Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Aktuális események - a 2012/2013. tanévben

E-mail Nyomtatás PDF
Tartalomjegyzék
Aktuális események
a 2010/2011. tanév eseményei
a 2011/2012. tanév eseményei
a 2012/2013. tanév eseményei
a 2013/2014. tanév eseményei
a 2014/2015. tanév eseményei
a 2015/2016. tanév eseményei
a 2016/2017. tanév eseményei
Minden oldal

2012. SZEPTEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. vasárnap 17:00 17:30 Évnyitó

jó idő esetén az udvaron
rossz idő esetén a tantermekben

3. hétfő 8:00 12:00 1. tanítási nap
3. hétfő 17:00 18:00 1. osztályosok szülői értekezlete osztálytermek
4. kedd 10:15 12:00 2. és 3. osztályosok orvosi vizsgálata (úszás miatt) orvosi szoba
10. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezletek osztálytermek
11. kedd 8:15 9:15 Oltás (7. évf.) orvosi szoba
11. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezletek osztálytermek
12-13. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
17. hétfő Bátaszéki matematikaverseny nevezési határideje
18. kedd 8:15 9:15 Oltás (8. évf.) orvosi szoba
18. kedd Bolyai Matematika Csapatverseny nevezési határideje
24-25. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
25. kedd 8:00 9:00 Gerincvizsgálat (1. évf.) orvosi szoba

2012. OKTÓBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1.
hétfő


Bolyai Magyar Csapatverseny nevezési határideje

4. csütörtök 8:00 8:20 Emlékműsor
5. péntek Tanítási szünet (Nevelési nap)
11-12. csütörtök-péntek 7:00 17:00 Papírgyűjtés udvar
12.
péntek
14:30
15:30
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulója
felsős termek
15-16. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
15. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny iskolai fordulója felsős termek
16. kedd 8:00 10:00 Oltás 6. o. orvosi szoba
18. csütörtök 8:00 8:20 Emlékműsor
19. péntek 8:00 12:00 Csalán Egyesület órái 7-8. évf. Kossuth terem
22. hétfő Tanítási szünet
23. kedd Nemzeti ünnep, tanítási szünet
24-25. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Menza befizetése porta
26. péntek 9:00 11:00 Pályaválasztási nap (8. o.) Aréna
26. péntek 13:30 17:00 Halloween-buli Kossuth terem
27. szombat Munkanap (hétfői munkarend)
28-04. vasárnap-vasárnap Őszi szünet

2012. NOVEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
7. szerda 19:00 22:00 Petőfi Színház: Oliver! Petőfi Színház
8. csütörtök 15:00 17:00 Egri csillagok Pannon Várszínház
8. csütörtök 17:00 19:00 Informatikai előadás Herma terem
9.
péntek
14:30
15:30
Bolyai Magyar Csapatverseny megyei fordulója
felsős termek
10. szombat Pénteki munkanap
12. hétfő 14:00 16:00 Peagzus Bábszínház (1a, 1b, 2a) HEMO
12. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra tantermek
13. kedd Magyar nyelv napja
14-15. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
14. szerda Kenguru matematikaverseny nevezési határideje
16. péntek 8:00 12:00 Fényképezés Kossuth terem
16. péntek 10:30 12:00 Energiatakarékossági verseny Báthory iskola
16. péntek 8:00 12:00 Laborgyakorlat (8. b) Vetési iskola
18. vasárnap 8:00 17:00 Futura Kiállítás Mosonmagyaróvár
19. hétfő 13:00 14:00 Sudoku iskolai forduló (alsós) Kossuth terem
20. kedd 13:00 14:00 Sudoku iskolai forduló (felsős) Kossuth terem
22. csütörtök 7:30 8:00 Sudoku eredményhirdetés (alsós) Kossuth terem
23. péntek 7:30 8:00 Sudoku eredményhirdetés (felsős) Kossuth terem
23. péntek 15:00 16:00 Bolyai Magyar Csapatverseny regionális eredményhirdetése Deák iskola
24.
szombat
9:00
12:00
Bolyai Matematika Csapatverseny országos fordulója
Budapest
26-27. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta

