Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Aktuális események - a 2011/2012. tanévben

E-mail Nyomtatás PDF
Tartalomjegyzék
Aktuális események
a 2010/2011. tanév eseményei
a 2011/2012. tanév eseményei
a 2012/2013. tanév eseményei
a 2013/2014. tanév eseményei
a 2014/2015. tanév eseményei
a 2015/2016. tanév eseményei
a 2016/2017. tanév eseményei
a 2017/2018. tanév eseményei
Minden oldal

2011. SZEPTEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. csütörtök 1. tanítási nap
1. csütörtök 17:00 18:00 1. osztály szülői értekezlete saját termek
12-13. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
12. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet alsós termek
13. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet felsős termek
16. péntek 6. osztályosok oltása rendelő
17. szombat Kirándulás és bobozás (2. b) Balatonfűzfő
19. hétfő 7:45 8:00 Kossuth szobor koszorúzása
19. hétfő 14:30 17:30 Pannon Várszínház drámaórái Kossuth terem
22. csütörtök 9:00 12:00 Autómentes napi programok (4. a) Veszprém, Jutasi út
23. péntek Kirándulás a Parlamentbe (4. a) Budapest
26-27. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
29. csütörtök 17:00 18:00 SZM ülés Bolyai terem

2011. OKTÓBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szombat 9:00 13:00 Családi városi séta (1. b) indulás: Margit romok
6. csütörtök 8:00 8:15 Megemlékező műsor hangoson keresztül
8. szombat 10:00 18:00 Japán hétvége Kossuth terem, emeleti termek, tornaterem
9. vasárnap 9:00 17:00 Japán hétvége Kossuth terem, emeleti termek, tornaterem
10-11. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
12-13. szerda-csütörtök 7:00 17:00 Papírgyűjtés udvar
12. szerda
13:00 15:00 Pannon Várszínház drámaórái (7. évf.)
Kossuth terem
13. csütörtök 16:00 17:00 Neubauer Edit finn konzuli beiktatása Villa Medici
14. péntek 14:30 15:30 Bolyai matematika csapatverseny
megyei fordulója
Deák iskola
15-22. szombat-szombat Katri Siitonen finn tanárnő látogatása Rovaniemiből az iskolánkba
17. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny iskolai fordulója emeleti terem
19. szerda 10:00 13:00 Katri Siitonen angol órát tart a kossuthos gyerekeknek (angol-svéd szakos)
20. csütörtök 8:00 8:15 Ünnepi műsor hangoson keresztül
20. csütörtök 8:20 12:00 Fogászati szűrés (kijelölt osztályok) Jókai utca
21. péntek 8:00 12:00 Csalán Egyesület interaktív foglalkozásai (5-6. évf.) emeleti termek, Kossuth terem
24-25. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
26. szerda 13:00 15:00 Pannon Várszínház drámaórái (6-7. évf.)
tornaterem
28. péntek 14:00 18:00 Halloween-buli (felső tagozatosoknak) Kossuth terem
29-31.


Őszi szünet

2011. NOVEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-6.


Őszi szünet
9. szerda 14.30 15.30 Versenyeredmények díjazása Simonyi iskola
10. csütörtök 15:00 17:00 Pannon Várszínházi előadás (felsősöknek)
Made in Hungária
Pannon Várszínház
11. péntek 14:30 15:30 Bolyai magyar csapatverseny megyei fordulója Deák iskola
14-15. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
14. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra
15. kedd 11:00 12:00 Zeneiskolai előadás (4. a, 4. b) Zeneiskola
16. szerda 14:00 15:00 Energiatakarékossági vetélkedő megyei fordulója Kossuth iskola
21. hétfő 13:00 14:45 Felsős Sudoku iskolai forduló
Kossuth terem
22. kedd 14:30 16:00 Pegazus Bábszínház (1. a, 1. b, 2. a, 2. b, 3. b)
22-23. kedd-szerda 7:30 16:30 Menza befizetése porta
23. szerda 12:00 14:00 Alsós Sudoku iskolai forduló
Kossuth terem
24. csütörtök Tanítási szünet (Nevelési értekezlet)
25. péntek 10:00 11:00 Oltás (6. évfolyam) központi orvosi rendelő
25. péntek 15:00 16:00 Bolyai Anyanyelvi Verseny regionális fordulójának eredményhirdetése Deák iskola
26. szombat 10:30 17:00 Bolyai Matematika Csapatverseny döntője Budapest
28. hétfő PVSZ drámaórái 8. évf. Kossuth terem
29. kedd 11:00 13:00 DADA program a 4. a és 4. b részére
29. kedd 13:00 14:00 ALCOA pályázati megbeszélés (gazdasági vonal) igazgatói iroda
30. szerda 14:00 15:00 ALCOA pályázati megbeszélés (informatikai vonal) igazgatói iroda

