Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Aktuális események

E-mail Nyomtatás PDF
Tartalomjegyzék
Aktuális események
a 2010/2011. tanév eseményei
a 2011/2012. tanév eseményei
a 2012/2013. tanév eseményei
a 2013/2014. tanév eseményei
a 2014/2015. tanév eseményei
a 2015/2016. tanév eseményei
a 2016/2017. tanév eseményei
a 2017/2018. tanév eseményei
Minden oldal

2010. DECEMBER

dátum nap mettől  
meddig 
program helyszín
3. péntek 15:00 18:00 Mikulás buli Kossuth terem
7. kedd 14:30 16:00 Bem verseny alsós Deák iskola
8. szerda 14:30 16:00 Bem verseny felsős 
Deák iskola
16:15 17:00 SZM vezetőségi megbeszélés igazgató iroda
17:00 18:00 SZM megbeszél Bolyai terem
11. szombat Tanítás nélküli munkanap
13. hétfő 14:00 16:30

Sudoku megyei verseny alsós

gyülekező: Kossuth terem
verseny: felsős termek
13-14. hétfő-kedd 7.30 16.30 Napközi befizetése porta
15. szerda 
14:00 16:30

Sudoku megyei verseny felsős

gyülekező: Kossuth terem 
verseny: felsős termek

16. csütörtök 14:00 15:00 Karácsonyi készülődés 3. és 4. o. ebédlő
17. péntek 8:00 9:00 Korcsolyázás 4. b Intersport jégpálya
17. péntek
14:00 15:00 Karácsonyi készülődés 1. és 2. o. ebédlő
21. kedd 9:00 10:00 Karácsonyi műsor az alsó tagozatosok számára tornaterem
11:00 12:00 Karácsonyi műsor a felső tagozatosok számára tornaterem
22-január 2. Téli szünet
22. Kirándulás a bécsi karácsonyi vásárba.

 

2011. JANUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. Téli szünet
3. hétfő Tanítási nap
3-4. hétfő-kedd 7.30 16.30 Menza befizetése porta
3 hétfő 9:15 10:15 Korcsolyázás 4. a Intersport jégpálya
5. szerda 12:30 15:00 Korcsolyázás 2.b, 3.a, 5. b Balaton
7. péntek 8:00 9:00 Korcsolyázás 4.b Intersport jégpálya
7. péntek 11:00 12:00 Korcsolyázás 6. b Intersport jégpálya
7. péntek 15:00 16:00 Bem verseny eredményhirdetése HEMO
8. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
10. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny
megyei forduló
10-11. hétfő-kedd 7.30 16.30 Napközi befizetése porta
11. kedd 8:00 9:00 Korcsolyázás 2.a Intersport jégpálya
11. kedd 14:00 16:00

Varga Tamás matematikaverseny
megyei fordulója

felsős termek
13. csütörtök 8:00 10:00 Korcsolyázás 3.a Intersport jégpálya
14. péntek 1. félév vége
15. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
17. hétfő 2. félév kezdete, új órarend
17. hétfő 17:00 20:00 Színházi előadás Petőfi Színház
20. csütörtök 14:00 16:00 Lotz János Szövegértési Verseny 2. forduló felsős termek
21. péntek Bizonyítványosztás
22. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok központi felvételije középiskolák
22. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
24. hétfő 15:00 17:00 Félévi értekezlet, összevont napközi Bolyai terem
24-25. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
25. kedd 8:00 10:00 Korcsolyázás 2. a Intersport jégpálya
25. kedd 14:00 16:00 Országos angol verseny megyei forduló felsős termek
26. szerda 9:00 11:00 Korcsolyázás 2. b Intesport jégpálya
27. csütörtök 8:00 10:00 Korcsolyázás 3. a Intersport jégpálya
27. csütörtök 10:00 12:00 Korcsolyázás 4. a Intersport jégpálya
27. csütörtök 16:30 18:00 1. ovisuli gyülekező: Kossuth terem
28. péntek 9:00 11:00 Korcsolyázás 1. a Intersport jégpálya
28. péntek 14:00 15:00 Városismereti séta belváros
28. péntek 14:00 15:00 Dr. Szabó Miklós szövegértési verseny megyei fordulója felsős termek
29. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok tehetséggondozó felvételije középiskola
29. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
31. hétfő 10:00 14:00 Könyvtárhasználati verseny megyei fordulója megyei könyvtár
31. hétfő 12:00 13:30 Korcsolyázás 8. a Intersport jégpálya
31. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezletek alsós termek

 

2011. FEBRUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezletek felsős termek
2. szerda 14:00 16:00 Bábelőadás (alsó tagozatosok) Pegazus Bábszínház
2. szerda 14:00 15:00 Öveges József fizikaverseny iskolai fordulója felsős terem
3. csütörtök 10:00 12:00 Korcsolyázás 4. a Intersport jégpálya
3. csütörtök 15:00 17:30 Kis herceg színi előadás (4. a, 4. b) Petőfi Színház
3. csütörtök 17:00 18:00 Finnországba utazók megbeszélése Herman terem
4. péntek 8:00 10:00 Korcsolyázás 4. b Intersport jégpálya
4. péntek 14:30 18:00 Felsős farsang Kossuth terem
5. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
8. kedd 8:00 10:00 Korcsolyázás 2. a Intersport jégpálya
10. csütörtök 8:00 10:00 Korcsolyázás 3.a Intersport jégpálya
10. csütörtök 10:00 12:00 Korcsolyázás 4. a Intersport jégpálya
11. péntek 14:00 17:00 Alsós farsang tornaterem
12. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
12. szombat 19:00 3:00 Kossuth bál HEMO
14-15. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
16. szerda 14:00 15:00 Simonyi verseny iskolai forduló felsős termek
18. péntek 8:00 11:00 Rövidített órák, összevont napközi
18. péntek 8:00 10:00 Korcsolyázás 3. b Intersport jégpálya
18. péntek 14:00 15:30 Zrínyi-Gordiusz megyei matematikaverseny 9 helyszínen
19. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
21-22. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
22. kedd 8:00 10:00 Korcsolyázás 2. a Intersport jégpálya
24. csütörtök 8:00 10:00 Korcsolyázás 3.a Intersport jégpálya
24. csütörtök 10:00 12:00 Korcsolyázás 4. a Intersport jégpálya
24. csütörtök 15:00 17:00 Pomádé király új ruhája (1., 2. o.) Petőfi Színház
24. csütörtök 16:30 18:00 2. Ovisuli gyülekező: Kossuth terem
25. péntek 14:00 15:00 NyelvÉSZ iskolai forduló felsős termek
25. péntek 14:00 15:00 Vetélkedőt tart a 7. b osztály az 1. b osztálynak Kossuth terem
26. szombat 11:00 12:00 Japán óra 2. b tanterme
27-márc. 4. vasárnap-péntek Sítábor Olaszország
28. hétfő Tanítási szünet

 

2011. MÁRCIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
4. péntek 14:00 17:00 Angol-német megyei mesevetélkedő Kossuth terem
5. szombat 9:00 11:00 Zrínyi-Gordiusz matematikaversenyek
megyei eredményhirdetése
Lovassy gimnázium, Sportcsarnok
7-8. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
11. péntek 8:00 11:00 Rövidített órák
11. péntek Ünnepi műsor (4. b) tornaterem
14-21. A finn testvériskolások meglátogatása Finnország, Rovaniemi
14. hétfő Tanítási szünet
15. kedd Nemzeti ünnep. Tanítási szünet.
17. csütörtök 10:00 11:15 Kenguru nemzetközi matematikaverseny felsős termek
19. szombat Tanítási nap (pénteki munkarend)
21-22. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
24. csütörtök 16:30 18:00 3. Ovisuli Gyülekező: Kossuth terem
25. péntek Bátaszéki matematikaverseny döntője Bátaszék
25. péntek 18:00 19:00 Finnországi élménybeszámoló Bolyai terem
28. hétfő Dr. Szabó Miklós szövegértési verseny döntője
29. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny döntője Bartók terem

2011. ÁPRILIS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek 15:00 19:30 Bolond buli Kossuth terem
5. kedd 14:00 15:00 Életvitel verseny megyei fordulója
5. kedd 14:00 15:00 Öveges József fizikaverseny megyei fordulója felsős termek
6. szerda 14:00 15:00 Alapműveleti matematikaverseny megyei fordulója felsős termek
8. péntek Tanítási szünet
8. péntek 14:00 15:00 NyelvÉSZ megyei fordulója felsős termek és tornaterem
9. szombat Simonyi verseny megyei fordulója Simonyi iskola
9. szombat 9:00 10:00 Herman biológiaverseny megyei forduló felsős termek
11. hétfő 14:00 15:00 Kresz verseny 3. és 7. osztály felsős termek
11. hétfő 15:00 17:00 Színházi előadás 1. és 2. o. Petőfi Színház
11. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra saját termek
11-12. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
12-13. kedd-szerda 8:00 17:00 1. osztályosok beíratása Kossuth terem
13. szerda 14:00 15:00 Nyuszi kiállítás megtekintése (3. b) VMK
13-14. szerda-csütörtök 8:00 17:00 Papírgyűjtés udvar
14. csütörtök 14:00 15:00 Német verseny megyei fordulója felsős termek
15. péntek 12:00 14:00 Kaán Károly verseny megyei fordulója felsős termek
16. szombat 8:00 18:00 Budapesti kirándulás (4.b) Parlament
18. hétfő 17:00 19:00 Sing, sing 2. előadás (felső tagozatosok) Petőfi Színház
19. kedd 8:00 13:00 Diáknap termek (felsősök)
Tihany (alsósok)
20. szerda Tanítási szünet
20-22. szerda-péntek Zrínyi/Gordiusz országos forduló Kecskemét
21-26. csütörtök-kedd Tavaszi szünet
27. szerda 15:00 17:00 Pomádé király új ruhája (3. és 4. o. tekinti meg) Petőfi Színház
28. csütörtök 14:00 15:00 Édes Anyanyelvünk középiskolai anyanyelvi verseny felsős termek
29. péntek 14:00 16:00 Angol szépkiejtési verseny Deák iskola
29. péntek 17:00 18:00 Finn klub Bolyai terem
30. szombat 8:00 20:00 A kis kéményseprő című opera (1. b, . b, 3. a) Budapest, Operaház
30. szombat 17:00 19:00 Segélykoncert Japánért Egyetem, Aula

2011. MÁJUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. hétfő 14:00 17:00 Nevelési értekezlet Bolyai terem
4. szerda 14:00 15:00 Városi angol fordítói verseny Cholnoky iskola
4-5. szerda-csütörtök 10:00 15:00 Bowlingozás Völgyikút, Veszprém
6. péntek 16:30 17:00 Anyák napi műsor (1. a) saját termükben
6-7. péntek-szombat Erdei iskola (6. b)
6-8. péntek-vasárnap Osztálykirándulás (7. a) Eger
8. vasárnap 8:00 20:00 A kis kéményseprő opera előadás megtekintése (2. a, 4. a, 3. b) Budapest, Operaház
8. vasárnap Segélykoncert Japánért Balatonalmádi
10. kedd 14:00 15:30 Német nyelvi továbbképzés felsős terem
11. szerda 14:00 15:00 Bábszínház (1. a, 1. b, 2. a, 2. b, 3. a, 3. b)
11. szerda 17:00 18:00 Anyák napi műsor (2. a) saját termükben
11. szerda
17:00 18:00 SZM ülés Herman terem
13. péntek 8:00 12:00 8. osztályosok év végi vizsgája felsős termek
13. péntek 8:00 17:00 Állatkerti séta (3. a) Állatkert
13. péntek 12:00 13:00 4. osztályosok fényképezése udvar
13. péntek 13:00 14:00 8. osztályosok fényképezése udvar
13. péntek 17:00 18:00 Finn klub megbeszélése Bolyai terem
14. szombat NyelvÉsz országos döntő Szeged
14. szombat 10:00 14:00 Alapműveleti döntő Marcali
14. szombat Gyalogtúra (3. b)
15. vasárnap 8:00 18:00 DÖK kirándulás Budapestre Budapest
16-17. hétfő-kedd Nyolcadikosok szóbeli vizsgái felsős termek
16. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet alsós termek
17. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet felsős termek
19. csütörtök 15:00 16:30 Színház (felsős) Pannon Várszínház
20-21. péntek-szombat Erdei iskola 2. a
20-21. péntek-szombat Osztálykirándulás (5. a)
22. vasárnap Kálti Márk történelemverseny döntő Budapest
22-23. vasárnap-hétfő Osztálykirándulás (8. a) Kőszeg, Szombathely
25. kedd-szerda Erdei iskola (1. a) Csesznek
25. szerda 8:00 12:00 Kompetenciamérés (4., 6. és 8. o.) felsős termek
25. szerda Kirándulás (3. a, 3. b) Nagyvázsony, Szigliget, Tapolca
25. szerda Kirándulás (2. a) Zirc
25. szerda 8:00 12:00 Állatkerti séta (2. b) Állatkert
25. szerda Kirándulás (7. a) Balatoni Bob, Balatonfűzfő
26-27. csütörtök-péntek Osztálykirándulás (4. a) Ópusztaszer
27-28. péntek-szombat Országos Életvitel Verseny döntő Szeghalom
28. szombat

