Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Aktuális események - a 2010/2011. tanévben

E-mail Nyomtatás PDF
Tartalomjegyzék
Aktuális események
a 2010/2011. tanév eseményei
a 2011/2012. tanév eseményei
a 2012/2013. tanév eseményei
a 2013/2014. tanév eseményei
a 2014/2015. tanév eseményei
a 2015/2016. tanév eseményei
a 2016/2017. tanév eseményei
Minden oldal

2010. DECEMBER

dátum nap mettől  
meddig 
program helyszín
3. péntek 15:00 18:00 Mikulás buli Kossuth terem
7. kedd 14:30 16:00 Bem verseny alsós Deák iskola
8. szerda 14:30 16:00 Bem verseny felsős 
Deák iskola
16:15 17:00 SZM vezetőségi megbeszélés igazgató iroda
17:00 18:00 SZM megbeszél Bolyai terem
11. szombat Tanítás nélküli munkanap
13. hétfő 14:00 16:30

Sudoku megyei verseny alsós

gyülekező: Kossuth terem
verseny: felsős termek
13-14. hétfő-kedd 7.30 16.30 Napközi befizetése porta
15. szerda 
14:00 16:30

Sudoku megyei verseny felsős

gyülekező: Kossuth terem 
verseny: felsős termek

16. csütörtök 14:00 15:00 Karácsonyi készülődés 3. és 4. o. ebédlő
17. péntek 8:00 9:00 Korcsolyázás 4. b Intersport jégpálya
17. péntek
14:00 15:00 Karácsonyi készülődés 1. és 2. o. ebédlő
21. kedd 9:00 10:00 Karácsonyi műsor az alsó tagozatosok számára tornaterem
11:00 12:00 Karácsonyi műsor a felső tagozatosok számára tornaterem
22-január 2. Téli szünet
22. Kirándulás a bécsi karácsonyi vásárba.

 

2011. JANUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. Téli szünet
3. hétfő Tanítási nap
3-4. hétfő-kedd 7.30 16.30 Menza befizetése porta
3 hétfő 9:15 10:15 Korcsolyázás 4. a Intersport jégpálya
5. szerda 12:30 15:00 Korcsolyázás 2.b, 3.a, 5. b Balaton
7. péntek 8:00 9:00 Korcsolyázás 4.b Intersport jégpálya
7. péntek 11:00 12:00 Korcsolyázás 6. b Intersport jégpálya
7. péntek 15:00 16:00 Bem verseny eredményhirdetése HEMO
8. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
10. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny
megyei forduló
10-11. hétfő-kedd 7.30 16.30 Napközi befizetése porta
11. kedd 8:00 9:00 Korcsolyázás 2.a Intersport jégpálya
11. kedd 14:00 16:00

Varga Tamás matematikaverseny
megyei fordulója

felsős termek
13. csütörtök 8:00 10:00 Korcsolyázás 3.a Intersport jégpálya
14. péntek 1. félév vége
15. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
17. hétfő 2. félév kezdete, új órarend
17. hétfő 17:00 20:00 Színházi előadás Petőfi Színház
20. csütörtök 14:00 16:00 Lotz János Szövegértési Verseny 2. forduló felsős termek
21. péntek Bizonyítványosztás
22. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok központi felvételije középiskolák
22. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
24. hétfő 15:00 17:00 Félévi értekezlet, összevont napközi Bolyai terem
24-25. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
25. kedd 8:00 10:00 Korcsolyázás 2. a Intersport jégpálya
25. kedd 14:00 16:00 Országos angol verseny megyei forduló felsős termek
26. szerda 9:00 11:00 Korcsolyázás 2. b Intesport jégpálya
27. csütörtök 8:00 10:00 Korcsolyázás 3. a Intersport jégpálya
27. csütörtök 10:00 12:00 Korcsolyázás 4. a Intersport jégpálya
27. csütörtök 16:30 18:00 1. ovisuli gyülekező: Kossuth terem
28. péntek 9:00 11:00 Korcsolyázás 1. a Intersport jégpálya
28. péntek 14:00 15:00 Városismereti séta belváros
28. péntek 14:00 15:00 Dr. Szabó Miklós szövegértési verseny megyei fordulója felsős termek
29. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok tehetséggondozó felvételije középiskola
29. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
31. hétfő 10:00 14:00 Könyvtárhasználati verseny megyei fordulója megyei könyvtár
31. hétfő 12:00 13:30 Korcsolyázás 8. a Intersport jégpálya
31. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezletek alsós termek

