, ahol iskolánkból  5 csapatot díjaztak.

Valamennyi diáknak és felkészítőnek gratulálunk az elért eredményekhez!
Az eredményhirdetésen Kállay Tamás által készített képek itt tekinthetők meg.

Az eredmények:

3. évfolyamon:

2. helyezett Pontvadászok csapat, tagjai: Ecsédi Tamás (3. a), Hunyady Zita (3. a), Engi Dániel (3. a), Mezriczky Aurél (3. a)
9. helyezett Szorzatosztag csapat, tagjai: Széplaki Zina (3. b), Czvetkó Levente (3. b), Keserű Zsombor (3. b), Sárfi Csanád (3. b)
11. heylezett Pontgyűjtők csapat, tagjai: Molnár Vanda (3. a), Szokolai Diána (3. a), Gál Henrietta (3. a), Stumpf Imre (3. a) felkészítők: Szalai Szilvia (3. a), Borók Beatrix (3. b)

4. évfolyamon:
4. helyezett Ropifalók csapat, tagjai: Lennert János (4. a), Szabó Péter (4. a), Péter Boldizsár (4. a), Kurdi László (4. a)
14. helyezett Matekosokk csapat, tagjai: Szász Nóra (4. a), Szalay Júlia (4. a), Béry-Horváth Barna (4. b), Kiss-Jakab Árpád (4. b) felkészítő: Borók Beatrix
5. évfolyamon:
17. helyezett Számfaragók csapat, tagjai: Debreczenyi Luca (5. a), Mészáros Barna (5. a), Morvai Anna (5. a), Orosz Zsófia Johanna (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Nagyné Czaun Marianna
6. évfolyamon:
2. helyezett Abcissza csapat, tagjai: Bors Ádám (6. a), Frank Bálint (6. a), Vörös Csanád (6. a), Vörös Zalán (6. a)
8. helyezett MatekSkacok csapat, tagjaia: Breintenstein Benedek (6. a), Ekbauer Tamás (6. a), Szalai Ákos (6. a), Varga Áron (6. a)
14. helyezett Észlányok csapat, tagjai: Balogh Janka (6. a), Koszorus Nóra (6. a), Rédling Hanna (6. a), Szalai Anna Borka (6. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Nagyné Czaun Marianna
7. évfolyamon:
6. helyezett  Mate-kosok csapat, tagjai: Dominyák András (7.a), Széplaki Zéta (7. a), Tóth Máté (7.a ), Vándor Botond (7. a)
11. helyezett A csapat csapat, tagjai: Agárdi Attila (7. a), Dobrovoczky Dominik (7. a), Holczinger Ádám (7.a ), Tobak Milán (7. a) felkészítők: Nagyné Czaun Marianna, Somogyi Tímea

8. évfolyamon:
5. helyezett Keto csapat, tagjai: Bálint Balázs (8. a), Fogarassy Kristóf (8. a), Gfellner Benedek (8. a), Kiss Botond (8. a)
10. helyezett Négyzetgyökök csapat, tagjai: Ekbauer Eszter(8. a), Engi Lilien (8. a), Hanisch Hanna (8. a), Nagy Flóra (8. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna
Módosítás dátuma: 2019. november 07. csütörtök, 14:35  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 6191
Tartalom : 1629
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 4166699