2012. DECEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szombat Pénteki munkanap
3. hétfő 14:00 15:00 Sudoku megyei forduló (alsós) felsős termek
3. hétfő 17:00 18:00 8. osztályosok szülői értekezlete tantermek
4.
kedd
14:00
16:00
Varga Tamás matematikaverseny iskolai fordulója (7-8. évf.)
Eötvös terem
4. kedd 14:00 16:00 Apáczai Természettudományi Verseny Neumann terem
4. kedd 15:00 16:00 Petőfi Színház Székely Betlehem előadás (2. b és 1. a) Petőfi Színház
4. kedd 17:00 18:00 SZM ülés Bolyai terem
5-7. szerda-péntek 8:00 16:00 Élelmiszergyűjtés porta
5. szerda 14:00 16:00 Sudoku megyei forduló (felsős) felsős termek
7. péntek 8:00 10:00 Mikulás-járás alsós termek
7. péntek 15:00 18:00 Mikulás-buli Kossuth terem
8.
szombat
9:00
12:00
Bolyai Magyar Csapatverseny országos fordulója
Tata
9. vasárnap Arany Jűnos Anyanyelvi Verseny döntő Budapest
11. kedd 11:00 12:00 Hangverseny (4. o.) zeneiskola
12-13. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
13-14. csütörtök-péntek Élelmiszerosztás
13. csütrötök 15:00 16:30 Pannon Várszínház: Egri csillagok (5-6. évf.) volt VMK
15. szombat Pénteki munkanap
15. szombat 9:00 10:00 Betlehemi játék (1-3. évf.) Kossuth terem
21. péntek 9:00 12:00 Karácsonyi műsor (4. b) tornaterem
22-02. szombat-szerda Téli szünet

2013. JANUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
3. csütörtök 1. tanítási nap a szünet után
3-4. csütörtök-péntek 7:30 16:30 Menza befizetése porta
7. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny megyei fordulója
11. péntek 1. félév vége, osztályozók
14-15. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
18. péntek Bizonyítványosztás
21. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezletek osztálytermek
22. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny megyei fordulója felsős termek
22. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezletek osztálytermek
23-24. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Menza befizetése porta
30. szerda Korcsolyázás (1. b, 3. b) Intersport jégpálya
31. csütörtök Korcsolyázás (1. a) Intersport jégpálya

2013. FEBRUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek Korcsolyázás (3. a) Intersport jégpálya
1. péntek 15:00 18:00 Felsős farsang Kossuth terem
4. hétfő Korcsolyázás (2. b, 4. b) Intersport jégpálya
4-9. hétfő-szombat Iskolai sítábor Olaszország
8. péntek 14:00 17:00 Alsós farsang tornaterem
11-12. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
15. péntek 14:00 15:30 Zrínyi matematikaverseny megyei fordulója tantermek
18. hétfő 14:00 15:30 Bábszínház volt HEMO épülete
20-21. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Menza befizetése porta
21. csütörtök 14:00 13:00 Simonyi verseny iskolai fordulója tantermek
21. csütörtök 16:301 18:00 2. ovisuli tantermek
22.
péntek


Korcsolyázás (3. a)
Intersport jégpálya
22. péntek 14:00 15:00 NyelvÉsz iskolai forduló tantermek

2013. MÁRCIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek Korcsolyázás (3. a) Intersport jégpálya
2. szombat 9:00 11:00 Zrínyi matematikaverseny megyei eredményhirdetése Lovassy sportcsarnok
5. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny országos fordulója felsős termek
8. péntek 8:00 12:00 Laborgyakorlat (7. b) Vetési gimnázium
9. szombat 19:00 3:00 Kossuth bál Tapó Királyi Fogadó
11-12. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
14. csütörtök Megemlékezés
21. csütörtök 10:00 11:15 Kenguru matematikaverseny felsős termek
21. csütörtök 16:30 18:00 3. Ovisuli tantermek
22. péntek 9:00 11:00 Bátaszéki matematikaverseny országos forduló Bátaszék
25-26. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
27. szerda Tanítási szünet
27-29. szerda-péntek Zrínyi matematikaverseny országos döntője Veszprém
28-02. csütörtök-kedd Tavaszi szünet

2013. ÁPRILIS

dátum nap mettől meddig program helyszín
3. szerda 1. tanítási nap a szünet után
5. péntek 12.30 16.00 Fényképezés Kossuth terem
6. szombat 10:00 11:30 Kalmár megyei forduló Herman, Bolyai
8-12. hétfő-péntek 12:00 15:30 Gazdasági iroda nyitva tartása gazdasági iroda
8-9. hétfő-kedd 8:00 18:00 Első osztályosok beíratása titkárság
9. kedd 14:00 15:00 Öveges fizikaverseny megyei fordulója felsős termek
10. szerda 9:00 10:00 Csillag úti ovisok látogatása 1. és 2. osztályosok
11. csütörtök 10:00 11:00 Versbusz VMK
12. péntek 14:00 14:45 Nyelvész megyei forduló felsős termek
15-16. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
15. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra tantermek
16. kedd 14:00 15:00 Angol megyei forduló Rózsa iskola
17-19. szerda-péntek 7:30 11:30 Gazdasági iroda nyitva tartása gazdasági iroda
17. szerda 10:00 16:00 Angol-német megyei mesevetélkedő Kossuth terem
18-19. csütörtök-péntek 8:00 17:00 Papírgyűjtés udvar
19. péntek 11:00 15:00 Természettudományi verseny döntőja Budapest
19. péntek 10:45 11:00 Peonza bemutató udvar
20. szombat 9:00 10:00 Simonyi anyanyelvi verseny megyei fordulója Simonyi iskola
22-23. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
23. kedd 14:30 15:30 Logika verseny döntője Győr
23. kedd 17:00 17:30 Hittan oktatásról tájékoztatás a leendő 1. és 5. évfolyam számára felsős terem
25. csütörtök 8:00 16:00 Szakma Sztár program Budapest
25. csütörtök 17:00 18:00 SZM ülés Bolyai terem
26. péntek 15:00 16:00 Angol szépkiejtési verseny megyei fordulója Deák iskola
30. kedd 15:00 17:00 Petőfi Színház: Mirr Murr (1. a és 2. b) Petőfi Színház