 

2011. FEBRUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezletek felsős termek
2. szerda 14:00 16:00 Bábelőadás (alsó tagozatosok) Pegazus Bábszínház
2. szerda 14:00 15:00 Öveges József fizikaverseny iskolai fordulója felsős terem
3. csütörtök 10:00 12:00 Korcsolyázás 4. a Intersport jégpálya
3. csütörtök 15:00 17:30 Kis herceg színi előadás (4. a, 4. b) Petőfi Színház
3. csütörtök 17:00 18:00 Finnországba utazók megbeszélése Herman terem
4. péntek 8:00 10:00 Korcsolyázás 4. b Intersport jégpálya
4. péntek 14:30 18:00 Felsős farsang Kossuth terem
5. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
8. kedd 8:00 10:00 Korcsolyázás 2. a Intersport jégpálya
10. csütörtök 8:00 10:00 Korcsolyázás 3.a Intersport jégpálya
10. csütörtök 10:00 12:00 Korcsolyázás 4. a Intersport jégpálya
11. péntek 14:00 17:00 Alsós farsang tornaterem
12. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
12. szombat 19:00 3:00 Kossuth bál HEMO
14-15. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
16. szerda 14:00 15:00 Simonyi verseny iskolai forduló felsős termek
18. péntek 8:00 11:00 Rövidített órák, összevont napközi
18. péntek 8:00 10:00 Korcsolyázás 3. b Intersport jégpálya
18. péntek 14:00 15:30 Zrínyi-Gordiusz megyei matematikaverseny 9 helyszínen
19. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
21-22. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
22. kedd 8:00 10:00 Korcsolyázás 2. a Intersport jégpálya
24. csütörtök 8:00 10:00 Korcsolyázás 3.a Intersport jégpálya
24. csütörtök 10:00 12:00 Korcsolyázás 4. a Intersport jégpálya
24. csütörtök 15:00 17:00 Pomádé király új ruhája (1., 2. o.) Petőfi Színház
24. csütörtök 16:30 18:00 2. Ovisuli gyülekező: Kossuth terem
25. péntek 14:00 15:00 NyelvÉSZ iskolai forduló felsős termek
25. péntek 14:00 15:00 Vetélkedőt tart a 7. b osztály az 1. b osztálynak Kossuth terem
26. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
27-márc. 4. vasárnap-péntek Sítábor Olaszország
28. hétfő Tanítási szünet

 

2011. MÁRCIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
4. péntek 14:00 17:00 Angol-német megyei mesevetélkedő Kossuth terem
5. szombat 9:00 11:00 Zrínyi-Gordiusz matematikaversenyek
megyei eredményhirdetése
Lovassy gimnázium, Sportcsarnok
7-8. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
11. péntek 8:00 11:00 Rövidített órák
11. péntek Ünnepi műsor (4. b) tornaterem
14-21. A finn testvériskolások meglátogatása Finnország, Rovaniemi
14. hétfő Tanítási szünet
15. kedd Nemzeti ünnep. Tanítási szünet.
17. csütörtök 10:00 11:15 Kenguru nemzetközi matematikaverseny felsős termek
19. szombat Tanítási nap (pénteki munkarend)
21-22. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
24. csütörtök 16:30 18:00 3. Ovisuli Gyülekező: Kossuth terem
25. péntek Bátaszéki matematikaverseny döntője Bátaszék
25. péntek 18:00 19:00 Finnországi élménybeszámoló Bolyai terem
28. hétfő Dr. Szabó Miklós szövegértési verseny döntője
29. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny döntője Bartók terem

