Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Aktuális események - a 2013/2014. tanévben

E-mail Nyomtatás PDF
Tartalomjegyzék
Aktuális események
a 2010/2011. tanév eseményei
a 2011/2012. tanév eseményei
a 2012/2013. tanév eseményei
a 2013/2014. tanév eseményei
a 2014/2015. tanév eseményei
a 2015/2016. tanév eseményei
a 2016/2017. tanév eseményei
a 2017/2018. tanév eseményei
Minden oldal

2013. SZEPTEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. vasárnap 17:00 17:30 Évnyitó, tankönyvosztás udvar, osztálytermek
2. hétfő 1. tanítási nap
2. hétfő 17:00 18:00 1. osztályosok szülői értekezlete osztálytermek
9. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezletek osztálytermek
9-10. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
10. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezletek osztálytermek
18. szerda Bolyai matematika csapatverseny nevezési határideje szaktanárok
19. csütörtök 10:00 10:10 Kossuth szobor koszorúzása Kossuth szobor
25-26. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Menza befizetése porta

2013. OKTÓBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
4. péntek
8:00
8:15
Aradi vértanúkra emlékező műsor
hangoson keresztül
4. péntek 8:30 12:00 Fényképezés Kossuth terem
4. péntek 10:00 11:45 Pósa Lajos órát tart (6. a-ból) könyvtár
4. péntek 12:00 13:45 Pósa Lajos órát tart (7. a-ból) Lóczy terem
4. péntek 14:00 16:00 Pannon Várszínház drámaórája Kossuth terem
5. szombat Kirándulás (8. a) Balatonkenese
5. szombat Kirándulás (3. b) Koloska-völgy
5. szombat Kirándulás (7. a és b) Veszprém környéke
5. szombat Kirándulás (6. a) Bakonybél
8. kedd 8:30 9:15 Oltás (6. a) orvosi szoba
8. kedd 9:15 10:00 Oltás (6. b) orvosi szoba
9-10. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
11. péntek 8:00 12:00 Vetési labor (8. a) Vetési gimnázium
11. péntek 14:30 15:30 Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulója
felsős termek
12. szombat Kirándulás az alsó és felső tagozatosok részére Ság-hegy
14. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny iskolai fordulója felsős terem
16. szerda 14.30 16:00 Technikatanárok értekezlete technika terem
18. péntek 12:00 12:45 Csillagászati óra (7. b, 8. b) Kossuth terem
18. péntek 13:00 13:45 Csillagászati óra (5. b, 7. a, 8. a) Kossuth terem
21-22. hétfő-kedd 7:30 12:00 Menza befizetése (DÉLIG!) porta
22. kedd 8:00 8:15 Emlékműsor hangoson keresztül
23. szerda Ünnep, tanítási szünet
24-25. csütörtök-péntek 8:00 17:00 Papírgyűjtés udvar
25. péntek 14:30 18:30 Halloween buli Kossuth terem
25. péntek 15:00 16:00 Bolyai matematikaverseny eredményhirdetése Deák iskola
26-3. szombat-vasárnap Őszi szünet

2013. NOVEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
4. hétfő 1. tanítási nap az őszi szünet után
5. kedd Sudoku nevezési határidő
6. szerda 8:00 12:00 Alsós fogászati szűrés iskolai orvosi rendelő
6. szerda Kirándulás (4. b) Budapest, Állatkert
8. péntek
14:30
15:30
Bolyai magyar csapatverseny megyei fordulója
felsős termek
8. péntek Varga Tamás Matematikaverseny nevezési határideje
11-12. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
11. hétfő 13:00 14:00 Felsős sudoku iskolai fordulója Kossuth terem
12. kedd 9:00 10:00 Hangverseny a 4. évf. számára Zeneiskola
12. kedd 13:00 14:00 Alsós sudoku iskolai fordulója Kossuth terem
14. csütörtök 8:00 15:00 Hüllő- és ásványkiállítás Kossuth terem
14. csütörtök 8:00 12:00 Fogászati szűrés (felső tagozat) orvosi szoba
15. péntek 12:00 13:45 Korcsolyázás 3. a Intersport jégpálya
18. hétfő 7:30 8:00 Alsós iskolai Sudoku eredményhirdetése Kossuth terem
18. hétfő 14:00 16:00 Csizmás Kandúr előadás (1. a, 1. b, 2. a, 2. b) Pegazus Bábszínház
18. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra tantermek és tanári szoba
19. kedd 7:30 8:00 Felsős iskolai Sudoku eredményhirdetése Kossuth terem
19. kedd 14:30 15:30 Simonyi helyesírási verseny 4. évf. Simonyi iskola
19. kedd 17:00 17:30 Intézményi tanács ülés igazgatói iroda
22. péntek 8:00 12:00 Laborgyakorlat (8. b) Vetési gimnázium
22. péntek 12:00 13:45 Korcsolyázás 3. a Intersport jégpálya
22. péntek 15:00 16:00 Bolyai magyar eredményhirdetése Deák iskola
23. szombat 10:00 15:00 Bolyai matematika csapatverseny országos fordulója Budapest
24. vasárnap Zrínyi matematikaverseny nevezési határideje szaktanárok
25-26. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
26. kedd 17:00 18:00 SZM ülés Bolyai terem
28. csütörtök 10:00 14:00 Pósa Lajos matematika órákat tart Bolyai terem
29. péntek 12:00 13:45 Korcsolyázás (2. a, 3. a) Intersport jégpálya
30. szombat 9:00 11:00 1. Ovisuli Kossuth terem