Családi nap udvar
29-30. vasárnap-hétfő Osztálykirándulás (7. b) Bakonybél
30. hétfő 17:00 18:00 Leendő első osztályosok szülői értekezlete alsós termek

2011. JÚNIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. csütörtök 17:00 18:00 Városi Pedagógus Nap Lovassy gimnázium, Sportcsarnok
3. péntek 8:00 8:15 Emlékműsor hangoson keresztül
4. szombat Kirándulás (1. a) Sóly
4. szombat 10:30 11:00 Fellép a Könyvhét programján az 1. b osztály belváros
7. kedd 8:00 12:00 Állatkerti séta (1. b) Állatkert
8. szerda 14:00 14:30 Vízivás világnapi rekordkísérlet Vár
8. szerda 4. a évzáró műsora tornaterem
9. csütörtök 12:00 13:00 A nyolcadikosok búcsúzó műsora tanterem
10-11. péntek-szombat Erdei iskola 4. b
10. péntek 17:00 18:00 8. a évzáró műsora Kossuth terem
11. szombat Családi nap (4. a) Eplény
13. hétfő Tanítási szünet (pünkösd hétfő)
14. kedd Kirándulás 6. b, 7. a, 6. a
Balatonfűzfő, Balatoni Bob
14. kedd Osztálykirándulás 8. b
14-15. kedd-szerda Erdei iskola 3. a
14-15. kedd-szerda Kirándulás (1. b, 2. b, 5. b)
15. szerda Kirándulás (3. b)
15. szerda Városi séta 2. a, 4. b, 1. a, 5. a
15. szerda Bobozás 8. a Balatonfűzfő
18. szombat 17:30 18:30 Évzáró jó idő esetén az udvaron,
rossz idő esetén a tornateremben
20-24. hétfő-péntek Alsós nyári tábor Seregélyes, Elza major
23-28. csütörtök-kedd Felsős nyári tábor Szaknyér
29. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Nagyné Dömös Erika igh.) iroda

2011. JÚLIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
6. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Cz. Nagyné Bándi Klára ig.)
iroda
13. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Sólyom Istvánné igh.)
iroda
20. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Cz. Nagyné Bándi Klára ig.)
iroda
27. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Nagyné Dömös Erika igh.)
iroda

2011. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
3. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Sólyom Istvánné igh.) iroda
10. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Nagyné Dömös Erika
és Cz. Nagyné Bándi Klára)
iroda
10-12. szerda-péntek 8:00 12:00 osztályozó vizsga felsős terem
24-25. szerda-csütörtök 8:00 16:00 Tankönyvárusítás Kossuth terem
25-26. csütörtök-péntek 8:00 12:00 Javító vizsga felsős termek
31. szerda 17:00 17:30 Évnyitó jó idő esetén az udvaron
rossz idő esetén a termekben

2011. SZEPTEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. csütörtök 1. tanítási nap
1. csütörtök 17:00 18:00 1. osztály szülői értekezlete saját termek
12-13. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
12. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet alsós termek
13. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet felsős termek
16. péntek 6. osztályosok oltása rendelő
17. szombat Kirándulás és bobozás (2. b) Balatonfűzfő
19. hétfő 7:45 8:00 Kossuth szobor koszorúzása
19. hétfő 14:30 17:30 Pannon Várszínház drámaórái Kossuth terem
22. csütörtök 9:00 12:00 Autómentes napi programok (4. a) Veszprém, Jutasi út
23. péntek Kirándulás a Parlamentbe (4. a) Budapest
26-27. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
29. csütörtök 17:00 18:00 SZM ülés Bolyai terem

2011. OKTÓBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szombat 9:00 13:00 Családi városi séta (1. b) indulás: Margit romok
6. csütörtök 8:00 8:15 Megemlékező műsor hangoson keresztül
8. szombat 10:00 18:00 Japán hétvége Kossuth terem, emeleti termek, tornaterem
9. vasárnap 9:00 17:00 Japán hétvége Kossuth terem, emeleti termek, tornaterem
10-11. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
12-13. szerda-csütörtök 7:00 17:00 Papírgyűjtés udvar
12. szerda
13:00 15:00 Pannon Várszínház drámaórái (7. évf.)
Kossuth terem
13. csütörtök 16:00 17:00 Neubauer Edit finn konzuli beiktatása Villa Medici
14. péntek 14:30 15:30 Bolyai matematika csapatverseny
megyei fordulója
Deák iskola
15-22. szombat-szombat Katri Siitonen finn tanárnő látogatása Rovaniemiből az iskolánkba
17. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny iskolai fordulója emeleti terem
19. szerda 10:00 13:00 Katri Siitonen angol órát tart a kossuthos gyerekeknek (angol-svéd szakos)
20. csütörtök 8:00 8:15 Ünnepi műsor hangoson keresztül
20. csütörtök 8:20 12:00 Fogászati szűrés (kijelölt osztályok) Jókai utca
21. péntek 8:00 12:00 Csalán Egyesület interaktív foglalkozásai (5-6. évf.) emeleti termek, Kossuth terem
24-25. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
26. szerda 13:00 15:00 Pannon Várszínház drámaórái (6-7. évf.)
tornaterem
28. péntek 14:00 18:00 Halloween-buli (felső tagozatosoknak) Kossuth terem
29-31.


Őszi szünet

2011. NOVEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-6.


Őszi szünet
9. szerda 14.30 15.30 Versenyeredmények díjazása Simonyi iskola
10. csütörtök 15:00 17:00 Pannon Várszínházi előadás (felsősöknek)
Made in Hungária
Pannon Várszínház
11. péntek 14:30 15:30 Bolyai magyar csapatverseny megyei fordulója Deák iskola
14-15. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
14. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra
15. kedd 11:00 12:00 Zeneiskolai előadás (4. a, 4. b) Zeneiskola
16. szerda 14:00 15:00 Energiatakarékossági vetélkedő megyei fordulója Kossuth iskola
21. hétfő 13:00 14:45 Felsős Sudoku iskolai forduló
Kossuth terem
22. kedd 14:30 16:00 Pegazus Bábszínház (1. a, 1. b, 2. a, 2. b, 3. b)
22-23. kedd-szerda 7:30 16:30 Menza befizetése porta
23. szerda 12:00 14:00 Alsós Sudoku iskolai forduló
Kossuth terem
24. csütörtök Tanítási szünet (Nevelési értekezlet)
25. péntek 10:00 11:00 Oltás (6. évfolyam) központi orvosi rendelő
25. péntek 15:00 16:00 Bolyai Anyanyelvi Verseny regionális fordulójának eredményhirdetése Deák iskola
26. szombat 10:30 17:00 Bolyai Matematika Csapatverseny döntője Budapest
28. hétfő PVSZ drámaórái 8. évf. Kossuth terem
29. kedd 11:00 13:00 DADA program a 4. a és 4. b részére
29. kedd 13:00 14:00 ALCOA pályázati megbeszélés (gazdasági vonal) igazgatói iroda
30. szerda 14:00 15:00 ALCOA pályázati megbeszélés (informatikai vonal) igazgatói iroda

2011. DECEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. péntek 14:00 18:00 Mikulás-buli Kossuth terem
6. kedd 8:00 10:00 Mikulás-járás alsósok
6. kedd 14:30 15:30 Bem városi matematikaverseny alsó tagozat Deák iskola
7. szerda 14:30 15:30 Bem városi matematikaverseny felső tagozat Deák iskola
8. csütörtök 14:00 15:00 Lotz szövegértési verseny Kossuth iskola
9. péntek 8. osztályosok felvételire jelentkezési
lapjának leadási határideje
9. péntek 16:30 19:00 ALCOA pályázatának nyitó előadása Kossuth terem
10. szombat 10:00 17:00 Bolyai Anyanyelvi Verseny döntője Budapest
12-13. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
12. hétfő 14:00 16:00 Sudoku alsós megyei fordulója
13. kedd 13:00 15:00 Pannon Várszínház drámaórái
13. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny megyei fordulója Kossuth iskola
14. szerda 14:00 16:00 Sudoku felsős megyei forduló
16. péntek 14:15 15:30 Karácsonyi játszóház (1-2. évfolyam) ebédlő
19. hétfő 14:15 15:30 Karácsonyi játszóház (3-4. évfolyam) ebédlő
20. kedd 9:00 11:00 Karácsonyi műsor (4. a osztály előadásában)
tornaterem
21. szerda Kirándulás a bécsi karácsonyi vásárba Bécs
21-jan.2. szerda-kedd

Téli szünet

2012. JANUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
3-4. kedd-szerda 7:30 16:30 Menza befizetése porta
9. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny megyei fordulója felsős terem
11-12. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
13. péntek 15:00 16:00 Bem városi matematikaverseny eredményhirdetése Deák iskola
13. péntek 1. félév vége
16. hétfő 2. félév kezdete
18. szerda 17:00 18:00 SZM ülés Herman terem
19. csütörtök 16:30 18:00 1. Ovisuli Kossuth terem
20. péntek Bizonyítványosztás
21. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok felvételije középiskola
23-24. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
25. szerda 14:00 15:00 Technikatanárok továbbképzése technika terem
25. szerda 14:00 16:00 Dr. Szabó Miklós szövegértési verseny iskolai fordulója felsős termek
28. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok tehetséggondozó felvételije középiskola
29. vasárnap 8:00 18:00 Nemzeti Táncszínház: Holle anyó (alsó tagozat) Budapest
30. hétfő 10:00 13:00 Bod Péter Könyvtárhasználati verseny könyvtár
30. hétfő 14:00 16:00 Félévi értekezlet
30. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet
31. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet

2012. FEBRUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szerda 14:00 17:00 Pannon Várszínház drámaórái (6. évf.) Kossuth terem
3. péntek 14:00 18:00 Felsős farsang Kossuth terem
7. kedd 14:00 16:00 Öveges József fizikaverseny iskolai fordulója felsős terem
7. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny megyei fordulója Bolyai és Lóczy terem
8. szerda 16:00 18:00 8. osztályos szülői értekezlete osztályterem
9. csütörtök 14:00 15:00 Lotz szövegértési verseny felsős terem
10. péntek 14:00 17:00 Alsós farsang Kossuth terem
13-14. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
17. péntek Jelentkezési lapok leadási határideje
17. péntek 14:00 15:30 Zrínyi-Gordiusz matematikaversenyek
megyei fordulója
az összes tanterem
18. szombat 19:00 Kossuth-bál HEMO
20-21. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
22-27. szerda-hétfő Iskolai sítábor Olaszország
23. csütörtök 16:30 18:00 2. Ovisuli Kossuth terem
29. szerda Alapműveleti matematikaverseny nevezési határideje

2012. MÁRCIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
3. szombat 9:00 11:00 Zrínyi-Gordiusz eredményhirdetés Lovassy gimnázium, sportcsarnok
7. szerda 14:00 16:00 Simonyi iskolai forduló felsős termek
12-13. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
13. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny országos fordulója felsős termek
14. szerda 8. osztályosok adatlapok módosítása
14. szerda 10:00 12:00 Műsor, koszorúzás
tornaterem, szobor
15. csütörtök Nemzeti ünnep
16. péntek Tanítási szünet
19. hétfő 10:00 11:30 Kenguru nemzetközi matematikaverseny felsős és alsós termek
21. szerda 14:00 15:00 Megyei Életvitel Verseny technika terem
21. szerda 14:00 17:00 Pannon Várszínház drámaórái 7-8. évf. Kossuth terem
22. csütörtök 9:00 15:00 Pósa Lajos matematika órái Gulliver terem
22. csütörtök 16:30 18:00 3. ovisuli Kossuth terem
23-24. péntek Lotz szövegértési verseny országos fordulója Bonyhád
23. péntek dr. Szabó Miklós anyanyelvi verseny országos fordulója Kiskunhalas
23. péntek 8:00 13:00

ALCOA gazdasági ismeretek oktatása, 1. órában 7. a
2. órában 8. a, 3. órában 8. b, 5. órában 7. b

24. szombat Pénteki munkanap
26-27. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
26. hétfő 12:00 14:00 ALCOA gazdasági ismeretek elődás
5. órában 6. b, 6. órában 6. a
26. hétfő 14:00 15:00 Megyei Technikaverseny felsős termek
28. szerda 9:00 10:00 Óvodások látogatása
28. szerda 14:00 15:00 Alapműveleti matematikaverseny megyei felsős termek
29. csütörtök 14:15 15:30 Húsvéti játszóház (1-2. o.) ebédlő
30. péntek 9:00 11:00 Bátaszéki matematikaverseny országos fordulója Bátaszék
30. péntek 14:00 15:00 Nyelvész Anyanyelvi Verseny megyei forduló felsős termek
31. szombat 10:00 11:30 Kalmár László matematikaverseny megyei fordulója felsős termek

