Fantasztikus versenyeredmények

Image1.) A Bolyai Matematika Csapatversenyen országos 2. helyezést ért el az Okostojások (6. a) csapat. Tagjai: Berki-Müller Ákos, Nagy Kartal, Tóth Bálint és Fülöp Barnabás. Felkészítőjük: Nagyné Czaun Marianna

2.) Floorball bajnokságon bejutott az országos elődöntőbe két csapatunk is, egy a II. korcsoportban és egy a III. korcsoportban. A csapatok tagjai:  a II. korcsoportban Szabó Szabolcs (4. a), Horváth László (4. a), Kis Máté (4. b) és Praznovszky Pál (3. a). A III. korcsoportban Berki-Müller Ákos (6. a), Béry-Horváth Gergely (5. b), Berkes Rudolf (6. a), Nagy Kartal (6. a). Részletesen erről itt olvashatnak.

3.) A "Szelektíven? Szívesen!" rajzpályázaton a kiállított 180-200 rajz közül 72 kossuthos kisdiáké volt. A díjazott 5 iskola közül a Kossuth lett a legeredményesebb, kaptunk egy sajtológépet. 3 kategóriában díjazták a versenyzőket. A következő eredmények születtek:

1-2. évfolyamosok között
1. helyezett  Boros Dominik (2. b)
3. helyezett Minyó Bence (2. b)

3-4. évfolyamosok között
1. helyezett Csizmadia Nóra Olimpia (4. b)
2. helyezett Kurucz Richárd (4. b)
3. helyezett Biró Barna (4. b). Felkészítőjük: Horváthné Berta Éva. Gratulálunk!

Módosítás dátuma: 2009. november 21. szombat, 18:36

Tartalom : 2059