2013. MÁJUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szerda Tanítási szünet
3. péntek 13:00 15:00 Anyák napi műsor (1. b, 3. b) Életöröm Nyugdíjas Otthon, Veszprém
8. szerda 14:00 15:00 Fordítói verseny Cholnoky iskola
8. szerda 14:00 16:00 Játsszunk zenét! Csermák Zeneiskola
9. csütörtök Apáczai Kiadó Komplex Versenye orsz. fordulója (környezetismeret) Budapest
9. csütörtök 14:00 15:00 Hangszerbemutató (1 .a, 1. b, 2. b) Csermák Zeneiskola
9. csütörtök 16:30 17.30 Anyák napi műsor (3. a) Kossuth terem
10. péntek 8:00 11:00 8. osztályosok írásbeli vizsgája felsős termek
10. péntek 8:00 12:00 Vetésis labor (7. b) Vetési gimnázium
11-12. szombat-vasárnap Osztálykirándulás (5. a)
12-13. vasárnap-hétfő Erdei iskola (5. b) Pénzesgyőr
13-14. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
13-14. hétfő-kedd 8:00 13:00 8. osztályosok szóbeli vizsgája felsős termek
13. hétfő 14:00 15:00 Bábszínház (1. a, 1. b, 2. a) VMK
13. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezletek osztálytermek
13. hétfő 17:00 18:00 Anyák napi műsor (2. b, 3. b, 4. a) Kossuth terem és osztályterem
14. kedd 10:00 12:00 Népdaléneklő verseny Báthory iskola
14. kedd 11:00 12:00 Hangverseny (4. a, 4. b)
14. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezletek osztálytermek
16. csütörtök 12:00 13:00 8. osztályosok fényképezése udvar
16. csütörtök 13:00 14:00 4. osztályosok fényképezése udvar
16. csüörtök 17:00 18:00 Anyák napi műsor és szülői értekezlet (1. b) terem
18. szombat Nyelvész országos forduló Szeged
20. hétfő Tanítási szünet (Pünkösd)
21. kedd Osztálykirándulás (8. b) Kőszeg, Szombathely
22-28. szerda-kedd Finn testvériskolások látogatása
23. csütörtök Széna téri történelemverseny döntője Székesfehérvár
24-25. péntek-szombat Erdei iskola (4. a) Borzavár
26. vasárnap 10:00 16:00 Finn nap Villa Medici udvara
26-27. vasárnap-hétfő Erdei iskola (3. a) Nagyvázsony-Balatoncsicsó
27-28. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
28. kedd 17:00 18:00 Leendő 1. osztályosok szüleinek szülői értekezlete osztálytermek
29. szerda 8:00 12:00 Kompetenciamérés (6. és 8. évf.) tantermek
29. szerda Kirándulások (7. b - Győr, 4. a -Ajka, 5. a -Csillagda, 5. b - Vp. környéke)
30. csütörtök Osztálykirándulások (7. a, 6. a Mosonmagyaróvár, 6. b Győr)
31-1. péntek-szombat Kalmár matematikaverseny döntője Budapest

2013. JÚNIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szombat Kirándulás (3. b) Budapest
8. szombat 15:00 19:00 Családi nap udvar vagy épület
10-11. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
12. szerda Diáknap
13-14. csütörtök-péntek Tanítási szünet
15. szombat 17:30 18:30 Évzáró és ballagás udvar vagy tornaterem

2013. JÚLIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín

2013. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
7. szerda 8:00 12:00 Ügyelet iroda
14. szerda 8:00 12:00 Ügyelet iroda
27. kedd 9:00 13:00 Megérkeznek a tankönyvek


Módosítás dátuma: 2017. augusztus 11. péntek, 18:11  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 501
Tartalom : 1406
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 2839677