2012. ÁPRILIS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. hétfő 12:00 14:00 ALCOA gazdasági ismeretek előadása
5. órában 6. b, 6. órában 6. a
2. hétfő 14:15 15.30 Húsvéti játszóház (3-4. évf.) ebédlő
3. kedd Diáknap
4-10. szerda-kedd Tavaszi szünet
4. szerda Varga Tamás matematikaverseny országos eredményhirdetése Kecskemét
4-6. szerda-péntek Zrínyi-Gordiusz matematikaverseny országos forduló Kecskemét
11-12. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
11-12. szerda-csütörtök 8:00 17:00 1. osztályosok beíratása igazgatói iroda
16-17. hétfő-kedd 14:00 19:00 TIOP továbbképzés
17. kedd 14:00 16:00 Öveges fizikaverseny megyei fordulója felsős termek
18. szerda 13:00 17:00 Angol-német megyei mesevetélkedő Kossuth terem
21. szombat Hétfői munkanap
23-24. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
24. kedd 17:00 18:00 Fogadóóra
30. hétfő Tanítási szünet

2012. MÁJUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. kedd Tanítási szünet
3. csütörtök 17:00 18:00 Anyák napi ünnepség (1. a) Kossuth terem
4. péntek 6. b kirándulás Budapest
5-6. szombat-vasárnap 8. b kirándulás Kőszeg, Sopron
8. kedd 17:00 18:00 Anyák napi ünnepség (2. a) Kossuth terem
9. szerda 14:00 16:30 PVSZ előadás (6. évf.) Vár
10-11. csütörtök-péntek Csermák Napok zeneiskola
10. csütörtök 14:00 15:00 Városi séta Navracsics Tiborral
10-11. csütörtök-péntek Országos életvitel verseny Tatabánya
12. szombat Alapműveleti matematikaverseny országos fordulója Marcali
12. szombat Nyelvész Anyanyelvi Verseny országos fordulója Szeged
12. szombat Családi nap (4. a) Somló
14-15. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
14. hétfő Mesevetélkedő országos fordulója megyei könyvtár
14. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet
15. kedd 8:00 12:00 Kerekpáros iskolakupa megyei forduló rendőrség
15. kedd 14:30 16:00 Pegazus Bábszínház előadása
15. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet
17. csütörtök 12:00 13:00 4. és 8. oszt. fényképezése udvar
17. csütörtök 15:00 17:30 Petőfi Színház: Szerenád előadása Petőfi Színház
17. csütörtök 17:00 18:00 Anyák napja (3. b) Kossuth terem
18. péntek 8:00 11:00 8. osztályosok írásbeli vizsgája
18-19. péntek-szombat Erdei iskola (3. a) Ajkacsinger
18-19. péntek-szombat Öveges fizikaverseny országos fordulója
18. péntek Petőfi Színházi előadás
20. vasárnap Kálti Márk történelemverseny országos fordulója Budapest
21-22. hétfő-kedd 8:00 12:00 8. osztályosok szóbeli vizsgája
22. kedd 9:00 15:00 Állatkerti kirándulás (3. a) Állatkert
23-24. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Menza befizetése porta
25. péntek 13:00 14:00 Hősök napi megemlékezés Vörösmarty tér
26. szombat Környezetvédelmi vetélkedő
29. kedd 4 csapatnak múzeumpedagógiai program
29-30. kedd-szerda Kirándulás (2. a) Ajkacsinger
30. szerda 8:00 12:00 Kompetenciamérés

2012. JÚNIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. péntek-szombat Kirándulás (8.a ) Kőszeg, Sopron
1-2. péntek-szombat Kirándulás (4. b) Fenyőfő
2. szombat Családi nap (1. a)
2. szombat Kirándulás (7. a)
3-4. vasárnap-hétfő Kirándulás (5. a)
4. hétfő 8:00 8:15 Megemlékezés hangoson keresztül
9. szombat 15:00 19:00 Családi nap udvar, épület
11-12. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
14-15. csütörtök-péntek Kirándulás (4. a) Fenyőfő
15. péntek Utolsó tanítási nap, 8. oszt. búcsúzása
23. szombat 17:30 18:30 Évzáró
24. vasárnap 10:00 16:00 Magyar-finn nap Villa Medici udvara
25-29. hétfő-péntek Alsós nyári tábor Kőszeg
27-29. szerda-péntek Kalmár matematikaverseny országos forduló Nyíregyháza, Vác

2012. JÚLIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2-7. hétfő-szombat Felsős nyári tábor 1. turnusa
Szaknyér
4. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Nagyné Dömös Erika igh.)
iroda
9-14. hétfő-szombat Felsős nyári tábor 2. turnusa Szaknyér
11. szerda 9:00 12:00

Ügyelet (Cz. Nagyné Bándi Klára ig.)

iroda
18. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Nagyné Czaun Marianna igh.)
iroda
25. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Nagyné Dömös Erika igh.)
iroda

2012. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Nagyné Czaun Marianna igh.)
iroda
8. szerda 9:00 12:00 Ügyelet (Cz. Nagyné Bándi Klára ig.)
iroda
15. szerda 9:00 12:00 Ügyelet iroda
27-28. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
27-28. hétfő-kedd 8:00 17:00 Tankönyvárusítás
alagsori Kossuth terem
27. hétfő 8:00 10:00 Javító vizsga felsős termek

2012. SZEPTEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. vasárnap 17:00 17:30 Évnyitó

jó idő esetén az udvaron
rossz idő esetén a tantermekben

3. hétfő 8:00 12:00 1. tanítási nap
3. hétfő 17:00 18:00 1. osztályosok szülői értekezlete osztálytermek
4. kedd 10:15 12:00 2. és 3. osztályosok orvosi vizsgálata (úszás miatt) orvosi szoba
10. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezletek osztálytermek
11. kedd 8:15 9:15 Oltás (7. évf.) orvosi szoba
11. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezletek osztálytermek
12-13. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
17. hétfő Bátaszéki matematikaverseny nevezési határideje
18. kedd 8:15 9:15 Oltás (8. évf.) orvosi szoba
18. kedd Bolyai Matematika Csapatverseny nevezési határideje
24-25. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
25. kedd 8:00 9:00 Gerincvizsgálat (1. évf.) orvosi szoba

2012. OKTÓBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1.
hétfő


Bolyai Magyar Csapatverseny nevezési határideje

4. csütörtök 8:00 8:20 Emlékműsor
5. péntek Tanítási szünet (Nevelési nap)
11-12. csütörtök-péntek 7:00 17:00 Papírgyűjtés udvar
12.
péntek
14:30
15:30
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulója
felsős termek
15-16. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
15. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny iskolai fordulója felsős termek
16. kedd 8:00 10:00 Oltás 6. o. orvosi szoba
18. csütörtök 8:00 8:20 Emlékműsor
19. péntek 8:00 12:00 Csalán Egyesület órái 7-8. évf. Kossuth terem
22. hétfő Tanítási szünet
23. kedd Nemzeti ünnep, tanítási szünet
24-25. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Menza befizetése porta
26. péntek 9:00 11:00 Pályaválasztási nap (8. o.) Aréna
26. péntek 13:30 17:00 Halloween-buli Kossuth terem
27. szombat Munkanap (hétfői munkarend)
28-04. vasárnap-vasárnap Őszi szünet

2012. NOVEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
7. szerda 19:00 22:00 Petőfi Színház: Oliver! Petőfi Színház
8. csütörtök 15:00 17:00 Egri csillagok Pannon Várszínház
8. csütörtök 17:00 19:00 Informatikai előadás Herma terem
9.
péntek
14:30
15:30
Bolyai Magyar Csapatverseny megyei fordulója
felsős termek
10. szombat Pénteki munkanap
12. hétfő 14:00 16:00 Peagzus Bábszínház (1a, 1b, 2a) HEMO
12. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra tantermek
13. kedd Magyar nyelv napja
14-15. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
14. szerda Kenguru matematikaverseny nevezési határideje
16. péntek 8:00 12:00 Fényképezés Kossuth terem
16. péntek 10:30 12:00 Energiatakarékossági verseny Báthory iskola
16. péntek 8:00 12:00 Laborgyakorlat (8. b) Vetési iskola
18. vasárnap 8:00 17:00 Futura Kiállítás Mosonmagyaróvár
19. hétfő 13:00 14:00 Sudoku iskolai forduló (alsós) Kossuth terem
20. kedd 13:00 14:00 Sudoku iskolai forduló (felsős) Kossuth terem
22. csütörtök 7:30 8:00 Sudoku eredményhirdetés (alsós) Kossuth terem
23. péntek 7:30 8:00 Sudoku eredményhirdetés (felsős) Kossuth terem
23. péntek 15:00 16:00 Bolyai Magyar Csapatverseny regionális eredményhirdetése Deák iskola
24.
szombat
9:00
12:00
Bolyai Matematika Csapatverseny országos fordulója
Budapest
26-27. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta

2012. DECEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szombat Pénteki munkanap
3. hétfő 14:00 15:00 Sudoku megyei forduló (alsós) felsős termek
3. hétfő 17:00 18:00 8. osztályosok szülői értekezlete tantermek
4.
kedd
14:00
16:00
Varga Tamás matematikaverseny iskolai fordulója (7-8. évf.)
Eötvös terem
4. kedd 14:00 16:00 Apáczai Természettudományi Verseny Neumann terem
4. kedd 15:00 16:00 Petőfi Színház Székely Betlehem előadás (2. b és 1. a) Petőfi Színház
4. kedd 17:00 18:00 SZM ülés Bolyai terem
5-7. szerda-péntek 8:00 16:00 Élelmiszergyűjtés porta
5. szerda 14:00 16:00 Sudoku megyei forduló (felsős) felsős termek
7. péntek 8:00 10:00 Mikulás-járás alsós termek
7. péntek 15:00 18:00 Mikulás-buli Kossuth terem
8.
szombat
9:00
12:00
Bolyai Magyar Csapatverseny országos fordulója
Tata
9. vasárnap Arany Jűnos Anyanyelvi Verseny döntő Budapest
11. kedd 11:00 12:00 Hangverseny (4. o.) zeneiskola
12-13. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
13-14. csütörtök-péntek Élelmiszerosztás
13. csütrötök 15:00 16:30 Pannon Várszínház: Egri csillagok (5-6. évf.) volt VMK
15. szombat Pénteki munkanap
15. szombat 9:00 10:00 Betlehemi játék (1-3. évf.) Kossuth terem
21. péntek 9:00 12:00 Karácsonyi műsor (4. b) tornaterem
22-02. szombat-szerda Téli szünet

2013. JANUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
3. csütörtök 1. tanítási nap a szünet után
3-4. csütörtök-péntek 7:30 16:30 Menza befizetése porta
7. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny megyei fordulója
11. péntek 1. félév vége, osztályozók
14-15. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
18. péntek Bizonyítványosztás
21. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezletek osztálytermek
22. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny megyei fordulója felsős termek
22. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezletek osztálytermek
23-24. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Menza befizetése porta
30. szerda Korcsolyázás (1. b, 3. b) Intersport jégpálya
31. csütörtök Korcsolyázás (1. a) Intersport jégpálya

2013. FEBRUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek Korcsolyázás (3. a) Intersport jégpálya
1. péntek 15:00 18:00 Felsős farsang Kossuth terem
4. hétfő Korcsolyázás (2. b, 4. b) Intersport jégpálya
4-9. hétfő-szombat Iskolai sítábor Olaszország
8. péntek 14:00 17:00 Alsós farsang tornaterem
11-12. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
15. péntek 14:00 15:30 Zrínyi matematikaverseny megyei fordulója tantermek
18. hétfő 14:00 15:30 Bábszínház volt HEMO épülete
20-21. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Menza befizetése porta
21. csütörtök 14:00 13:00 Simonyi verseny iskolai fordulója tantermek
21. csütörtök 16:301 18:00 2. ovisuli tantermek
22.
péntek


Korcsolyázás (3. a)
Intersport jégpálya
22. péntek 14:00 15:00 NyelvÉsz iskolai forduló tantermek

2013. MÁRCIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek Korcsolyázás (3. a) Intersport jégpálya
2. szombat 9:00 11:00 Zrínyi matematikaverseny megyei eredményhirdetése Lovassy sportcsarnok
5. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny országos fordulója felsős termek
8. péntek 8:00 12:00 Laborgyakorlat (7. b) Vetési gimnázium
9. szombat 19:00 3:00 Kossuth bál Tapó Királyi Fogadó
11-12. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
14. csütörtök Megemlékezés
21. csütörtök 10:00 11:15 Kenguru matematikaverseny felsős termek
21. csütörtök 16:30 18:00 3. Ovisuli tantermek
22. péntek 9:00 11:00 Bátaszéki matematikaverseny országos forduló Bátaszék
25-26. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
27. szerda Tanítási szünet
27-29. szerda-péntek Zrínyi matematikaverseny országos döntője Veszprém
28-02. csütörtök-kedd Tavaszi szünet

2013. ÁPRILIS

dátum nap mettől meddig program helyszín
3. szerda 1. tanítási nap a szünet után
5. péntek 12.30 16.00 Fényképezés Kossuth terem
6. szombat 10:00 11:30 Kalmár megyei forduló Herman, Bolyai
8-12. hétfő-péntek 12:00 15:30 Gazdasági iroda nyitva tartása gazdasági iroda
8-9. hétfő-kedd 8:00 18:00 Első osztályosok beíratása titkárság
9. kedd 14:00 15:00 Öveges fizikaverseny megyei fordulója felsős termek
10. szerda 9:00 10:00 Csillag úti ovisok látogatása 1. és 2. osztályosok
11. csütörtök 10:00 11:00 Versbusz VMK
12. péntek 14:00 14:45 Nyelvész megyei forduló felsős termek
15-16. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
15. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra tantermek
16. kedd 14:00 15:00 Angol megyei forduló Rózsa iskola
17-19. szerda-péntek 7:30 11:30 Gazdasági iroda nyitva tartása gazdasági iroda
17. szerda 10:00 16:00 Angol-német megyei mesevetélkedő Kossuth terem
18-19. csütörtök-péntek 8:00 17:00 Papírgyűjtés udvar
19. péntek 11:00 15:00 Természettudományi verseny döntőja Budapest
19. péntek 10:45 11:00 Peonza bemutató udvar
20. szombat 9:00 10:00 Simonyi anyanyelvi verseny megyei fordulója Simonyi iskola
22-23. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
23. kedd 14:30 15:30 Logika verseny döntője Győr
23. kedd 17:00 17:30 Hittan oktatásról tájékoztatás a leendő 1. és 5. évfolyam számára felsős terem
25. csütörtök 8:00 16:00 Szakma Sztár program Budapest
25. csütörtök 17:00 18:00 SZM ülés Bolyai terem
26. péntek 15:00 16:00 Angol szépkiejtési verseny megyei fordulója Deák iskola
30. kedd 15:00 17:00 Petőfi Színház: Mirr Murr (1. a és 2. b) Petőfi Színház

2013. MÁJUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szerda Tanítási szünet
3. péntek 13:00 15:00 Anyák napi műsor (1. b, 3. b) Életöröm Nyugdíjas Otthon, Veszprém
8. szerda 14:00 15:00 Fordítói verseny Cholnoky iskola
8. szerda 14:00 16:00 Játsszunk zenét! Csermák Zeneiskola
9. csütörtök Apáczai Kiadó Komplex Versenye orsz. fordulója (környezetismeret) Budapest
9. csütörtök 14:00 15:00 Hangszerbemutató (1 .a, 1. b, 2. b) Csermák Zeneiskola
9. csütörtök 16:30 17.30 Anyák napi műsor (3. a) Kossuth terem
10. péntek 8:00 11:00 8. osztályosok írásbeli vizsgája felsős termek
10. péntek 8:00 12:00 Vetésis labor (7. b) Vetési gimnázium
11-12. szombat-vasárnap Osztálykirándulás (5. a)
12-13. vasárnap-hétfő Erdei iskola (5. b) Pénzesgyőr
13-14. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
13-14. hétfő-kedd 8:00 13:00 8. osztályosok szóbeli vizsgája felsős termek
13. hétfő 14:00 15:00 Bábszínház (1. a, 1. b, 2. a) VMK
13. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezletek osztálytermek
13. hétfő 17:00 18:00 Anyák napi műsor (2. b, 3. b, 4. a) Kossuth terem és osztályterem
14. kedd 10:00 12:00 Népdaléneklő verseny Báthory iskola
14. kedd 11:00 12:00 Hangverseny (4. a, 4. b)
14. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezletek osztálytermek
16. csütörtök 12:00 13:00 8. osztályosok fényképezése udvar
16. csütörtök 13:00 14:00 4. osztályosok fényképezése udvar
16. csüörtök 17:00 18:00 Anyák napi műsor és szülői értekezlet (1. b) terem
18. szombat Nyelvész országos forduló Szeged
20. hétfő Tanítási szünet (Pünkösd)
21. kedd Osztálykirándulás (8. b) Kőszeg, Szombathely
22-28. szerda-kedd Finn testvériskolások látogatása
23. csütörtök Széna téri történelemverseny döntője Székesfehérvár
24-25. péntek-szombat Erdei iskola (4. a) Borzavár
26. vasárnap 10:00 16:00 Finn nap Villa Medici udvara
26-27. vasárnap-hétfő Erdei iskola (3. a) Nagyvázsony-Balatoncsicsó
27-28. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
28. kedd 17:00 18:00 Leendő 1. osztályosok szüleinek szülői értekezlete osztálytermek
29. szerda 8:00 12:00 Kompetenciamérés (6. és 8. évf.) tantermek
29. szerda Kirándulások (7. b - Győr, 4. a -Ajka, 5. a -Csillagda, 5. b - Vp. környéke)
30. csütörtök Osztálykirándulások (7. a, 6. a Mosonmagyaróvár, 6. b Győr)
31-1. péntek-szombat Kalmár matematikaverseny döntője Budapest

2013. JÚNIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szombat Kirándulás (3. b) Budapest
8. szombat 15:00 19:00 Családi nap udvar vagy épület
10-11. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
12. szerda Diáknap
13-14. csütörtök-péntek Tanítási szünet
15. szombat 17:30 18:30 Évzáró és ballagás udvar vagy tornaterem

2013. JÚLIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín

2013. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
7. szerda 8:00 12:00 Ügyelet iroda
14. szerda 8:00 12:00 Ügyelet iroda
27. kedd 9:00 13:00 Megérkeznek a tankönyvek

2013. SZEPTEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. vasárnap 17:00 17:30 Évnyitó, tankönyvosztás udvar, osztálytermek
2. hétfő 1. tanítási nap
2. hétfő 17:00 18:00 1. osztályosok szülői értekezlete osztálytermek
9. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezletek osztálytermek
9-10. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
10. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezletek osztálytermek
18. szerda Bolyai matematika csapatverseny nevezési határideje szaktanárok
19. csütörtök 10:00 10:10 Kossuth szobor koszorúzása Kossuth szobor
25-26. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Menza befizetése porta

2013. OKTÓBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
4. péntek
8:00
8:15
Aradi vértanúkra emlékező műsor
hangoson keresztül
4. péntek 8:30 12:00 Fényképezés Kossuth terem
4. péntek 10:00 11:45 Pósa Lajos órát tart (6. a-ból) könyvtár
4. péntek 12:00 13:45 Pósa Lajos órát tart (7. a-ból) Lóczy terem
4. péntek 14:00 16:00 Pannon Várszínház drámaórája Kossuth terem
5. szombat Kirándulás (8. a) Balatonkenese
5. szombat Kirándulás (3. b) Koloska-völgy
5. szombat Kirándulás (7. a és b) Veszprém környéke
5. szombat Kirándulás (6. a) Bakonybél
8. kedd 8:30 9:15 Oltás (6. a) orvosi szoba
8. kedd 9:15 10:00 Oltás (6. b) orvosi szoba
9-10. szerda-csütörtök 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
11. péntek 8:00 12:00 Vetési labor (8. a) Vetési gimnázium
11. péntek 14:30 15:30 Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulója
felsős termek
12. szombat Kirándulás az alsó és felső tagozatosok részére Ság-hegy
14. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny iskolai fordulója felsős terem
16. szerda 14.30 16:00 Technikatanárok értekezlete technika terem
18. péntek 12:00 12:45 Csillagászati óra (7. b, 8. b) Kossuth terem
18. péntek 13:00 13:45 Csillagászati óra (5. b, 7. a, 8. a) Kossuth terem
21-22. hétfő-kedd 7:30 12:00 Menza befizetése (DÉLIG!) porta
22. kedd 8:00 8:15 Emlékműsor hangoson keresztül
23. szerda Ünnep, tanítási szünet
24-25. csütörtök-péntek 8:00 17:00 Papírgyűjtés udvar
25. péntek 14:30 18:30 Halloween buli Kossuth terem
25. péntek 15:00 16:00 Bolyai matematikaverseny eredményhirdetése Deák iskola
26-3. szombat-vasárnap Őszi szünet

2013. NOVEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
4. hétfő 1. tanítási nap az őszi szünet után
5. kedd Sudoku nevezési határidő
6. szerda 8:00 12:00 Alsós fogászati szűrés iskolai orvosi rendelő
6. szerda Kirándulás (4. b) Budapest, Állatkert
8. péntek
14:30
15:30
Bolyai magyar csapatverseny megyei fordulója
felsős termek
8. péntek Varga Tamás Matematikaverseny nevezési határideje
11-12. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
11. hétfő 13:00 14:00 Felsős sudoku iskolai fordulója Kossuth terem
12. kedd 9:00 10:00 Hangverseny a 4. évf. számára Zeneiskola
12. kedd 13:00 14:00 Alsós sudoku iskolai fordulója Kossuth terem
14. csütörtök 8:00 15:00 Hüllő- és ásványkiállítás Kossuth terem
14. csütörtök 8:00 12:00 Fogászati szűrés (felső tagozat) orvosi szoba
15. péntek 12:00 13:45 Korcsolyázás 3. a Intersport jégpálya
18. hétfő 7:30 8:00 Alsós iskolai Sudoku eredményhirdetése Kossuth terem
18. hétfő 14:00 16:00 Csizmás Kandúr előadás (1. a, 1. b, 2. a, 2. b) Pegazus Bábszínház
18. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra tantermek és tanári szoba
19. kedd 7:30 8:00 Felsős iskolai Sudoku eredményhirdetése Kossuth terem
19. kedd 14:30 15:30 Simonyi helyesírási verseny 4. évf. Simonyi iskola
19. kedd 17:00 17:30 Intézményi tanács ülés igazgatói iroda
22. péntek 8:00 12:00 Laborgyakorlat (8. b) Vetési gimnázium
22. péntek 12:00 13:45 Korcsolyázás 3. a Intersport jégpálya
22. péntek 15:00 16:00 Bolyai magyar eredményhirdetése Deák iskola
23. szombat 10:00 15:00 Bolyai matematika csapatverseny országos fordulója Budapest
24. vasárnap Zrínyi matematikaverseny nevezési határideje szaktanárok
25-26. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
26. kedd 17:00 18:00 SZM ülés Bolyai terem
28. csütörtök 10:00 14:00 Pósa Lajos matematika órákat tart Bolyai terem
29. péntek 12:00 13:45 Korcsolyázás (2. a, 3. a) Intersport jégpálya
30. szombat 9:00 11:00 1. Ovisuli Kossuth terem

2013. DECEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. vasárnap 8:00 18:00 Kirándulás Budapestre (alsó és felső) Budapest
2. hétfő 9:00 12:00 Mikulás meglátogatása (alsósok) Hangvilla
2. hétfő 12:00 13:45 Korcsolyázás (1. a) Intersport jégpálya
2. hétfő 14:00 16:30 Sudoku alsós megyei forduló tantermek és a Kossuth terem
2. hétfő 15:00 16:30 Színházlátogatás (2. b, 4. a) Petőfi Színház
3. kedd 9:00 11:00 Korcsolyázás (3. b) Intersport jégpálya
3. kedd 13:00 15:00 Korcsolyázás (2. b) Intersport jégpálya
3. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny megyei fordulója felsős termek
3. kedd 7:00 8:15 Elektronikai hulladék begyűjtése udvaron lévő kocsi
4. szerda 14:00 16:30 Sudoku felsős megyei fordulója tantermek és a Kossuth terem
5. csütörtök Kenguru matematikaverseny nevezési határideje
5. csütörtök 12:00 14:00 Korcsolyázás (1. b) Intersport jégpálya
6. péntek 8:00 9:00 Mikulás-járás
6. péntek 12:00 13:45 Korcsolyázás 3. a Intersport jégpálya
6. péntek 14:00 18:00 Mikulás-buli Kossuth terem
7. szombat Bolyai magyar országos forduló Tata
9-10. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
10. kedd 14:00 15:30 Lotz iskolai fordulója felsős termek
11. szerda 14:00 16:00 Természettudományi verseny Padányi gimnázium
13. péntek 12:00 13:45 Korcsolyázás (3. a) Intersport jégpálya
20. péntek 12:00 13:45 Korcsolyázás (3. a) Intersport jégpálya
21. szombat Munkanap
21. szombat 9:00 11:00 Karácsonyozás tantermek és a tornaterem
22-5. vasárnap-vasárnap Téli szünet

2014. JANUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
6. hétfő Téli szünet utáni 1. tanítási nap
6-7. hétfő-kedd 7:30 12:00 Menza befizetése porta
6. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny megyei forduló Petőfi terem
7. kedd 15:00 17:00 Színházi előadás (3. évfolyam) Pannon Várszínház
10. péntek 11:20 13:00 Korcsolyázás (3. a) Intersport jégpálya
13-14. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
13. hétfő 8:00 9:30 Korcsolyázás (4. a) Intersport jégpálya
17. péntek Az 1. félév vége
17. péntek 14:00 16:00 Osztályozó értekezlet Kalmár terem
18. szombat 10:00 12:00 A 8. osztályosok központi írásbeli vizsgája a választott középiskola
21. kedd 14:00 15:00 Lotz megyei forduló Cholnoky iskola
23. csütörtök Magyar Kultúra Napja - megemlékezés
24. péntek Bizonyítványosztás
27-28. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
27. hétfő 15:00 17:00 Félévi értekezlet Bolyai terem
28. kedd 14:00 16:00 Varga matematikaverseny megyei forduló felsős termek
28. kedd 17:00 18.00 Alsós szülői értekezletek osztálytermek
29. szerda 17:00 18:00 Felsős szülői értekezletek osztálytermek
30. csütörtök 16:30 18:00 2. Ovisuli Kossuth terem

2014. FEBRUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
7. péntek 13:45 17:00 Alsós farsang Kossuth terem
8-13. szombat-csütörtök Sítábor Olaszország
10-11. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
11. kedd 9:00 10:00 Hangverseny 4. o. Zeneiskola
11. kedd 9:00 10:45 Nyílt órák alsós termek
11. kedd 14:00 16:00 Öveges fizikaverseny iskola fodulója felsős terem
14. péntek NyelvÉSZ iskolai fordulója
14. péntek 15:00 18:00 Felsős farsang Kossuth terem
21. péntek 14:00 15:30 Zrínyi matematikaverseny megyei fordulója 10 helyszínen a megyében
22. szombat 19:00 Kossuth-bál Tapó Királyi Fogadó
24-25. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
25. kedd 8:00 9:00 Orovosi vizsgálat (6. a) orvosi rendelő
25. kedd 9:20 11:00 Korcsolyázás (3. a) Intersport jégpálya
25. kedd 14:00 15:00 Országos angol verseny iskolai fordulója felsős termek
26. szerda 14:00 15:00 Országos német verseny iskolai fordulója
27. csütörtök Korcsolyázás (1.b, 6.b, 4.a, 4.b) Intersport jégpálya
27. csütörtök 14:00 15:00 Simonyi iskolai fordulója
27. csütörtök 14:00 15:00 BMX bemutató iskolaudvar

2014. MÁRCIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. vasárnap Arany János Anyanyelvi Verseny döntője Budapest
3. hétfő 15:00 17:00 Színházlátogatás (2. b, 2. a, 4. a, 4. b) Petőfi Színház
5. szerda 15:00 16:00 Finn nap Lovassy gimnázium
5. szeda 14:00 15:30 Angol nyelvű bábszínházi előadás (3. b) Kabóca Bábszínház
6. csütörtök 16:30 18:00 3. Ovisuli Kossuth terem
6. csütörtök 17:00 18:00 Hit- és erkölcstan oktatással kapcsolatos szülői értekezlet
6. csütörtök 8:00 10:00 Korcsolyázás (6. b) Intersport jégpálya
7. péntek 8:00 12:00 Vetési labor (7. a) Vetési gimnázium
7. péntek 13:00 16:00 PVSZ témanap (5-8. o.) Kossuth terem
7. péntek 15:00 16:00 Bolyai Természettudományos Csapatverseny Deák iskola
8. szombat 9:00 10:30 Zrínyi matematikaverseny megyei eredményhirdetése Lovassy gimnázium, sportcsarnok
10-11. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
11. kedd 9:00 10:00 Hangverseny (4. a, 4. b) zeneiskola
13. csütörtök 8:00 10:00 Korcsolyázás (6. b) Intersport jégpálya
14. péntek 7:30 8:30 Elektronikai hulladék gyűjtése (alsó tagozat)
parkoló
14. péntek 9:00 11:00 Emlékműsor, koszorúzás
tornaterem
20. csütörtök 10:00 11:15 Kenguru matematikaverseny osztálytermek
21. péntek 10:00 11:00 Bátaszéki matematikaverseny országos fordulója Bátaszék
21-22. péntek-szombat Lotz Szövegértési Verseny országos fordulója Bonyhád
22. szombat 10:00 12:00 Hevesy kémiaverseny megyei fordulója felsős termek
24-25. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
25. kedd 14:00 15:00 Logikaverseny Botev iskola
25. kedd 15:00 16:30 Hegedűs a háztetőn PVSZ
27. csütörtök 13:45 16:00 Jótékony mozgás Kozmutza iskola
28. péntek 14:00 14:45 NyelvÉSZ megyei forduló termek, tornaterem

2014. ÁPRILIS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. szerda Autista nap Kossuth utca
3. csütörtök 12:15 13:00 DADA program előadása (4. a, 4. b)
3. csütörtök 19:00 21:00 Vastag Csaba koncert 30 gyerekkel Hangvilla
5. szombat 9:00 10:00 Simonyi megyei forduló Simonyi iskola
5. szombat 10:00 11:00 Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos fordulója Budapest
8. kedd 14:00 16:00 Öveges Fizikaverseny megyei fordulója felsős termek
10. csütörtök 9:00 11:00 Népdaléneklő verseny 1-4. évf. Báthory iskola
11. péntek
14:00 15:00 Angol-német szépkiejtési verseny Botev iskola
11. péntek Költészet napja
11. péntek 14:00 16:00 Bendegúz megyei fordulója felsős termek
14-15. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
14-15. hétfő-kedd Papírgyűjtés udvar
14. hétfő 14:00 15:00 Belle és Sebastian film Cinema City - Balaton Pláza
14. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra tantermek
15. kedd 9:00 10:00 Hangverseny 4. a, 4. b zeneiskola
16. szerda Tanítás nélküli munkanap (szünet)
16-18. szerda-péntek Zrínyi matematikaverseny országos fordulója Kecskemét
17-22. csütörtök-kedd Tavaszi szünet
24. csütörtök 14:00 15:00 Cholnoky alapműveleti verseny Cholnoky iskola
25. péntek Kirándulás (7. a) Budapest
25-26. péntek-szombat Erdei iskola (6. b) Vinye
27-28. vasárnap-hétfő Kirándulás (6. a) Kőszeg
28-30. hétfő-szerda 8:00 18:00 1. osztályosok beíratása titkárság
28-29. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
28. hétfő 14:00 15:00 Fordítói verseny Cholnoky iskola
30. szerda 13:00 14:00 Színház: Híd a Niagara felett (7-8. évf.) PVSZ

2014. MÁJUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. csütörtök-péntek SZÜNET
5. hétfő Tanítási szünet
6. kedd 15:00 16:00 Fellépés (2. b) Cholnoky nyugdíjas klub
7. szerda 10:00 17:00 Angol-német megyei mesevetélkedő Kossuth terem
8. csütörtök 12:00 13:00 4. és 8. osztályosok fényképezése udvar
9. péntek 8:00 12:00 Vetési labor (7. b) Vetési gimnázium
10. szombat Tanítási szünet
10. szombat NyelvÉSZ országos forduló Szeged
10. szombat Kirándulás Jeli arborétum
11. vasárnap 10:30 15:15 Medve Szabadtéri Matematikaverseny Veszprémvölgy
12. hétfő 14:00 17:00 PVSZ témanap
12. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet osztálytermek
13. kedd 9:00 10:00 Hangverseny 4. b zeneiskola
13. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet osztálytermek
14. szerda 15:00 16:00 Színházlátogatás (1.b, 1.a, 3.a, 3.b) Petőfi Színház
16. péntek 8:00 10:00 8. osztályosok írásbeli vizsgája felsős termek
16-17. péntek-szombat Erdei iskola (3. a) Monostorapáti
16-17. péntek-szombat Kirándulás Nagyvázsony
18. vasárnap Kálti történelemverseny döntő Budapest
19-20. hétfő-kedd 8:00 14:00 8. osztályosok szóbeli vizsgája felsős termek
19-20. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése porta
21. szerda Kirándulás (3. b) Budapest, Etyek
24. szombat 15:00 19:00 Családi nap udvar, termek
24. szombat Simonyi verseny döntő Budapest
26-27. hétfő-kedd 7:30 16:30 Menza befizetése porta
26-27. hétfő-kedd Erdei iskola (4. b) Vinye
28. szerda 8:00 12:00 Kompetenciamérés felsős termek
28. szerda Kirándulás (3.a, 4.a) Budapest
28. szerda 14:30 15:30 Zenei műveltségi vetélkedő
29. csütörtök Kirándulás (7.b) Keszthely
30-31. péntek-szombat Erdei iskola (2.b)
Balatoncsicsó
30-1. péntek-vasárnap Kirándulás (8. a) Keszthely

2014. JÚNIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2-3. hétfő-kedd 7:30 16:30 Napközi befizetése gazdasági iroda
3. kedd 17:00 18:00 Leendő első osztályosok szülői értekezlete 4. a és 4. b terme
4. szerda 8:00 8:15 Ünnepi műsor hangoson keresztül
9. hétfő Pünkösd hétfő, szünet
10. kedd Osztályozó értekezletek
10-11. kedd-szerda Erdei iskola (2. a) Balatoncsicsó
12. csütörtök Diáknap
13. péntek 7:00 8:30 Elektronikai hulladék gyűjtése
13. péntek Utolsó tanítási nap, 8. osztályosok búcsúzása
14. szombat 17:30 18.30 Évzáró, ballagás udvar vagy tornaterem
16-20. hétfő-péntek Alsós nyári tábor Lengyel, Anna fürdő
25. szerda 8:00 12:00 Ügyelet iroda
30-5. hétfő-szombat Felsős nyári tábor 1. turnus Dunasziget

2014. JÚLIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. szerda 8:00 12:00 Ügyelet iroda
7-12.
hétfő-szombat
Felső nyári tábor 2. turnus
Dunasziget
9. szerda
8:00
12:00
Ügyelet
iroda
16. szerda
8:00
12:00
Ügyelet
iroda
23. szerda
8:00
12:00
Ügyelet
iroda
30.
szerda
8:00
12:00
Ügyelet
iroda

2014. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
6. szerda 8:00 12:00 Ügyelet iroda
13. szerda
8:00
12:00
Ügyelet
iroda
25. hétfő 8:00 12:00 Javító vizsga Bolyai és 4. b terme
29. péntek 8:00 10:00 Tanévnyitó értekezlet Bolyai terem
31. vasárnap
17:00
17:20
Évnyitó 
udvar vagy osztálytermek


2014. SZEPTEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. hétfő 1. tanítási nap, tankönyvosztás
1-2. hétfő-kedd 7:30-10 14-16.30 Menza befizetése gondnokság
1. hétfő 17:00 18:00 Az 1. osztályosok szüleinek szülői értekezlet osztálytermek
8. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet osztálytermek
9. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet osztálytermek
12. péntek 17:00 18:00 Szülői értekezlet a Finnországba utazóknak
13. szombat Kirándulás (7. b) Nosztori
15-16. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
16. kedd Bátaszéki matematikaverseny nevezési határideje (1600 Ft)
17. szerda 17:00 18:00 SZM ülés Bolyai terem
18. csütörtök 7:00 8:00 Elekrtonikai hulladék gyűjtése hátsó bejárat
18. csütörtök

Első osztályosok fényképezése

18. csütörtök Bolyai Matematika Csapatverseny nevezési határideje (1000 Ft)
18-19. csütörtök-péntek Erzsébet tábor (6. b)
19. péntek 7:45 8:00 Kossuth szobor koszorúzása iskola előtt
20-27. szombat-szombat Utazás a testvériskolánkhoz Finnország, Rovaniemi

2014. OKTÓBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szerda Bolyai Magyar Csapatverseny nevezési határideje (1000 Ft)
1-2. szerda-csütörtök 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
6. hétfő 8:00 8:15 Megemlékezés hangoson keresztül
10. péntek 8:00 12:00 Vetési labor (8. a) Vetési gimnázium
10. péntek 12:15 13:00 DADA előadás (3. b)
10. péntek 13:15 14:00 DADA előadás (3. a)
10. péntek 14:00 16:00 Pannon témanap
11. szombat Csipkerózsika előadásra megy a 3. b Megyei Könyvtár
13. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny iskolai fordulója felsős termek
13-14. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
14-15. kedd-szerda 7:00 17:00 Papírgyűjtés udvar
17. péntek 14:30 15:30 Könyvtárlátogatás (3. b) Cholnoky könyvtár
17. péntek 14:30 15:30 Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló Kossuth
18. szombat Pénteki munkarend
18. szombat Kirándulás (4. a és 4. b) Balaton
20. hétfő Kenguru nevezési határidő
21. kedd 8:00 8:15 Megemlékezés hangoson keresztül
21. kedd 15:00 17:00 Színházlátogatás: Süsü és barátai (2. és 3. évf.) Petőfi Színház
21. kedd 14:00 18:00 Halloween buli Kossuth terem
22. szerda SZÜNET
23-nov. 2.
csütörtök-vasárnap Őszi szünet Vigyor