2011. ÁPRILIS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek 15:00 19:30 Bolond buli Kossuth terem
5. kedd 14:00 15:00 Életvitel verseny megyei fordulója
5. kedd 14:00 15:00 Öveges József fizikaverseny megyei fordulója felsős termek
6. szerda 14:00 15:00 Alapműveleti matematikaverseny megyei fordulója felsős termek
8. péntek Tanítási szünet
8. péntek 14:00 15:00 NyelvÉSZ megyei fordulója felsős termek és tornaterem
9. szombat Simonyi verseny megyei fordulója Simonyi iskola
9. szombat 9:00 10:00 Herman biológiaverseny megyei forduló felsős termek
11. hétfő 14:00 15:00 Kresz verseny 3. és 7. osztály felsős termek
11. hétfő 15:00 17:00 Színházi előadás 1. és 2. o. Petőfi Színház
11. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra saját termek
11-12. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
12-13. kedd-szerda 8:00 17:00 1. osztályosok beíratása Kossuth terem
13. szerda 14:00 15:00 Nyuszi kiállítás megtekintése (3. b) VMK
13-14. szerda-csütörtök 8:00 17:00 Papírgyűjtés udvar
14. csütörtök 14:00 15:00 Német verseny megyei fordulója felsős termek
15. péntek 12:00 14:00 Kaán Károly verseny megyei fordulója felsős termek
16. szombat 8:00 18:00 Budapesti kirándulás (4.b) Parlament
18. hétfő 17:00 19:00 Sing, sing 2. előadás (felső tagozatosok) Petőfi Színház
19. kedd 8:00 13:00 Diáknap termek (felsősök)
Tihany (alsósok)
20. szerda Tanítási szünet
20-22. szerda-péntek Zrínyi/Gordiusz országos forduló Kecskemét
21-26. csütörtök-kedd Tavaszi szünet
27. szerda 15:00 17:00 Pomádé király új ruhája (3. és 4. o. tekinti meg) Petőfi Színház
28. csütörtök 14:00 15:00 Édes Anyanyelvünk középiskolai anyanyelvi verseny felsős termek
29. péntek 14:00 16:00 Angol szépkiejtési verseny Deák iskola
29. péntek 17:00 18:00 Finn klub Bolyai terem
30. szombat 8:00 20:00 A kis kéményseprő című opera (1. b, . b, 3. a) Budapest, Operaház
30. szombat 17:00 19:00 Segélykoncert Japánért Egyetem, Aula

2011. MÁJUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. hétfő 14:00 17:00 Nevelési értekezlet Bolyai terem
4. szerda 14:00 15:00 Városi angol fordítói verseny Cholnoky iskola
4-5. szerda-csütörtök 10:00 15:00 Bowlingozás Völgyikút, Veszprém
6. péntek 16:30 17:00 Anyák napi műsor (1. a) saját termükben
6-7. péntek-szombat Erdei iskola (6. b)
6-8. péntek-vasárnap Osztálykirándulás (7. a) Eger
8. vasárnap 8:00 20:00 A kis kéményseprő opera előadás megtekintése (2. a, 4. a, 3. b) Budapest, Operaház
8. vasárnap Segélykoncert Japánért Balatonalmádi
10. kedd 14:00 15:30 Német nyelvi továbbképzés felsős terem
11. szerda 14:00 15:00 Bábszínház (1. a, 1. b, 2. a, 2. b, 3. a, 3. b)
11. szerda 17:00 18:00 Anyák napi műsor (2. a) saját termükben
11. szerda
17:00 18:00 SZM ülés Herman terem
13. péntek 8:00 12:00 8. osztályosok év végi vizsgája felsős termek
13. péntek 8:00 17:00 Állatkerti séta (3. a) Állatkert
13. péntek 12:00 13:00 4. osztályosok fényképezése udvar
13. péntek 13:00 14:00 8. osztályosok fényképezése udvar
13. péntek 17:00 18:00 Finn klub megbeszélése Bolyai terem
14. szombat NyelvÉsz országos döntő Szeged
14. szombat 10:00 14:00 Alapműveleti döntő Marcali
14. szombat Gyalogtúra (3. b)
15. vasárnap 8:00 18:00 DÖK kirándulás Budapestre Budapest
16-17. hétfő-kedd Nyolcadikosok szóbeli vizsgái felsős termek
16. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet alsós termek
17. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet felsős termek
19. csütörtök 15:00 16:30 Színház (felsős) Pannon Várszínház
20-21. péntek-szombat Erdei iskola 2. a
20-21. péntek-szombat Osztálykirándulás (5. a)
22. vasárnap Kálti Márk történelemverseny döntő Budapest
22-23. vasárnap-hétfő Osztálykirándulás (8. a) Kőszeg, Szombathely
25. kedd-szerda Erdei iskola (1. a) Csesznek
25. szerda 8:00 12:00 Kompetenciamérés (4., 6. és 8. o.) felsős termek
25. szerda Kirándulás (3. a, 3. b) Nagyvázsony, Szigliget, Tapolca
25. szerda Kirándulás (2. a) Zirc
25. szerda 8:00 12:00 Állatkerti séta (2. b) Állatkert
25. szerda Kirándulás (7. a) Balatoni Bob, Balatonfűzfő
26-27. csütörtök-péntek Osztálykirándulás (4. a) Ópusztaszer
27-28. péntek-szombat Országos Életvitel Verseny döntő Szeghalom
28. szombat

