Farsang 2022

Az idei tanévben ismét rendhagyó módon farsangoltunk iskolánkban.
2022. február 4-én délután az alsó tagozatosok farsangjára került sor. Az Acro Dance tánciskola bemutatójával vette kezdetét a mulatság.
Kisdiákjaink szebbnél szebb jelmezekbe öltözve játszottak, táncoltak a tanítók felügyelete mellett. Jókedvűen űzték el a telet.

Felső tagozatos diákjaink 2022. február 11-én osztályonként ugyanolyan játéknak (puzzle, bowling, sakk, Rubik kocka, kártya, dominó, scrabble, ki nevet a végén) öltöztek be, majd az 5. és 6. órában a diákönkormányzat által összeállított tréfás feladatokat oldották meg.
Bízunk benn, hogy a következő tanévben a korábbi évek hagyományainak megfelelően újra együtt farsangolhatnak az osztályok.
Köszönjük nevelők munkáját és a szülők együttműködését a program sikeres megvalósulásához.
A rendhagyó farsangon készült fényképek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2022. február 15. kedd, 09:22