Bolyai Anyanyelvi csapatverseny 2020

A Bolyai Anyanyelvi csapatverseny megyei fordulóját 2020. november 6-án on-line módon rendezték meg. Iskolánkat 11 csapat képviselte, melyek közül az 5. évfolyamon a Magyar Ászok csapat (Győry Zsombor, Kiss-Jakab Árpád, Fujt Levente, Tóth Rebeka) és 7. évfolyamon a Betűcserkészek csapat (Rédling Hanna, Breitenstein Benedek, Miklós Hanga, Koszorus Nóra) bejutott az országos döntőbe.

A döntőt december 5-én szintén on-line formában bonyolítják le.
Gratulálunk! Sok sikert a döntőben!
A megyei forduló eredményei:

4. évfolyamon:

3. helyezett Pontgyűjtők csapat, tagjai: Molnár Vanda (4. a), Kristóf-Balogh Gréta (4. a), Pálinkás Petra (4. a). Bachstädt Hanna (4. a)
11. helyezett Magyarvizslák csapat, tagjai: Nagy Boglárka (4. b), Paska Tímea (4. b), Szabó-Bedő Napsugár (4. b), Bielik Ádám (4. b)
13. helyezett Kisnyelvészek csapat, tagjai: Széplaki Zina Zara (4. b), Baltz Nóra (4. b), Meilinger Vivien (4. b), Keserű Zsombor (4. b)
15. helyezett Pontvadászok csapat, tagjai: Hunyady Zita (4. a), Ecsédi Tamás (4. a), Engi Dániel (4. a), Simon Sebestyén (4. a)
felkészítők: Szedlákné Mészáros Emőke (4. a), Vajainé Baranyai Beatrix (4. b)

5. évfolyamon:
1. helyezett Magyar Ászok csapat, tagjai: Győry Zsombor (5. b), Kiss-Jakab Árpád (5. b), Fujt Levente (5. b), Tóth Rebeka (5. b)
9. helyezett Helyesírási szamurájok csapat, tagjai: Mazur Máté (5. a), Mayer Bence (5. a), Szabó Péter (5. a), Varga Dávid (5. a)
14. helyezett Csodacsajok csapat, tagjai: Tán Lili (5. a), Nagy Petra (5. a), Babják Fanni (5. a), Szalay Júlia (5. a)
18. helyezett Nyelvtörők csapat, tagjai: Schnetter Barna (5. b), Felsőbányai Borbála (5. b), Fehér Dorina (5. b), Németh Blanka (5. b)