Belépés az iskolába 2021. december 1-től

2021. december 1-től változik a közoktatási intézményekbe való belépés rendje.

A Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskolába való belépésről a következő tájékoztatást adjuk:

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy intézményünkbe a 2021. november 9-től érvényben lévő eljárásrend szerint a nevelés-oktatás zavartalan körülményeinek biztosítása érdekében a szülők az iskola épületébe nem léphetnek be.

Hivatalos ügyek intézésére időpontegyeztetést követően van lehetőség, az intézményvezető előzetes engedélyével munkanapokon 8.00-16.00 között.

Az épületbe a szülők az aktuális járványügyi előírások betartásával léphetnek be, melyet a következő rendelet szabályoz.

A 29/2021. (XI.19.) EMMI határozat alapján 2021. december 1-től az iskola épületébe az itt foglalkoztatottakon, valamint az intézménnyel jogviszonyban lévő tanulókon kívül csak olyan személyek léphetnek, akik rendelkeznek a következő igazolások valamelyikével:

·        Uniós digitális Covid-igazolvány

·        Védettségi igazolvány, illetve applikáció

·        Egészségügyi Világszervezet által kiadott oltási bizonyítvány

·        Magyarország által elismert külföldi védettségi igazolvány

Kérjük, az igazolásokat minden belépésnél a portás számára külön felszólítás nélkül bemutatni szíveskedjenek.

Az épület közösségi tereiben az orrot és a szájat eltakaró maszk viselése kötelező.

A tanuló iskolai haladásával, teljesítményével kapcsolatos személyes megbeszélésre (pedagógus-szülő) időpontegyeztetést követően biztosítunk lehetőséget.

Az étkezés befizetésnél kérjük a személyes befizetés helyett válasszák a csoportos utalást, vagy a gyermekkel egy lezárt borítékban küldjék be az összeget, vagy kérjenek átutalásos számlát.

Köszönöm a megértésüket.

Tisztelettel: