Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Aktuális események - a 2014/2015. tanévben

E-mail Nyomtatás PDF
Tartalomjegyzék
Aktuális események
a 2010/2011. tanév eseményei
a 2011/2012. tanév eseményei
a 2012/2013. tanév eseményei
a 2013/2014. tanév eseményei
a 2014/2015. tanév eseményei
a 2015/2016. tanév eseményei
a 2016/2017. tanév eseményei
Minden oldal

2014. SZEPTEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. hétfő 1. tanítási nap, tankönyvosztás
1-2. hétfő-kedd 7:30-10 14-16.30 Menza befizetése gondnokság
1. hétfő 17:00 18:00 Az 1. osztályosok szüleinek szülői értekezlet osztálytermek
8. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet osztálytermek
9. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet osztálytermek
12. péntek 17:00 18:00 Szülői értekezlet a Finnországba utazóknak
13. szombat Kirándulás (7. b) Nosztori
15-16. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
16. kedd Bátaszéki matematikaverseny nevezési határideje (1600 Ft)
17. szerda 17:00 18:00 SZM ülés Bolyai terem
18. csütörtök 7:00 8:00 Elekrtonikai hulladék gyűjtése hátsó bejárat
18. csütörtök

Első osztályosok fényképezése

18. csütörtök Bolyai Matematika Csapatverseny nevezési határideje (1000 Ft)
18-19. csütörtök-péntek Erzsébet tábor (6. b)
19. péntek 7:45 8:00 Kossuth szobor koszorúzása iskola előtt
20-27. szombat-szombat Utazás a testvériskolánkhoz Finnország, Rovaniemi

2014. OKTÓBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szerda Bolyai Magyar Csapatverseny nevezési határideje (1000 Ft)
1-2. szerda-csütörtök 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
6. hétfő 8:00 8:15 Megemlékezés hangoson keresztül
10. péntek 8:00 12:00 Vetési labor (8. a) Vetési gimnázium
10. péntek 12:15 13:00 DADA előadás (3. b)
10. péntek 13:15 14:00 DADA előadás (3. a)
10. péntek 14:00 16:00 Pannon témanap
11. szombat Csipkerózsika előadásra megy a 3. b Megyei Könyvtár
13. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny iskolai fordulója felsős termek
13-14. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
14-15. kedd-szerda 7:00 17:00 Papírgyűjtés udvar
17. péntek 14:30 15:30 Könyvtárlátogatás (3. b) Cholnoky könyvtár
17. péntek 14:30 15:30 Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló Kossuth
18. szombat Pénteki munkarend
18. szombat Kirándulás (4. a és 4. b) Balaton
20. hétfő Kenguru nevezési határidő
21. kedd 8:00 8:15 Megemlékezés hangoson keresztül
21. kedd 15:00 17:00 Színházlátogatás: Süsü és barátai (2. és 3. évf.) Petőfi Színház
21. kedd 14:00 18:00 Halloween buli Kossuth terem
22. szerda SZÜNET
23-nov. 2.
csütörtök-vasárnap Őszi szünet Vigyor

2014. NOVEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
3. hétfő Őszi szünet utáni első tanítási nap
3-4. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
4. kedd 8:00 10:00 Biztonságtechnikai tájékoztatás 7. évf. Kossuth terem
4. kedd 11:00 12:45 Korcsolyázás (4. b) Intersport jégpálya
4. kedd 13:00 13:15 Medgyaszay Szakközépiskola tájékoztatója (8. o.)
5-7. szerda-péntek 8:00 13:00 Fényképezés Kossuth terem
5. szerda 15:00 16:00 Bolyai Matematika Csapatverseny eredményhirdetése Deák iskola
7. péntek Varga Tamás matematikaverseny nevezési határideje (1000 Ft)
7. péntek
14:30 15:30
Bolyai Magyar Csapatverseny megyei fordulója
Kossuth
10. hétfő 13:00 15:00 Sudoku felsős iskolai forduló Kossuth terem
11. kedd 11:00 12:15 Kalandozások a hangszerek birodalmában (4. b) Zeneiskola
11. kedd 13:00 15:00 Sudoku alsós iskolai forduló Kossuth terem
12. szerda 14:00 15:00 Pegazus Bábszínházi előadás 1-3. évf.
13. csütörtök 8:00 10:00 Kocsolyázás 2. b Intersport jégpálya
13. csütörtök 11:00 13:00 Kocsolyázás 1. b Intesport jégpálya
13. csütörtök Fogászati szűrés orvosi rendelő
14. péntek 12:00 14:00 Kocsolyázás 3. a Intersport jégpálya
14. péntek 8:00 16:00 Hüllő kiállítás Kossuth terem
14. péntek DADA előadás 3. a, 3. b
14. péntek 10:00 12:00 Pályaválasztási fórum 8. évf. számára Aréna
14. péntek 14:00 16:00 Pannon Várszínház órái Kossuth terem
17-18. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
17. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra termek
18. kedd 11:00 12:45 Korcsolyázás (4. b, 3. b) Intersport jégpálya
19. szerda 14:00 15:00 Márton napi vetélkedő (alsó tagozat)
20. csütörtök 8:00 10:00 Kocsolyázás 2. b Intersport jégpálya
20. csütörtök 11:00 13:00 Kocsolyázás 1. b Intersport jégpálya
20. csütörtök
Bolyai Természettudományi Csapatverseny nevezési határideje (1000 Ft)
21. péntek 12:00 14:00 Korcsolyázás 3. a Intersport jégpálya
22. szombat Bolyai Matematika Csapatverseny országos fordulója Budapest
25. kedd 11:00 13:00 Korcsolyázás 3. b Intersport jégpálya
26. szerda 15:00 17:00 Petőfi Színház előadása (1. a, 1. b)
27. csütörtök 8:00 10:00 Korcsolyázás 2. b Intersport jégpálya
28. péntek 8:00 10:00 Kocsolyázás 4. a Intersport jégpálya
28. péntek 14:00 16:00 PVSZ órái Kossuth terem
29. szombat 9:00 11:00 1. ovisuli termek

2014. DECEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. hétfő 14:00 14:45 Sudoku megyei forduló alsós felsős termek
1-2. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
2. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny iskolai forduló felsős termek
3. szerda 14:00 14:45 Sudoku megyei forduló felsős felsős termek
5. péntek 8:00 10:00 Mikulás-járás
5. péntek 14:00 18:00 Mikulás buli Kossuth terem
6. szombat Bolyai Magyar Csapatverseny döntője Budapest
9. kedd 12:00 14:00 Kocsolyázás 3. b, 2. a Intersport jégpálya
13. szombat SZÜNET (munkanap lenne)
15-16. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
16. kedd 13:00 15:00 Korcsolyázás 2. a Intersport jégpálya
16. kedd 5. a szakmai napja Budapest, Bűvösvölgy
19. péntek Karácsonyozás
20-jan. 4. Téli szünet Király

2015. JANUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
5. hétfő A téli szünet utáni első tanítási nap
5-6. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
10. szombat Pénteki munkanap
12. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny megyei fordulója felsős termek
15. csütörtök Kalmár László matematikaverseny nevezési határideje felsős termek
16. péntek 1. félév vége, osztályozók
17. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok központi felvételi vizsgája középiskola
19-20. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
22. csütörtök Magyar Kultúra Napja, megemlékezés
22. csütörtök 16:30 18:00 2. ovisuli Kossuth terem, osztálytermek
23. péntek Bizonyítványosztás
26. hétfő 15:00 17:00 Félévi értekezlet
27. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny megyei forduló felsős termek
27. kedd 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet osztálytermek
28. szerda 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet osztálytermek
30. péntek 14:00 18:00 Felsős farsang Kossuth terem

2015. FEBRUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. hétfő Medve nap (alsó tagozat)
2-3. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
6. péntek 14:00 17:00 Alsós farsang Kossuth terem
10. kedd 15:00 17:00 Színházlátogatás (2. a,b, 3. a,b Petőfi Színház
11. szerda 14:00 15:00 Színházlátogatás (1. a,b, 2. a,b, 3. a,b) Pegazus Bábszínház
13. péntek SZÜNET
16-17. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
16. hétfő 9:00 11:00 Korcsolyázás 2. b, 4. b Intersport Jégpálya
17. kedd 9:00 9:45 Nyílt órák a leendő 1. osztályosok szüleinek
18. szerda 8:00 10:00 Korcsolyázás 3. a Intersport jégpálya
19. csütörtök 12:00 14:00 Korcsolyázás 1. b Intersport jégpálya
19. csütörtök 15:00 16:00 Bem verseny eredményhirdetése Deák iskola
20. péntek 14:00 15:30 Zrínyi matematikaverseny megyei fordulója Kossuth
22-27. vasárnap-péntek Sítábor Olaszország
23. hétfő 9:00 11:00 Korcsolyázás (2. b) Intersport jégpálya
23. hétfő Korcsolyázás (3. a) Intersport jégpálya
23. hétfő 12:00 14:00 Korcsolyázás (2. a) Intersport jégpálya
24. kedd 14:00 15:00 Országos Angol Verseny iskolai fordulója
25. szerda 12:00 14:00 Korcsolyázás (4. a) Intersport jégpálya
25. szerda 14:00 15:00 Országos Német Verseny iskolai fordulója
26. csütörtök 11:00 12:30 Korcsolyázás (1. b) Intersport jégpálya
26. csütörtök 15:00 16:00 Színházlátogatás Pannon Várszínház
27. péntek 8:00 8:45 Látogatás a postára (4. a) Nagyposta
27. péntek 13:00 14:40 Korcsolyázás (3. b) Intersport jégpálya
28. szombat 19:00 Kossuth-bál Betekints Hotel