2011. DECEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. péntek 14:00 18:00 Mikulás-buli Kossuth terem
6. kedd 8:00 10:00 Mikulás-járás alsósok
6. kedd 14:30 15:30 Bem városi matematikaverseny alsó tagozat Deák iskola
7. szerda 14:30 15:30 Bem városi matematikaverseny felső tagozat Deák iskola
8. csütörtök 14:00 15:00 Lotz szövegértési verseny Kossuth iskola
9. péntek 8. osztályosok felvételire jelentkezési
lapjának leadási határideje
9. péntek 16:30 19:00 ALCOA pályázatának nyitó előadása Kossuth terem
10. szombat 10:00 17:00 Bolyai Anyanyelvi Verseny döntője Budapest
12-13. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
12. hétfő 14:00 16:00 Sudoku alsós megyei fordulója
13. kedd 13:00 15:00 Pannon Várszínház drámaórái
13. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny megyei fordulója Kossuth iskola
14. szerda 14:00 16:00 Sudoku felsős megyei forduló
16. péntek 14:15 15:30 Karácsonyi játszóház (1-2. évfolyam) ebédlő
19. hétfő 14:15 15:30 Karácsonyi játszóház (3-4. évfolyam) ebédlő
20. kedd 9:00 11:00 Karácsonyi műsor (4. a osztály előadásában)
tornaterem
21. szerda Kirándulás a bécsi karácsonyi vásárba Bécs
21-jan.2. szerda-kedd

Téli szünet

2012. JANUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
3-4. kedd-szerda 7:30 16:30 Menza befizetése porta
9. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny megyei fordulója felsős terem
11-12. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
13. péntek 15:00 16:00 Bem városi matematikaverseny eredményhirdetése Deák iskola
13. péntek 1. félév vége
16. hétfő 2. félév kezdete
18. szerda 17:00 18:00 SZM ülés Herman terem
19. csütörtök 16:30 18:00 1. Ovisuli Kossuth terem
20. péntek Bizonyítványosztás
21. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok felvételije középiskola
23-24. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
25. szerda 14:00 15:00 Technikatanárok továbbképzése technika terem
25. szerda 14:00 16:00 Dr. Szabó Miklós szövegértési verseny iskolai fordulója felsős termek
28. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok tehetséggondozó felvételije középiskola
29. vasárnap 8:00 18:00 Nemzeti Táncszínház: Holle anyó (alsó tagozat) Budapest
30. hétfő 10:00 13:00 Bod Péter Könyvtárhasználati verseny könyvtár
30. hétfő 14:00 16:00 Félévi értekezlet
30. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet
31. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet

2012. FEBRUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szerda 14:00 17:00 Pannon Várszínház drámaórái (6. évf.) Kossuth terem
3. péntek 14:00 18:00 Felsős farsang Kossuth terem
7. kedd 14:00 16:00 Öveges József fizikaverseny iskolai fordulója felsős terem
7. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny megyei fordulója Bolyai és Lóczy terem
8. szerda 16:00 18:00 8. osztályos szülői értekezlete osztályterem
9. csütörtök 14:00 15:00 Lotz szövegértési verseny felsős terem
10. péntek 14:00 17:00 Alsós farsang Kossuth terem
13-14. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
17. péntek Jelentkezési lapok leadási határideje
17. péntek 14:00 15:30 Zrínyi-Gordiusz matematikaversenyek
megyei fordulója
az összes tanterem
18. szombat 19:00 Kossuth-bál HEMO
20-21. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
22-27. szerda-hétfő Iskolai sítábor Olaszország
23. csütörtök 16:30 18:00 2. Ovisuli Kossuth terem
29. szerda Alapműveleti matematikaverseny nevezési határideje