2013. DECEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. vasárnap 8:00 18:00 Kirándulás Budapestre (alsó és felső) Budapest
2. hétfő 9:00 12:00 Mikulás meglátogatása (alsósok) Hangvilla
2. hétfő 12:00 13:45 Korcsolyázás (1. a) Intersport jégpálya
2. hétfő 14:00 16:30 Sudoku alsós megyei forduló tantermek és a Kossuth terem
2. hétfő 15:00 16:30 Színházlátogatás (2. b, 4. a) Petőfi Színház
3. kedd 9:00 11:00 Korcsolyázás (3. b) Intersport jégpálya
3. kedd 13:00 15:00 Korcsolyázás (2. b) Intersport jégpálya
3. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny megyei fordulója felsős termek
3. kedd 7:00 8:15 Elektronikai hulladék begyűjtése udvaron lévő kocsi
4. szerda 14:00 16:30 Sudoku felsős megyei fordulója tantermek és a Kossuth terem
5. csütörtök Kenguru matematikaverseny nevezési határideje
5. csütörtök 12:00 14:00 Korcsolyázás (1. b) Intersport jégpálya
6. péntek 8:00 9:00 Mikulás-járás
6. péntek 12:00 13:45 Korcsolyázás 3. a Intersport jégpálya
6. péntek 14:00 18:00 Mikulás-buli Kossuth terem
7. szombat Bolyai magyar országos forduló Tata
9-10. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
10. kedd 14:00 15:30 Lotz iskolai fordulója felsős termek
11. szerda 14:00 16:00 Természettudományi verseny Padányi gimnázium
13. péntek 12:00 13:45 Korcsolyázás (3. a) Intersport jégpálya
20. péntek 12:00 13:45 Korcsolyázás (3. a) Intersport jégpálya
21. szombat Munkanap
21. szombat 9:00 11:00 Karácsonyozás tantermek és a tornaterem
22-5. vasárnap-vasárnap Téli szünet

2014. JANUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
6. hétfő Téli szünet utáni 1. tanítási nap
6-7. hétfő-kedd 7:30 12:00 Menza befizetése porta
6. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny megyei forduló Petőfi terem
7. kedd 15:00 17:00 Színházi előadás (3. évfolyam) Pannon Várszínház
10. péntek 11:20 13:00 Korcsolyázás (3. a) Intersport jégpálya
13-14. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
13. hétfő 8:00 9:30 Korcsolyázás (4. a) Intersport jégpálya
17. péntek Az 1. félév vége
17. péntek 14:00 16:00 Osztályozó értekezlet Kalmár terem
18. szombat 10:00 12:00 A 8. osztályosok központi írásbeli vizsgája a választott középiskola
21. kedd 14:00 15:00 Lotz megyei forduló Cholnoky iskola
23. csütörtök Magyar Kultúra Napja - megemlékezés
24. péntek Bizonyítványosztás
27-28. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
27. hétfő 15:00 17:00 Félévi értekezlet Bolyai terem
28. kedd 14:00 16:00 Varga matematikaverseny megyei forduló felsős termek
28. kedd 17:00 18.00 Alsós szülői értekezletek osztálytermek
29. szerda 17:00 18:00 Felsős szülői értekezletek osztálytermek
30. csütörtök 16:30 18:00 2. Ovisuli Kossuth terem