Családi nap udvar
29-30. vasárnap-hétfő Osztálykirándulás (7. b) Bakonybél
30. hétfő 17:00 18:00 Leendő első osztályosok szülői értekezlete alsós termek

2011. JÚNIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. csütörtök 17:00 18:00 Városi Pedagógus Nap Lovassy gimnázium, Sportcsarnok
3. péntek 8:00 8:15 Emlékműsor hangoson keresztül
4. szombat Kirándulás (1. a) Sóly
4. szombat 10:30 11:00 Fellép a Könyvhét programján az 1. b osztály belváros
7. kedd 8:00 12:00 Állatkerti séta (1. b) Állatkert
8. szerda 14:00 14:30 Vízivás világnapi rekordkísérlet Vár
8. szerda 4. a évzáró műsora tornaterem
9. csütörtök 12:00 13:00 A nyolcadikosok búcsúzó műsora tanterem
10-11. péntek-szombat Erdei iskola 4. b
10. péntek 17:00 18:00 8. a évzáró műsora Kossuth terem
11. szombat Családi nap (4. a) Eplény
13. hétfő Tanítási szünet (pünkösd hétfő)
14. kedd Kirándulás 6. b, 7. a, 6. a
Balatonfűzfő, Balatoni Bob
14. kedd Osztálykirándulás 8. b
14-15. kedd-szerda Erdei iskola 3. a
14-15. kedd-szerda Kirándulás (1. b, 2. b, 5. b)
15. szerda Kirándulás (3. b)
15. szerda Városi séta 2. a, 4. b, 1. a, 5. a
15. szerda Bobozás 8. a Balatonfűzfő
18. szombat 17:30 18:30 Évzáró jó idő esetén az udvaron,
rossz idő esetén a tornateremben
20-24. hétfő-péntek Alsós nyári tábor Seregélyes, Elza major
23-28. csütörtök-kedd Felsős nyári tábor Szaknyér
29. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Nagyné Dömös Erika igh.) iroda

2011. JÚLIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
6. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Cz. Nagyné Bándi Klára ig.)
iroda
13. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Sólyom Istvánné igh.)
iroda
20. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Cz. Nagyné Bándi Klára ig.)
iroda
27. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Nagyné Dömös Erika igh.)
iroda

2011. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
3. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Sólyom Istvánné igh.) iroda
10. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Nagyné Dömös Erika
és Cz. Nagyné Bándi Klára)
iroda
10-12. szerda-péntek 8:00 12:00 osztályozó vizsga felsős terem
24-25. szerda-csütörtök 8:00 16:00 Tankönyvárusítás Kossuth terem
25-26. csütörtök-péntek 8:00 12:00 Javító vizsga felsős termek
31. szerda 17:00 17:30 Évnyitó jó idő esetén az udvaron
rossz idő esetén a termekben


Módosítás dátuma: 2017. augusztus 11. péntek, 18:11  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 478
Tartalom : 1362
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 2693169