Papírgyűjtés

Image2009. március 24-25-én a diákönkormányzat papírgyűjtést szervez az iskolai sportegyesület támogatására. A legtöbbet gyűjtő osztályok értékes jutalomban részesülnek.
A Centrum Sportegyesület azért alakult, hogy segítse iskolánkban a tömegsportot. Most egy birkózó szakosztály működik benne, aminek sikeres munkájához egy sportszőnyegre van szükségük.
Ehhez a sportegyesülethez kapcsolódhatnak a többi egyesületek pl. a röplabdások, később reményeink szerint a görkorcsolyások, gördeszkások, labdajátékosok.

Mivel az egyesület támogatottsága most még csekély, ezért aki teheti kérem segítse anyagilag is a munkájukat!
A felajánlások és kapcsolatfelvétel megtörténhet e-mailben ( Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. ), telefonon (88/427-700 vagy 20/519-03-06), személyesen az igazgatói irodában. Előre is köszönjük!

A papírgyűjtés díjai:
1. díj a legtöbbet gyűjtő alsós és felsős osztálynak egy szabadnap (április 7., kedd)
2. díj torta + Balatoni Bobos csúszásjegyek

Módosítás dátuma: 2009. március 21. szombat, 20:55