2014. FEBRUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
7. péntek 13:45 17:00 Alsós farsang Kossuth terem
8-13. szombat-csütörtök Sítábor Olaszország
10-11. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
11. kedd 9:00 10:00 Hangverseny 4. o. Zeneiskola
11. kedd 9:00 10:45 Nyílt órák alsós termek
11. kedd 14:00 16:00 Öveges fizikaverseny iskola fodulója felsős terem
14. péntek NyelvÉSZ iskolai fordulója
14. péntek 15:00 18:00 Felsős farsang Kossuth terem
21. péntek 14:00 15:30 Zrínyi matematikaverseny megyei fordulója 10 helyszínen a megyében
22. szombat 19:00 Kossuth-bál Tapó Királyi Fogadó
24-25. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
25. kedd 8:00 9:00 Orovosi vizsgálat (6. a) orvosi rendelő
25. kedd 9:20 11:00 Korcsolyázás (3. a) Intersport jégpálya
25. kedd 14:00 15:00 Országos angol verseny iskolai fordulója felsős termek
26. szerda 14:00 15:00 Országos német verseny iskolai fordulója
27. csütörtök Korcsolyázás (1.b, 6.b, 4.a, 4.b) Intersport jégpálya
27. csütörtök 14:00 15:00 Simonyi iskolai fordulója
27. csütörtök 14:00 15:00 BMX bemutató iskolaudvar

2014. MÁRCIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. vasárnap Arany János Anyanyelvi Verseny döntője Budapest
3. hétfő 15:00 17:00 Színházlátogatás (2. b, 2. a, 4. a, 4. b) Petőfi Színház
5. szerda 15:00 16:00 Finn nap Lovassy gimnázium
5. szeda 14:00 15:30 Angol nyelvű bábszínházi előadás (3. b) Kabóca Bábszínház
6. csütörtök 16:30 18:00 3. Ovisuli Kossuth terem
6. csütörtök 17:00 18:00 Hit- és erkölcstan oktatással kapcsolatos szülői értekezlet
6. csütörtök 8:00 10:00 Korcsolyázás (6. b) Intersport jégpálya
7. péntek 8:00 12:00 Vetési labor (7. a) Vetési gimnázium
7. péntek 13:00 16:00 PVSZ témanap (5-8. o.) Kossuth terem
7. péntek 15:00 16:00 Bolyai Természettudományos Csapatverseny Deák iskola
8. szombat 9:00 10:30 Zrínyi matematikaverseny megyei eredményhirdetése Lovassy gimnázium, sportcsarnok
10-11. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
11. kedd 9:00 10:00 Hangverseny (4. a, 4. b) zeneiskola
13. csütörtök 8:00 10:00 Korcsolyázás (6. b) Intersport jégpálya
14. péntek 7:30 8:30 Elektronikai hulladék gyűjtése (alsó tagozat)
parkoló
14. péntek 9:00 11:00 Emlékműsor, koszorúzás
tornaterem
20. csütörtök 10:00 11:15 Kenguru matematikaverseny osztálytermek
21. péntek 10:00 11:00 Bátaszéki matematikaverseny országos fordulója Bátaszék
21-22. péntek-szombat Lotz Szövegértési Verseny országos fordulója Bonyhád
22. szombat 10:00 12:00 Hevesy kémiaverseny megyei fordulója felsős termek
24-25. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
25. kedd 14:00 15:00 Logikaverseny Botev iskola
25. kedd 15:00 16:30 Hegedűs a háztetőn PVSZ
27. csütörtök 13:45 16:00 Jótékony mozgás Kozmutza iskola
28. péntek 14:00 14:45 NyelvÉSZ megyei forduló termek, tornaterem

2014. ÁPRILIS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. szerda Autista nap Kossuth utca
3. csütörtök 12:15 13:00 DADA program előadása (4. a, 4. b)
3. csütörtök 19:00 21:00 Vastag Csaba koncert 30 gyerekkel Hangvilla
5. szombat 9:00 10:00 Simonyi megyei forduló Simonyi iskola
5. szombat 10:00 11:00 Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos fordulója Budapest
8. kedd 14:00 16:00 Öveges Fizikaverseny megyei fordulója felsős termek
10. csütörtök 9:00 11:00 Népdaléneklő verseny 1-4. évf. Báthory iskola
11. péntek
14:00 15:00 Angol-német szépkiejtési verseny Botev iskola
11. péntek Költészet napja
11. péntek 14:00 16:00 Bendegúz megyei fordulója felsős termek
14-15. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
14-15. hétfő-kedd Papírgyűjtés udvar
14. hétfő 14:00 15:00 Belle és Sebastian film Cinema City - Balaton Pláza
14. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra tantermek
15. kedd 9:00 10:00 Hangverseny 4. a, 4. b zeneiskola
16. szerda Tanítás nélküli munkanap (szünet)
16-18. szerda-péntek Zrínyi matematikaverseny országos fordulója Kecskemét
17-22. csütörtök-kedd Tavaszi szünet
24. csütörtök 14:00 15:00 Cholnoky alapműveleti verseny Cholnoky iskola
25. péntek Kirándulás (7. a) Budapest
25-26. péntek-szombat Erdei iskola (6. b) Vinye
27-28. vasárnap-hétfő Kirándulás (6. a) Kőszeg
28-30. hétfő-szerda 8:00 18:00 1. osztályosok beíratása titkárság
28-29. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
28. hétfő 14:00 15:00 Fordítói verseny Cholnoky iskola
30. szerda 13:00 14:00 Színház: Híd a Niagara felett (7-8. évf.) PVSZ