2012. MÁRCIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
3. szombat 9:00 11:00 Zrínyi-Gordiusz eredményhirdetés Lovassy gimnázium, sportcsarnok
7. szerda 14:00 16:00 Simonyi iskolai forduló felsős termek
12-13. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
13. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny országos fordulója felsős termek
14. szerda 8. osztályosok adatlapok módosítása
14. szerda 10:00 12:00 Műsor, koszorúzás
tornaterem, szobor
15. csütörtök Nemzeti ünnep
16. péntek Tanítási szünet
19. hétfő 10:00 11:30 Kenguru nemzetközi matematikaverseny felsős és alsós termek
21. szerda 14:00 15:00 Megyei Életvitel Verseny technika terem
21. szerda 14:00 17:00 Pannon Várszínház drámaórái 7-8. évf. Kossuth terem
22. csütörtök 9:00 15:00 Pósa Lajos matematika órái Gulliver terem
22. csütörtök 16:30 18:00 3. ovisuli Kossuth terem
23-24. péntek Lotz szövegértési verseny országos fordulója Bonyhád
23. péntek dr. Szabó Miklós anyanyelvi verseny országos fordulója Kiskunhalas
23. péntek 8:00 13:00

ALCOA gazdasági ismeretek oktatása, 1. órában 7. a
2. órában 8. a, 3. órában 8. b, 5. órában 7. b

24. szombat Pénteki munkanap
26-27. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
26. hétfő 12:00 14:00 ALCOA gazdasági ismeretek elődás
5. órában 6. b, 6. órában 6. a
26. hétfő 14:00 15:00 Megyei Technikaverseny felsős termek
28. szerda 9:00 10:00 Óvodások látogatása
28. szerda 14:00 15:00 Alapműveleti matematikaverseny megyei felsős termek
29. csütörtök 14:15 15:30 Húsvéti játszóház (1-2. o.) ebédlő
30. péntek 9:00 11:00 Bátaszéki matematikaverseny országos fordulója Bátaszék
30. péntek 14:00 15:00 Nyelvész Anyanyelvi Verseny megyei forduló felsős termek
31. szombat 10:00 11:30 Kalmár László matematikaverseny megyei fordulója felsős termek

2012. ÁPRILIS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. hétfő 12:00 14:00 ALCOA gazdasági ismeretek előadása
5. órában 6. b, 6. órában 6. a
2. hétfő 14:15 15.30 Húsvéti játszóház (3-4. évf.) ebédlő
3. kedd Diáknap
4-10. szerda-kedd Tavaszi szünet
4. szerda Varga Tamás matematikaverseny országos eredményhirdetése Kecskemét
4-6. szerda-péntek Zrínyi-Gordiusz matematikaverseny országos forduló Kecskemét
11-12. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
11-12. szerda-csütörtök 8:00 17:00 1. osztályosok beíratása igazgatói iroda
16-17. hétfő-kedd 14:00 19:00 TIOP továbbképzés
17. kedd 14:00 16:00 Öveges fizikaverseny megyei fordulója felsős termek
18. szerda 13:00 17:00 Angol-német megyei mesevetélkedő Kossuth terem
21. szombat Hétfői munkanap
23-24. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
24. kedd 17:00 18:00 Fogadóóra
30. hétfő Tanítási szünet