2015. MÁRCIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2-3. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
3. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny országos forduló felsős termek
3. kedd 14:00 Fox competition - angolverseny
5. csütörtök 12:00 13:15 Korcsolyázás (8. a) Intersport jégpálya
6. péntek 8:00 12:00 Vetési labor (7. a) Vetési gimnázium
6. péntek 14:00 15:00 Bolyai Természettudományi Csapatverseny megyei fodulója Deák iskola
7. szombat 9:00 11:00 Zrínyi matematikaverseny megyei eredményhirdetése Lovassy gimnázium
8. vasárnap Arany János Anyanyelvi verseny döntője Budapest
9. hétfő 17:00 18:00 Hit- és erkölcstan tájékoztató Bolyai terem
13. péntek Megemlékezés tornaterem
13. péntek 11:00 11:20 Koszorúzás Kossuth szobor
16-17. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
16-17. hétfő-kedd Sorrend módosítása (8. o.)
19. csütörtök 10:00 11:15 Kenguru matematikaverseny felsős termek
20. péntek Bátaszéki matematikaverseny országos fordulója Bátaszéki
20. péntek DADA előadás (3. o.)
20-21. péntek-szombat Lotz verseny országos döntő Bonyhád
24. kedd 14:30 15:30 Logikaverseny Botev iskola
26. csütörtök 16:30 18:00 3. Ovisuli
26. csütörtök 17:00 18:00 Hit- és erkölcstan tájékoztató
27. péntek 14:00 17:00 NyelvÉSZ megyei fordulója

2015. ÁPRILIS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szerda SZÜNET
2-7. csütörtök-kedd Tavaszi szünet  Vigyor
1-3. szerda-péntek Zrínyi matematikaverseny döntője Pécs
8. szerda A tavaszi szünet utáni első tanítási nap
8-9. szerda-csütörtök 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
14. kedd Költészet napja, megemlékezés
11. szombat Bolyai Természettudományi Csapatverseny döntője Budapest
11. szombat Kalmár László matematikaverseny megyei fordulója
12. vasárnap 10:30 15:30 Medve Szabadtéri matematikaverseny regionális fordulója Veszprémvölgy vagy Kossuth iskola
14-15. kedd-szerda Papírgyűjtés udvar
14. kedd Mesevetélkedő 5. forduló Megyei Könyvtár
16-17 csütörtök-péntek 8:00 18:00 1. osztályosok beíratása iroda
17. péntek 14:00 15:00 Tudásbajnokság felsős termek
17. péntek Angol meseszínpad Egyetem
20-21. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
20. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra osztálytermek
24. péntek Vetési labor (7. b) Vetési gimnázium
25. szombat Osztálykirándulás 8. a Budapest
27. hétfő Logika döntő (3-6. évf.) Győr
28. kedd Tankönyvrendelés lezárása
29. szerda 14:00 15:00 "Versben mondom el" program (alsó tagozat) belváros
30. csütörtök Kukkantó forgatás
30. csütörtök 13:00 14:00 Kabóca Bábszínház (2.a, 2. b, 3. b)

2015. MÁJUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek SZÜNET (ünnep)
4. hétfő 9:00 15:00 Diáknap Sobri Jóska Kalandpark
4-5. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
5. kedd 8:00 13:00 Atlétika diákolimpia stadion
5. kedd 13:00 13:30 8. osztályosok fényképezése udvar
5. kedd 15:00 16:00 3. b előadása idősek klubja, Ady u.
6. szerda 16:30 17:30 Anyák napi műsor 1. a osztályterem
7. csütörtök 15:00 16:30 Színházi előadás Pannon Várszínház
8. péntek DADA program 3. évf.
9. szombat NyelvÉSZ döntő Szeged
13. szerda 9:00 11:00 Népdaléneklési verseny Báthory iskola
13. szerda 8. osztályosok írásbeli vizsgája (idegen nyelv)
13. szerda 17:00 18:00 Anyák napi műsor 2. a
15. péntek 8:00 11:00 8. osztályosok írásbeli vizsgája osztálytermek
15-16. péntek-szombat Erdei iskola (2. a) Vinye
17. vasárnap Kálti történelemverseny döntő Budapest
17. vasárnap 18:00 19:00 Koncert Kárpátaljáért Petőfi Színház
18-19. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
18. hétfő 8:00 14:00 8. osztályosok szóbeli vizsgája
18. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet osztálytermek
18. hétfő Anyák napi műsorok (1. b, 2. b, 3. a)
19. kedd 8:00 14:00 8. osztályosok szóbeli vizsgája
19. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet osztálytermek
20. szerda 17:00 18:00 Leendő első osztályosok szülői értekezlete
20. szerda 14:00 15:00 Bábszínház (1., 2. és 3. évf.) Pegazus
22-24. péntek-vasárnap Osztálykirándulás (6. a) Balatonszárszó
22. péntek DADA program 3. évf.
25. hétfő SZÜNET (Pünkösd)
27. szerda 8:00 12:00 Kompetenciamérés 6. és 8. évf.
27. szerda Kirándulások
28. csütörtök 13:00 14:00 Hősök napja megemlékezés
28. csütörtök 15:00 16:00 Színházi előadás 1. évf. Petőfi Színház
29-30. péntek-szombat Kalmár matematikaverseny országos fordulója
29-30. péntek-szombat Erdei iskola 3. b Kaphegy
30. szombat Simonyi országos forduló
31-1. vasárnap-hétfő Osztálykirándulás (8. b) Velencei-tó, Agárd

2015. JÚNIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza és napközi befizetése gondnokság
2. kedd Kirándulás 1. a Balatonfüred
2. kedd Kirándulás 1. b állatkert
4. csütörtök 8:00 8:15 Az összetartozás napja, megemlékezés a hangoson keresztül
4-6. csütörtök-szombat Határtalanul! program keretében kirándul a 7. a és 7. b Felvidék
6. szombat Kecske Kupa (matematika csapatverseny) Kecskemét
8-9. hétfő-kedd Erdei iskola (3. a)
8. hétfő 17:00 18:00 8. b műsora a szülőknek
11. csütörtök 8:00 12:00 Idegen nyelvi központi mérés (6. és 8. évf.) felsős termek
11. csütörtök 17:00 18:00 8. a műsora a szülőknek
12. péntek 12:00 13:00 8. osztályosok búcsúzása Kossuth terem
12. péntek 14:00 16:00 Osztályozó értekezlet
13. szombat Medve matematikaverseny döntő Budapest
13. szombat 15:00 19:00 Családi nap udvar
15. hétfő Utolsó tanítási nap, témanap
20. szombat 17:30 18:30 Évzáró udvar vagy tornaterem
22-26. hétfő-péntek Alsós nyári tábor Magyarkút
22-26. hétfő-péntek 8:00 16:00 Kézműves és sporttábor iskola
29-4. hétfő-szombat Felsős nyári tábor 1. turnus

2015. JÚLIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szerda 8:00 12:00 Ügyelet- Cz. Nagyné Bándi Klára ig.
titkárság
6-11. hétfő-szombat Felsős nyári tábor 2. turnus
8. szerda 8:00 12:00 Ügyelet - Nagyné Dömös Erika igh.
titkárság
15. szerda 8:00 12:00 Ügyelet - Nagyné Dömös Erika igh.
titkárság
22. szerda 8:00 12:00 Ügyelet - Cz. Nagyné Bándi Klára ig.
titkárság
29. szerda 8:00 12:00 Ügyelet - Nagyné Czaun Marianna igh.
titkárság

2015. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
5. szerda 8:00 12:00 Ügyelet- Nagyné Czaun Marianna igh.
titkárság
12. szerda 8:00 12:00 Ügyelet
titkárság
19. szerda 8:00 12:00 Ügyelet - Nagyné Dömös Erika és Nagyné Czaun Marianna
titkárság


Módosítás dátuma: 2017. augusztus 11. péntek, 18:11  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 478
Tartalom : 1362
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 2694060