2014. MÁJUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. csütörtök-péntek SZÜNET
5. hétfő Tanítási szünet
6. kedd 15:00 16:00 Fellépés (2. b) Cholnoky nyugdíjas klub
7. szerda 10:00 17:00 Angol-német megyei mesevetélkedő Kossuth terem
8. csütörtök 12:00 13:00 4. és 8. osztályosok fényképezése udvar
9. péntek 8:00 12:00 Vetési labor (7. b) Vetési gimnázium
10. szombat Tanítási szünet
10. szombat NyelvÉSZ országos forduló Szeged
10. szombat Kirándulás Jeli arborétum
11. vasárnap 10:30 15:15 Medve Szabadtéri Matematikaverseny Veszprémvölgy
12. hétfő 14:00 17:00 PVSZ témanap
12. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet osztálytermek
13. kedd 9:00 10:00 Hangverseny 4. b zeneiskola
13. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet osztálytermek
14. szerda 15:00 16:00 Színházlátogatás (1.b, 1.a, 3.a, 3.b) Petőfi Színház
16. péntek 8:00 10:00 8. osztályosok írásbeli vizsgája felsős termek
16-17. péntek-szombat Erdei iskola (3. a) Monostorapáti
16-17. péntek-szombat Kirándulás Nagyvázsony
18. vasárnap Kálti történelemverseny döntő Budapest
19-20. hétfő-kedd 8:00 14:00 8. osztályosok szóbeli vizsgája felsős termek
19-20. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
21. szerda Kirándulás (3. b) Budapest, Etyek
24. szombat 15:00 19:00 Családi nap udvar, termek
24. szombat Simonyi verseny döntő Budapest
26-27. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
26-27. hétfő-kedd Erdei iskola (4. b) Vinye
28. szerda 8:00 12:00 Kompetenciamérés felsős termek
28. szerda Kirándulás (3.a, 4.a) Budapest
28. szerda 14:30 15:30 Zenei műveltségi vetélkedő
29. csütörtök Kirándulás (7.b) Keszthely
30-31. péntek-szombat Erdei iskola (2.b)
Balatoncsicsó
30-1. péntek-vasárnap Kirándulás (8. a) Keszthely

2014. JÚNIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2-3. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése gazdasági iroda
3. kedd 17:00 18:00 Leendő első osztályosok szülői értekezlete 4. a és 4. b terme
4. szerda 8:00 8:15 Ünnepi műsor hangoson keresztül
9. hétfő Pünkösd hétfő, szünet
10. kedd Osztályozó értekezletek
10-11. kedd-szerda Erdei iskola (2. a) Balatoncsicsó
12. csütörtök Diáknap
13. péntek 7:00 8:30 Elektronikai hulladék gyűjtése
13. péntek Utolsó tanítási nap, 8. osztályosok búcsúzása
14. szombat 17:30 18.30 Évzáró, ballagás udvar vagy tornaterem
16-20. hétfő-péntek Alsós nyári tábor Lengyel, Anna fürdő
25. szerda 8:00 12:00 Ügyelet iroda
30-5. hétfő-szombat Felsős nyári tábor 1. turnus Dunasziget

2014. JÚLIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. szerda 8:00 12:00 Ügyelet iroda
7-12.
hétfő-szombat
Felső nyári tábor 2. turnus
Dunasziget
9. szerda
8:00
12:00
Ügyelet
iroda
16. szerda
8:00
12:00
Ügyelet
iroda
23. szerda
8:00
12:00
Ügyelet
iroda
30.
szerda
8:00
12:00
Ügyelet
iroda

2014. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
6. szerda 8:00 12:00 Ügyelet iroda
13. szerda
8:00
12:00
Ügyelet
iroda
25. hétfő 8:00 12:00 Javító vizsga Bolyai és 4. b terme
29. péntek 8:00 10:00 Tanévnyitó értekezlet Bolyai terem
31. vasárnap
17:00
17:20
Évnyitó 
udvar vagy osztálytermek



Módosítás dátuma: 2018. szeptember 04. kedd, 19:44  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 547
Tartalom : 1461
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3047891