2012. MÁJUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. kedd Tanítási szünet
3. csütörtök 17:00 18:00 Anyák napi ünnepség (1. a) Kossuth terem
4. péntek 6. b kirándulás Budapest
5-6. szombat-vasárnap 8. b kirándulás Kőszeg, Sopron
8. kedd 17:00 18:00 Anyák napi ünnepség (2. a) Kossuth terem
9. szerda 14:00 16:30 PVSZ előadás (6. évf.) Vár
10-11. csütörtök-péntek Csermák Napok zeneiskola
10. csütörtök 14:00 15:00 Városi séta Navracsics Tiborral
10-11. csütörtök-péntek Országos életvitel verseny Tatabánya
12. szombat Alapműveleti matematikaverseny országos fordulója Marcali
12. szombat Nyelvész Anyanyelvi Verseny országos fordulója Szeged
12. szombat Családi nap (4. a) Somló
14-15. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
14. hétfő Mesevetélkedő országos fordulója megyei könyvtár
14. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet
15. kedd 8:00 12:00 Kerekpáros iskolakupa megyei forduló rendőrség
15. kedd 14:30 16:00 Pegazus Bábszínház előadása
15. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet
17. csütörtök 12:00 13:00 4. és 8. oszt. fényképezése udvar
17. csütörtök 15:00 17:30 Petőfi Színház: Szerenád előadása Petőfi Színház
17. csütörtök 17:00 18:00 Anyák napja (3. b) Kossuth terem
18. péntek 8:00 11:00 8. osztályosok írásbeli vizsgája
18-19. péntek-szombat Erdei iskola (3. a) Ajkacsinger
18-19. péntek-szombat Öveges fizikaverseny országos fordulója
18. péntek Petőfi Színházi előadás
20. vasárnap Kálti Márk történelemverseny országos fordulója Budapest
21-22. hétfő-kedd 8:00 12:00 8. osztályosok szóbeli vizsgája
22. kedd 9:00 15:00 Állatkerti kirándulás (3. a) Állatkert
23-24. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Menza befizetése porta
25. péntek 13:00 14:00 Hősök napi megemlékezés Vörösmarty tér
26. szombat Környezetvédelmi vetélkedő
29. kedd 4 csapatnak múzeumpedagógiai program
29-30. kedd-szerda Kirándulás (2. a) Ajkacsinger
30. szerda 8:00 12:00 Kompetenciamérés

2012. JÚNIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. péntek-szombat Kirándulás (8.a ) Kőszeg, Sopron
1-2. péntek-szombat Kirándulás (4. b) Fenyőfő
2. szombat Családi nap (1. a)
2. szombat Kirándulás (7. a)
3-4. vasárnap-hétfő Kirándulás (5. a)
4. hétfő 8:00 8:15 Megemlékezés hangoson keresztül
9. szombat 15:00 19:00 Családi nap udvar, épület
11-12. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
14-15. csütörtök-péntek Kirándulás (4. a) Fenyőfő
15. péntek Utolsó tanítási nap, 8. oszt. búcsúzása
23. szombat 17:30 18:30 Évzáró
24. vasárnap 10:00 16:00 Magyar-finn nap Villa Medici udvara
25-29. hétfő-péntek Alsós nyári tábor Kőszeg
27-29. szerda-péntek Kalmár matematikaverseny országos forduló Nyíregyháza, Vác

2012. JÚLIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2-7. hétfő-szombat Felsős nyári tábor 1. turnusa
Szaknyér
4. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Nagyné Dömös Erika igh.)
iroda
9-14. hétfő-szombat Felsős nyári tábor 2. turnusa Szaknyér
11. szerda 9:00 12:00

Ügyelet (Cz. Nagyné Bándi Klára ig.)

iroda
18. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Nagyné Czaun Marianna igh.)
iroda
25. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Nagyné Dömös Erika igh.)
iroda

2012. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Nagyné Czaun Marianna igh.)
iroda
8. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Cz. Nagyné Bándi Klára ig.)
iroda
15. szerda 9:00 12:00 Ügyelet iroda
27-28. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
27-28. hétfő-kedd 8:00 17:00 Tankönyvárusítás
alagsori Kossuth terem
27. hétfő 8:00 10:00 Javító vizsga felsős termek


Módosítás dátuma: 2018. szeptember 04. kedd, 19:44  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 529
Tartalom : 1438
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 2977354