Sikerek angol nyelvből

Az Autumn in the English-Speaking Countries angol csapatversenyen iskolánk 5. a osztályos tanulói - Varga Dóra Boglárka, Vizi Janka, Fehér Bianka- a 200 induló csapatból 8. helyezést ért el.
A „Christmas is all around” karácsonyi levelezős angol versenyen (70 csapatból):
„Starter” szinten: Varga Dóra Boglárka, Vizi Janka, Fehér Bianka (5. a) 18. helyezett lett, Kővári Zoé, Lázár Abigél Róza, Orbán Liliána, Pesti Rozi Anna (5. b) 35. helyen végzett, Nagy Tamás Áron, Hicsár Bianka, Horváth Flóra, Gáspár Menyhért Boldizsár (6.b) 37. helyet szerezte meg, Tara Zsófia, Czvetkó Luca, Stummer Lóránt (5. b) 38. helyezést ért el, Kauker Elena, Simkó Rebeka Flóra, Pataki Luca (6. b) 41. helyezett lett.
„Kids” szinten: Koszorus Nóra, Balogh Janka Nóra, Rédling Hanna, Frank Bálint (6. a) 14. helyezett lett, Szalay Ákos, Varga Áron, Papp Levente Áron (6. a) 32. helyezést ért el.
Felkészülésükben Csomor-Mészáros Judit és Varga Balázsné Hauzer Hajnalka segítette őket. Gratulálunk!