2014. NOVEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
3. hétfő Őszi szünet utáni első tanítási nap
3-4. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
4. kedd 8:00 10:00 Biztonságtechnikai tájékoztatás 7. évf. Kossuth terem
4. kedd 11:00 12:45 Korcsolyázás (4. b) Intersport jégpálya
4. kedd 13:00 13:15 Medgyaszay Szakközépiskola tájékoztatója (8. o.)
5-7. szerda-péntek 8:00 13:00 Fényképezés Kossuth terem
5. szerda 15:00 16:00 Bolyai Matematika Csapatverseny eredményhirdetése Deák iskola
7. péntek Varga Tamás matematikaverseny nevezési határideje (1000 Ft)
7. péntek
14:30 15:30
Bolyai Magyar Csapatverseny megyei fordulója
Kossuth
10. hétfő 13:00 15:00 Sudoku felsős iskolai forduló Kossuth terem
11. kedd 11:00 12:15 Kalandozások a hangszerek birodalmában (4. b) Zeneiskola
11. kedd 13:00 15:00 Sudoku alsós iskolai forduló Kossuth terem
12. szerda 14:00 15:00 Pegazus Bábszínházi előadás 1-3. évf.
13. csütörtök 8:00 10:00 Kocsolyázás 2. b Intersport jégpálya
13. csütörtök 11:00 13:00 Kocsolyázás 1. b Intesport jégpálya
13. csütörtök Fogászati szűrés orvosi rendelő
14. péntek 12:00 14:00 Kocsolyázás 3. a Intersport jégpálya
14. péntek 8:00 16:00 Hüllő kiállítás Kossuth terem
14. péntek DADA előadás 3. a, 3. b
14. péntek 10:00 12:00 Pályaválasztási fórum 8. évf. számára Aréna
14. péntek 14:00 16:00 Pannon Várszínház órái Kossuth terem
17-18. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
17. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra termek
18. kedd 11:00 12:45 Korcsolyázás (4. b, 3. b) Intersport jégpálya
19. szerda 14:00 15:00 Márton napi vetélkedő (alsó tagozat)
20. csütörtök 8:00 10:00 Kocsolyázás 2. b Intersport jégpálya
20. csütörtök 11:00 13:00 Kocsolyázás 1. b Intersport jégpálya
20. csütörtök
Bolyai Természettudományi Csapatverseny nevezési határideje (1000 Ft)
21. péntek 12:00 14:00 Korcsolyázás 3. a Intersport jégpálya
22. szombat Bolyai Matematika Csapatverseny országos fordulója Budapest
25. kedd 11:00 13:00 Korcsolyázás 3. b Intersport jégpálya
26. szerda 15:00 17:00 Petőfi Színház előadása (1. a, 1. b)
27. csütörtök 8:00 10:00 Korcsolyázás 2. b Intersport jégpálya
28. péntek 8:00 10:00 Kocsolyázás 4. a Intersport jégpálya
28. péntek 14:00 16:00 PVSZ órái Kossuth terem
29. szombat 9:00 11:00 1. ovisuli termek

2014. DECEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. hétfő 14:00 14:45 Sudoku megyei forduló alsós felsős termek
1-2. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
2. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny iskolai forduló felsős termek
3. szerda 14:00 14:45 Sudoku megyei forduló felsős felsős termek
5. péntek 8:00 10:00 Mikulás-járás
5. péntek 14:00 18:00 Mikulás buli Kossuth terem
6. szombat Bolyai Magyar Csapatverseny döntője Budapest
9. kedd 12:00 14:00 Kocsolyázás 3. b, 2. a Intersport jégpálya
13. szombat SZÜNET (munkanap lenne)
15-16. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
16. kedd 13:00 15:00 Korcsolyázás 2. a Intersport jégpálya
16. kedd 5. a szakmai napja Budapest, Bűvösvölgy
19. péntek Karácsonyozás
20-jan. 4. Téli szünet Király

2015. JANUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
5. hétfő A téli szünet utáni első tanítási nap
5-6. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
10. szombat Pénteki munkanap
12. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny megyei fordulója felsős termek
15. csütörtök Kalmár László matematikaverseny nevezési határideje felsős termek
16. péntek 1. félév vége, osztályozók
17. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok központi felvételi vizsgája középiskola
19-20. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
22. csütörtök Magyar Kultúra Napja, megemlékezés
22. csütörtök 16:30 18:00 2. ovisuli Kossuth terem, osztálytermek
23. péntek Bizonyítványosztás
26. hétfő 15:00 17:00 Félévi értekezlet
27. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny megyei forduló felsős termek
27. kedd 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet osztálytermek
28. szerda 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet osztálytermek
30. péntek 14:00 18:00 Felsős farsang Kossuth terem

2015. FEBRUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. hétfő Medve nap (alsó tagozat)
2-3. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
6. péntek 14:00 17:00 Alsós farsang Kossuth terem
10. kedd 15:00 17:00 Színházlátogatás (2. a,b, 3. a,b Petőfi Színház
11. szerda 14:00 15:00 Színházlátogatás (1. a,b, 2. a,b, 3. a,b) Pegazus Bábszínház
13. péntek SZÜNET
16-17. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
16. hétfő 9:00 11:00 Korcsolyázás 2. b, 4. b Intersport Jégpálya
17. kedd 9:00 9:45 Nyílt órák a leendő 1. osztályosok szüleinek
18. szerda 8:00 10:00 Korcsolyázás 3. a Intersport jégpálya
19. csütörtök 12:00 14:00 Korcsolyázás 1. b Intersport jégpálya
19. csütörtök 15:00 16:00 Bem verseny eredményhirdetése Deák iskola
20. péntek 14:00 15:30 Zrínyi matematikaverseny megyei fordulója Kossuth
22-27. vasárnap-péntek Sítábor Olaszország
23. hétfő 9:00 11:00 Korcsolyázás (2. b) Intersport jégpálya
23. hétfő Korcsolyázás (3. a) Intersport jégpálya
23. hétfő 12:00 14:00 Korcsolyázás (2. a) Intersport jégpálya
24. kedd 14:00 15:00 Országos Angol Verseny iskolai fordulója
25. szerda 12:00 14:00 Korcsolyázás (4. a) Intersport jégpálya
25. szerda 14:00 15:00 Országos Német Verseny iskolai fordulója
26. csütörtök 11:00 12:30 Korcsolyázás (1. b) Intersport jégpálya
26. csütörtök 15:00 16:00 Színházlátogatás Pannon Várszínház
27. péntek 8:00 8:45 Látogatás a postára (4. a) Nagyposta
27. péntek 13:00 14:40 Korcsolyázás (3. b) Intersport jégpálya
28. szombat 19:00 Kossuth-bál Betekints Hotel

2015. MÁRCIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2-3. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
3. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny országos forduló felsős termek
3. kedd 14:00 Fox competition - angolverseny
5. csütörtök 12:00 13:15 Korcsolyázás (8. a) Intersport jégpálya
6. péntek 8:00 12:00 Vetési labor (7. a) Vetési gimnázium
6. péntek 14:00 15:00 Bolyai Természettudományi Csapatverseny megyei fodulója Deák iskola
7. szombat 9:00 11:00 Zrínyi matematikaverseny megyei eredményhirdetése Lovassy gimnázium
8. vasárnap Arany János Anyanyelvi verseny döntője Budapest
9. hétfő 17:00 18:00 Hit- és erkölcstan tájékoztató Bolyai terem
13. péntek Megemlékezés tornaterem
13. péntek 11:00 11:20 Koszorúzás Kossuth szobor
16-17. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
16-17. hétfő-kedd Sorrend módosítása (8. o.)
19. csütörtök 10:00 11:15 Kenguru matematikaverseny felsős termek
20. péntek Bátaszéki matematikaverseny országos fordulója Bátaszéki
20. péntek DADA előadás (3. o.)
20-21. péntek-szombat Lotz verseny országos döntő Bonyhád
24. kedd 14:30 15:30 Logikaverseny Botev iskola
26. csütörtök 16:30 18:00 3. Ovisuli
26. csütörtök 17:00 18:00 Hit- és erkölcstan tájékoztató
27. péntek 14:00 17:00 NyelvÉSZ megyei fordulója

2015. ÁPRILIS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szerda SZÜNET
2-7. csütörtök-kedd Tavaszi szünet  Vigyor
1-3. szerda-péntek Zrínyi matematikaverseny döntője Pécs
8. szerda A tavaszi szünet utáni első tanítási nap
8-9. szerda-csütörtök 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
14. kedd Költészet napja, megemlékezés
11. szombat Bolyai Természettudományi Csapatverseny döntője Budapest
11. szombat Kalmár László matematikaverseny megyei fordulója
12. vasárnap 10:30 15:30 Medve Szabadtéri matematikaverseny regionális fordulója Veszprémvölgy vagy Kossuth iskola
14-15. kedd-szerda Papírgyűjtés udvar
14. kedd Mesevetélkedő 5. forduló Megyei Könyvtár
16-17 csütörtök-péntek 8:00 18:00 1. osztályosok beíratása iroda
17. péntek 14:00 15:00 Tudásbajnokság felsős termek
17. péntek Angol meseszínpad Egyetem
20-21. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
20. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra osztálytermek
24. péntek Vetési labor (7. b) Vetési gimnázium
25. szombat Osztálykirándulás 8. a Budapest
27. hétfő Logika döntő (3-6. évf.) Győr
28. kedd Tankönyvrendelés lezárása
29. szerda 14:00 15:00 "Versben mondom el" program (alsó tagozat) belváros
30. csütörtök Kukkantó forgatás
30. csütörtök 13:00 14:00 Kabóca Bábszínház (2.a, 2. b, 3. b)

2015. MÁJUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek SZÜNET (ünnep)
4. hétfő 9:00 15:00 Diáknap Sobri Jóska Kalandpark
4-5. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza befizetése gondnokság
5. kedd 8:00 13:00 Atlétika diákolimpia stadion
5. kedd 13:00 13:30 8. osztályosok fényképezése udvar
5. kedd 15:00 16:00 3. b előadása idősek klubja, Ady u.
6. szerda 16:30 17:30 Anyák napi műsor 1. a osztályterem
7. csütörtök 15:00 16:30 Színházi előadás Pannon Várszínház
8. péntek DADA program 3. évf.
9. szombat NyelvÉSZ döntő Szeged
13. szerda 9:00 11:00 Népdaléneklési verseny Báthory iskola
13. szerda 8. osztályosok írásbeli vizsgája (idegen nyelv)
13. szerda 17:00 18:00 Anyák napi műsor 2. a
15. péntek 8:00 11:00 8. osztályosok írásbeli vizsgája osztálytermek
15-16. péntek-szombat Erdei iskola (2. a) Vinye
17. vasárnap Kálti történelemverseny döntő Budapest
17. vasárnap 18:00 19:00 Koncert Kárpátaljáért Petőfi Színház
18-19. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
18. hétfő 8:00 14:00 8. osztályosok szóbeli vizsgája
18. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet osztálytermek
18. hétfő Anyák napi műsorok (1. b, 2. b, 3. a)
19. kedd 8:00 14:00 8. osztályosok szóbeli vizsgája
19. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet osztálytermek
20. szerda 17:00 18:00 Leendő első osztályosok szülői értekezlete
20. szerda 14:00 15:00 Bábszínház (1., 2. és 3. évf.) Pegazus
22-24. péntek-vasárnap Osztálykirándulás (6. a) Balatonszárszó
22. péntek DADA program 3. évf.
25. hétfő SZÜNET (Pünkösd)
27. szerda 8:00 12:00 Kompetenciamérés 6. és 8. évf.
27. szerda Kirándulások
28. csütörtök 13:00 14:00 Hősök napja megemlékezés
28. csütörtök 15:00 16:00 Színházi előadás 1. évf. Petőfi Színház
29-30. péntek-szombat Kalmár matematikaverseny országos fordulója
29-30. péntek-szombat Erdei iskola 3. b Kaphegy
30. szombat Simonyi országos forduló
31-1. vasárnap-hétfő Osztálykirándulás (8. b) Velencei-tó, Agárd

2015. JÚNIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. hétfő-kedd 7:30-10 14-16:30 Menza és napközi befizetése gondnokság
2. kedd Kirándulás 1. a Balatonfüred
2. kedd Kirándulás 1. b állatkert
4. csütörtök 8:00 8:15 Az összetartozás napja, megemlékezés a hangoson keresztül
4-6. csütörtök-szombat Határtalanul! program keretében kirándul a 7. a és 7. b Felvidék
6. szombat Kecske Kupa (matematika csapatverseny) Kecskemét
8-9. hétfő-kedd Erdei iskola (3. a)
8. hétfő 17:00 18:00 8. b műsora a szülőknek
11. csütörtök 8:00 12:00 Idegen nyelvi központi mérés (6. és 8. évf.) felsős termek
11. csütörtök 17:00 18:00 8. a műsora a szülőknek
12. péntek 12:00 13:00 8. osztályosok búcsúzása Kossuth terem
12. péntek 14:00 16:00 Osztályozó értekezlet
13. szombat Medve matematikaverseny döntő Budapest
13. szombat 15:00 19:00 Családi nap udvar
15. hétfő Utolsó tanítási nap, témanap
20. szombat 17:30 18:30 Évzáró udvar vagy tornaterem
22-26. hétfő-péntek Alsós nyári tábor Magyarkút
22-26. hétfő-péntek 8:00 16:00 Kézműves és sporttábor iskola
29-4. hétfő-szombat Felsős nyári tábor 1. turnus

2015. JÚLIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szerda 8:00 12:00 Ügyelet- Cz. Nagyné Bándi Klára ig.
titkárság
6-11. hétfő-szombat Felsős nyári tábor 2. turnus
8. szerda 8:00 12:00 Ügyelet - Nagyné Dömös Erika igh.
titkárság
15. szerda 8:00 12:00 Ügyelet - Nagyné Dömös Erika igh.
titkárság
22. szerda 8:00 12:00 Ügyelet - Cz. Nagyné Bándi Klára ig.
titkárság
29. szerda 8:00 12:00 Ügyelet - Nagyné Czaun Marianna igh.
titkárság

2015. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
5. szerda 8:00 12:00 Ügyelet- Nagyné Czaun Marianna igh.
titkárság
12. szerda 8:00 12:00 Ügyelet
titkárság
19. szerda 8:00 12:00 Ügyelet - Nagyné Dömös Erika és Nagyné Czaun Marianna
titkárság

2015. SZEPTEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. kedd 1. tanítási nap, tankönyvosztás
tantermek
1-2. kedd-szerda 7:30 17:00 Menza befizetése gondnokság
1. kedd 17:00 18:00 Az 1. osztályosok szüleinek szülői értekezlet osztálytermek
7. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet osztálytermek
8. kedd 8:00 10:00 1. osztályosok gerincvizsgálata orvosi szoba
8. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet osztálytermek
10. csütörtök 17:00 18:00 Szülői Munkaközösség megbeszélése Bolyai terem
10. csütörtök 13:00 14:00 Múzeumpedagógiai óra - 8. a Laczkó Dezső Múzeum
12. péntek 9:00 11:00 Nagy Sportágválasztó Aréna
14-15. hétfő-kedd 7:30 17:00 Napközi befizetése gondnokság
16. szerda Bátaszéki matematikaverseny nevezési határideje (1600 Ft)
17. csütörtök 8:00 9:00 Első osztályosok fényképezése

 

17. csütörtök 12:00 13:00 Múzeumpedagógiai óra - 4. a Laczkó Dezső Múzeum
18. péntek Bolyai Matematika Csapatverseny nevezési határideje (1000 Ft)
18. péntek 7:45 8:00 Kossuth szobor koszorúzása iskola előtt
21. hétfő 14:00 16:00 Pannon Várszínház témanap
22. kedd Autómentes Nap
24. csütörtök 12:00 14:00 KRESZ foglakozás udvar
30. szerda Köztársaság Kupa atlétikaverseny

2015. OKTÓBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. csütörtök Bolyai Magyar Csapatverseny nevezési határideje (1000 Ft)
1. csütörtök 14:00 16:00 Deák futás Deák iskola
2. péntek Pályaválasztási nap Aréna
5-6. hétfő-kedd 7:30 17:00 Menza befizetése gondnokság
6. kedd 8:00 9:45 Védőoltás (6. osztályosoknak) orvosi szoba
6. kedd 10:00 10:15 Megemlékezés hangoson keresztül
8. csütörtök 10:30 11:30 2. b osztály műsora - Életöröm Nyugdíjas házban
9. péntek

DIFER / 1. osztályosok felmérése
12. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny iskolai fordulója felsős termek
13. kedd HPV oltás 7. osztály orvosi szoba
13-14. kedd-szerda 7:00 17:00 Papírgyűjtés udvar
14. szerda 13:15 15:00 DADA
15. csütörtök 13:30 16:30 Integrációs gyaloglónap
16. péntek 14:30 15:30 Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló felsős termek
17. szombat Kirándulás Veszprém-Márkó
19-20. hétfő-kedd 7:30-10:00 14-16:30 Napközi befizetése gondnokság
21-22. szerda-csütörtök Fogászati szűrővizsgálat
21. szerda 12:00 14:00 Múzeumpedagógiai óra 5. a - Laczkó Dezső Múzeum
22. csütörtök 8:00 8:15 Megemlékezés hangoson keresztül
22. csütörtök 14:00 18:00 Halloween buli Kossuth terem
23-30.
péntek-péntek Őszi szünet Vigyor
30. péntek Kenguru nevezési határidő (500 Ft)

2015. NOVEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. hétfő Őszi szünet utáni első tanítási nap
2-3. hétfő-kedd 7:30 17:00 Menza befizetése gondnokság
4. szerda 15:00 16:00 Bolyai matematikaverseny eredményhirdetése Deák iskola
6. péntek Varga Tamás matematikaverseny nevezési határideje (1000 Ft)
6. péntek
14:30 15:30
Bolyai Magyar Csapatverseny megyei fordulója
felsős termek
6. péntek 8:00 12:00 Vetési labor Vetési Gimnázium
10. kedd 8:00 12:00 Táblajátékok órák
10. kedd 9:00 10:00 Hangszeres bemutató - 4. a Zeneiskola
11. szerda Márton nap - alsó tagozat
12. csütörtök 8:00 12:00 Szelektív hulladékgyűjtés, vízgazdálkodás - 1. a, 1. b, 4. a BABAKO előadás
13. péntek

Magyar Nyelv Napja
13. péntek 14:00 15:00 Papírmánia rajzverseny eredményhirdetése Városháza
13. péntek 14:30 16:30 Malomtúra
13. péntek Bolyai Természettudományi Csapatverseny nevezési határideje (1000 Ft)
16-17. hétfő-kedd 7:30 17:00 Napközi befizetése gondnokság
16. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra tantermek
20. péntek 15:00 16:00 Bolyai Magyar Csapatverseny eredményhirdetése Deék iskola
21. szombat Bolyai Matematika Csapatverseny országos fordulója Budapest
23. hétfő 12:00 14:00 Előadás a szelektív hulladékgyűjtésről - VKSZ Zrt - 5. évfolyam Kossuth terem
24. kedd 11:00 12:00 Marton Géza előadása a napóráról - 7. évfolyam Lovassy Gimnázium
25. szerda 8:00 16:00 Hüllőkiállítás Kossuth terem
27. péntek 8:00 12:00 Vetési labor Vetési Gimnázium
28. szombat 9:00 12:00 1. ovisuli termek

2015. DECEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. kedd-szerda 7:30 17:00 Menza befizetése gondnokság
1. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny iskolai forduló felsős termek
4. péntek

DIFER mérés befejezése
4. péntek 8:00 10:00 Mikulás-járás
4. péntek 14:00 18:00 Mikulás buli Kossuth terem
5. szombat Bolyai Magyar Csapatverseny országos döntője Budapest
7. hétfő 14:00 16:30 Megyei Sudoku Bajnokság - alsó tagozat termek
8. kedd 14:00 16:30 Megyei Sudoku Bajnokság - felső tagozat termek
8. kedd

Központi felvételi írásbeli vizsgára jelentkezés
9. szerda 8:00 17:00 Látogatás a Goethe intézetbe - 6. é 7. évfolyam németesei Budapest
10. csütörtök 14:00 15:30 Lotz helyesírási és szövegértési verseny iskolai forduló

12.

szombat Munkanap (dec. 24. helyett) - csütörtöki órarend
14. hétfő 14:00 16:00 PVSZ témanap Bolyai terem
14-15. hétfő-kedd 7:30 17:00 Napközi befizetése gondnokság
15. kedd 8:00 18:00 6. évfolyam kirándulása Budapestre
18. péntek Karácsonyi ünnepély
21-31. Téli szünet Vigyor

2016. JANUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
4. hétfő A téli szünet utáni első tanítási nap
4-5. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza fizetése Gondnokság
6. szerda

NETFIT mérés kezdete
11. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny II. fordulója felsős termek
12. kedd 14:00 15:00 Bem matematika verseny 1. forduló Deák iskola
13. szerda 14:00 15:00 Pegazus Bábszínház előadása Hangvilla
14. csütörtök 10:00 11:00 Rippl-Rónai kiállítás megtekintése - 3. a Laczkó Dezső Múzeum
16. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok központi felvételi vizsgája középiskola
18-19. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi fizetése Gondnokság
19. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny megyei forduló felsős termek
21. csütörtök 14:00 16:00 8. osztályosok pótló központi felvételi vizsgája
21. csütörtök 14:00 16:00 Lotz szövegértési verseny megyei forduló felsős termek
22. péntek Magyar Kultúra Napja, megemlékezés
22. péntek

I. félév vége - osztályozó értekezlet
25. hétfő II. félév kezdete
28. csütörtök 14:00 16:00 Malomtúra Séd-völgy
29. péntek Bizonyítványosztás
29. péntek 15:00 18:00 Felsős farsang Kossuth terem

2016. FEBRUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza fizetése Gondnokság
1. hétfő 15:00 16:30 Bábszínházi előadás Hangvilla
1. hétfő 16:30 18:30 Félévi értekezlet Bolyai terem
2. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - alsós tantermek
2. kedd Medve nap (alsó tagozat)
3. szerda 17:00 18:00 Szülői értekezlet -felsős tantermek
4. csütörtök Értesítés az írásbeli felvételi eredményéről
4. csütörtök 15:00 18:00 Abigél Petőfi Színház
4. csütörtök 15:00 16:00 Bem matematikaverseny - megyei forduló Deák iskola
4. csütörtök 14:00 16:00 Német verseny Lovassy Gimnázium
5. péntek 14:30 15:30 Bolyai Természettudományi Csapatverseny megyei fordulója Deák iskola
7-12. vasárnap-péntek

Sítábor
9. kedd 14:00 16:00 Öveges fizikaverseny- iskolai forduló Eötvös terem
9. kedd 17:00 18:00 Fogadó óra - gyógytestnevelésben részt vevő gyerekek szüleinek 4. b terme
12. péntek 14:00 16:30 Alsós farsang Kossuth terem
12. péntek 14:00 15:00 NyelÉsz - iskolai forduló tantermek
12. péntek Továbbtanulási lapok leadási határideje
15-16. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi fizetése Gondnokság
18. csütörtök 16:30 18:00 II. Ovisuli
19. péntek 14:00 15:30 Zrínyi matematikaverseny megyei fordulója tantermek
23. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny országos fordulója felsős termek
23. kedd 14:00 16:00 Grimm fordítóverseny Székesfehérvár
27. szombat
Kossuth-bál Betekints Hotel

2016. MÁRCIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. kedd-szerda 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza fizetése Gondnokság
1. kedd 10:00 12:00 Korcsolya 3. a Jégpálya
2. szerda 10:00 12:00 Népi hangszerbemutató 7. évfolyam / Határtalanul Munkácsy terem
2. szerda 14:00 15:00 Bábszínház Hangvilla
3. csütörtök 8:00 10:00 Korcsolya 1. a Jégpálya
4. péntek 8:00 12:00 Vetési labor Vetési Gimnázium
4. péntek 11:00 13:00 Korcsolya 2. b Jégpálya
4. péntek 16:00 17:00 Zrínyi eredményhirdetés Lovassy Gimnázium
5. szombat

Tanítás nélküli munkanap (munkanap lenne márc. 14. helyett)
8. kedd 8:00 10:00 Nyílt órák Alsós termek
8. kedd 10:00 12:00 Korcsolyázás 3. a Jégpálya
8. kedd 11:00 12:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában Zeneiskola
10. csütörtök 10:00 12:00 Korcsolyázás 3. b Jégpálya
10. csütörtök 14:00 16:00 Megyei német verseny Botev iskola
10. csütörtök 15:00 Színházlátogatás Petőfi Színház

11.

péntek Megemlékezés
11. péntek 11:00
Koszorúzás Kossuth szobor
11. péntek Bátaszéki matematikaverseny országos fordulója Bátaszék
12. szombat

Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos fordulója Budapest
12-15. szombat-kedd Határtalanul 7. évfolyam
16-17. szerda-csütörtök 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi fizetése Gondnokság
17. csütörtök 10:00 11:15 Kenguru matematikaverseny felsős termek
17. csütörtök 16:30 18:00 III. Ovisuli
17. csütörtök Egyházak tájékoztatója Bolyai terem
18. péntek 14:00 17:00 NyelÉsz - megyei forduló tantermek
18-19. péntek-szombat Lotz szövegértési és helyesírási verseny -országos forduló Bonyhád
19. szombat 9:30 Simonyi helyesírási verseny megyei fordulója
19. szombat 11:00 13:00 Kalmár matematikaverseny - megyei forduló
19. szombat 9:00 Hevessy kémiaverseny - megyei forduló
20. vasárnap Arany János matematikaverseny - országos döntő Budapest
21. hétfő 14:00 16:00 DADA 4. évfolyam osztálytermek
22. kedd 14:00 16:00 Öveges fizikaverseny / megyei forduló
22. kedd 15:00 16:00 Városi logikaverseny Botev iskola
22. kedd 14:00 16:00 Tavaszi játszóház - alsó tagozat osztálytermek
22. kedd 12:00 15:00 7mérföldes mesevetélkedő 5. forduló Megyei könyvtár
23. szerda

Tanítás nélküli munkanap
24-29. csütörtök-kedd Tavaszi szünet Vigyor

2016. ÁPRILIS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek 12:00 13:00 Csillagbusz - autizmus világnapja iskolaudvar
2. szombat 10:30 15:30 Medve Szabadtéri matematikaverseny regionális fordulója Kolostorok és kertek
4-5. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
8. péntek 14:00 17:00 Technika- és életvitel verseny / megyei forduló Jedlk terem
8-9. péntek-szombat Osztálykirándulás 8. b Balatoncsicsó
11. hétfő Költészet napja, megemlékezés
12. kedd 10:00 11:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában Zeneiskola
12. kedd 15:00 16:00 Botev logikaverseny eredményhirdetése Botev iskola
12. kedd 14:00 17:00 Jótékonysági mozgás Táncsics iskola
13. szerda Megyei angol-német mesevetélkedő Kossuth terem
14-15. csütörtök-péntek 8:00 19:00 1. osztályosok beiratása igazgatói iroda
14. csütörtök 15:00 Színházlátogatás- Világszép Nádszál kisasszony Petőfi Színház
15. péntek 14:00 15:30 Tudásbajnokság ostálytermek
15. péntek 18:00 22:00 Szakmák éjszakája középiskolák
17. vasárnap 15:00 16:00 Vers Performance Laczkó Dezső Múzeum
18. hétfő 17:00 18:00 Fogadó óra osztálytermek
18-19. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
19-20. kedd-szerda Papírgyűjtés udvar
19. kedd Témanap / Határtalanul
20-22. szerda-péntek Erdei iskola 4. b Balatoncsicsó
21. csütörtök Német nyelvi szótárverseny / országos forduló Szeged
21. csütörtök 14:00 15:00 Cholnoky alapműveleti matematikaverseny Cholnoky iskola
21. csütörtök 17:00 18:00 SZM ülés Bolyai terem
22-23. péntek-szombat Erdei iskola 3. a Balatoncsicsó
23. szombat 10:00 11:30 Kenguru verseny eredményhirdetés Budapest
25. hétfő 10:00 14:00 7mérföldes mesevetélkedő - megyei forduló Megyei könyvtár
25. hétfő 14:00 17:00 Gárdonyi logikaverseny - országos döntő Győr
26. kedd 15:00 Színházlátogatás - Világszép Nádszál kisasszony Petőfi Színház
27. szerda 14:00 17:00 Gárdonyi logikaverseny - országos forduló Budapest
28. csütörtök 14:00 Atlétika diákolimpia Stadion

2016. MÁJUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. hétfő 16:30 18:00 Anyák Napja, Szülői értekezlet (2. a, 2. b) osztálytermek
2-3. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menzabefizetése Gondnokság
4. szerda 8:00 14:00 Atlétika Diákolimpia Stadion
5. csütörtök 4. és 8. osztályok fényképezése
7. szombat NyelvÉSZ - országos döntő Szeged
9. hétfő 17:00 18:00 Szülői értekezlet - alsós osztálytermek
9. hétfő 8:00 11:00 8. osztályosok írásbeli vizsgája
10. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - felsős osztálytermek
12-13. csütörtök-péntek 8:00 14:30 8. osztályosok szóbeli vizsgája
13. péntek 8:00 12:00 Vetési labor Vetési Gimnázium
13. péntek Pünkösdi királyválasztás
13. péntek 10:30 11:30 Finn nagykövet látogatása
16. hétfő SZÜNET (Pünkösd)
17. kedd Tanítási szünet - nevelőtestületi kirándulás
18-19. szerda-csütörtök 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
18. szerda 8:00 12:00 Nyelvi mérés
20. péntek 8:00 18:00 Diáknap
20-21. péntek-szombat Angol nyelvi verseny - országos döntő
20-21. péntek-szombat 7mérföldes mesevetélkedő - országos döntő
21. szombat 6:00 19:00 Kecske Kupa Kecskemét
25. szerda 8:00 12:00 Kompetenciamérés 6. és 8. évf.
26. csütörtök Petanque diákolimpia - országos döntő Sárvár
27-28. péntek-szombat Kalmár László Matematikaverseny - országos döntő Budapest
28. szombat Simonyi helyesírásiverseny / országos forduló Budapest
30. hétfő Atlétika diákolimpia - országos döntő Székesfehérvár
31. kedd 14:00 16:00 PVSZ - témanap
31. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - leendő 1. osztályosok szüleinek 4. a, 4. b terme

2016. JÚNIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. szerda-csütörtök 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza és napközi befizetése Gondnokság
1. szerda

NETFIT mérés vége
3. péntek 8:00 8:15 Az összetartozás napja, megemlékezés a hangoson keresztül
3. péntek Esélyegyenlőségi túra
6. hétfő 17:00 18:00 Alsós táborozók szüleinek szülői értekezlet 1. b terme
7. kedd 8:00 14:00 Jutas őrmester-túra
10-11. péntek-szombat Medve Szabadtéri Matematikaverseny - országos döntő Debrecen
13-15. hétfő-szerda Erdei iskola 4. a Balatoncsicsó
13. hétfő Tanítás nélküli munkanap
15. szerda Utolsó tanítási nap
18. szombat 17:30 19:00 Évzáró ünnepély udvar vagy tornaterem
20. hétfő 8:00 12:00 Év végi tanévzáró értekezlet


2016. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
25. csütörtök 8:00 10:00 Javítóvizsga Kalmár terem
30. kedd 8:30 10:30 Tankönyvek szállítása
31. szerda 17:00 17:30 Tanévnyitó ünnepély udvar

 

2016. SZEPTEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. csütörtök 1. tanítási nap, tankönyvosztás
tantermek
1. kedd 17:00 18:00 Az 1. osztályosok szüleinek szülői értekezlet osztálytermek
5. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet osztálytermek
6. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet osztálytermek
5-6. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza fizetése gondnokság
12. hétfő 1:00 18:00 SZM értekezlet Bolyai terem
13. kedd Hepatitisz B oltás / 7. évfolyam orvosi rendelő
14. szerda 17:00 18:00 Szülői értekezlet - gyógytestnevelés Bolyai terem
19-20. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
19. hétfő Bolyai Matematika Csapatverseny nevezési határideje (1000 Ft)
19. hétfő Bátaszéki Matematikaverseny nevezési határideje (1700 Ft)
19. hétfő 7:45 8:00 Kossuth szobor koszorúzása iskola előtt
20. kedd Orvosi vizsgálat 1. osztály / gerincszűrés
21 szerda 8:30 12:00 KRESZ-FESZT / 1. évfolyam Kossuth utca
22. csütörtök Autómentes Nap
22. csütörtök 7:30 8:00 Néptánc bemutató tornaterem
27. kedd Köztársaság Kupa / atlétikaverseny Városi Stadion

2016. OKTÓBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. csütörtök Bolyai Magyar Csapatverseny nevezési határideje (1000 Ft)
3-4. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése gondnokság
4. kedd Állatok Világnapja
5-6. szerda-csütörtök Papírgyűjtés iskola udvara
6. csütörtök 10:00 10:15 Megemlékezés hangoson keresztül
7. péntek Szakmák tájékoztatója / Iparkamara előadása 8. a-b tanterem
7. péntek 14:00 17:00 Állatkerti vetélkedő Állatkert
10. hétfő

DIFER / 1. osztályosok felmérése
11. kedd DPT+MMR oltás / 6. évfolyam orvosi rendelő
14. péntek 14:30 15:30 Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló felsős termek
14. péntek 10:00 13:00 Cholnoky Jenő emlékkő és emléktábla avatása Csatár hegy
15. szombat Munkanap október 31. helyett / hétfői órarend szerint
15. szombat 9:00 13:00 Brusznyai Árpád konferencia és plakátkiállítás Petőfi Színház
17-18. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
17. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki Matematikaverseny / iskolai forduló Bolyai terem
18. kedd HPV oltás / 7. évfolyam orvosi rendelő
18. kedd 9:00 9:45 Vegyész Kobold 1 napja / PE Mérnöki Kar előadása 7. a-b Kossuth terem
18. kedd 15:00 Színházlátogatás / alsó tagozat Petőfi Színház
20. csütörtök 14:30 15:30 Közös versmondás / 1956-os forradalom 60. évfordulója alkalmából Kossuth utca
21. péntek 12:00 12:45 Megemlékezés hangoson keresztül
21. péntek 11:00 12:30 Pályaválasztási tájékoztató Aréna
25. kedd 14:00 15:30 DADA 3. a-b osztálytermek
28.
péntek DIFER / 1. osztályosok jelentése
28. péntek 14:00 18:00 Halloween buli
28. péntek 15:00 16:00 Bolyai Matematika Csapatverseny eredményhirdetés Deák iskola
31. hétfő Pihenőnap

2016. NOVEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. kedd Mindenszentek / munkaszüneti nap
2-4. szerda-péntek Őszi szünet Vigyor
7. hétfő Őszi szünet utáni első tanítási nap
7-8. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése gondnokság
9. szerda 15:00 16:30 Színházlátogatás - alsó tagozat Petőfi Színház
11. péntek Márton nap - alsó tagozat
11. péntek 14:30 15:30 Bolyai Magyar Csapatverseny megyei forduló felsős termek
14. hétfő

Magyar Nyelv Napja
14: hétfő 14:30 17:00 Nevelési értekezlet Bolyai terem
14. hétfő 17:00 18:00 Fogadó óra tantermek
15. kedd 14:00 15:30 DADA 3. a-b osztálytermek
15. kedd 10:00 11:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában Zeneiskola
15. kedd 14:00 15:30 Fenntarthatóságra nevelés előadás /BABAKO Agóra
16. szerda 14:00 Bábszínházi előadás / alsó tagozat Pegazus Bábszínház
17. csütörtök 17:00 18:00 SZM Szülői értekezlet Bolyai terem
19. szombat Bolyai Matematika Csapatverseny országos fordulója Budapest
21-22. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
21. hétfő 14:00 17:00 Sudoku verseny / megyei alsós
22. kedd 14:00 17:00 Sudoku verseny / megyei felsős
21-22. hétfő-kedd Fényképezés Kossuth terem
23. szerda 14:00 15:00 Simonyi helyesírási verseny / iskolai forduló
24. csütörtök 14:00 15:30 Lotz János helyesírási és szövegértési verseny / iskolai forduló
23-24. szerda-csütörtök 8:00 12:00 Fogászati szűrővizsgálat orvosi szoba
25. péntek 8:00 12:00 Vetési labor Vetési Gimnázium
25. péntek 11:00 12:00 Szentpéteri Csilla koncert Hangvilla
25. péntek 15:00 16:00 Bolyai Magyar Csapatverseny eredményhirdetése Deák iskola
26. szombat 9:00 12:00 1. ovisuli termek

2016. DECEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. péntek

DIFER mérés befejezése
2. péntek 8:00 16:00 Hüllőkiállítás Kossuth terem
3. szombat 15:00 16:00 Illatos Advent - 3. b osztály műsora Agóra
4. vasárnap 8:00 18:00 Kirándulás Budapestre - Term. Tud. Múzeum, karácsonyi vásár
5-6. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza fizetése gondnokság
6. kedd 8:00 10:00 Mikulás-járás
6. kedd 10:00 11:00 Kalandozások a Zenebirodalmában - 4. a-b Zeneiskola
6. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny - iskolai forduló Kalmár terem
7. szerda 15:00 16:30 Angol verseny Lovassy Gimnázium
9. péntek 8. osztályosok felvételi vizsgára való jelentkezése
10. szombat 8:00 18:00 Bolyai Magyar Csapatverseny országos döntője Budapest
10. szombat 10:00 14:00 Ökoiskola cím átadása Budapest
12. hétfő 14:00 16: PVSZ -témanap Laczkó Dezső Múzeum
13. kedd 14:00 16:00 Fenntarthatóságra nevelés - BABAKO előadás Agóra
13. kedd 14:30 16:00 DADA - 3. a-b osztálytermek
13. kedd 14:00 16:00 Országos Angol nyelvi verseny - I. forduló Bartók, Lóczy, Petőfi terem
13. kedd 16:00 17:00 Rendhagyó óra - Adventi szokások Laczkó Dezső Múzeum
14. szerda 15:00 16:30 VVHHFE - karácsonyi ünnepély Cholnoky iskola
14. szerda

Vasarely kiállítás megtekintése  - 2. b Laczkó Dezső Múzeum
15-16. csütörtök -péntek Karácsonyi vásár - DÖK szervezésében alsó folyosó
15. csütörtök Vasarely kiállítás megtekintése - 1. a Laczkó Dezső Múzeum
19-20. hétfő-kedd 7:30 17:00 Napközi befizetése gondnokság
20. kedd Mozilátogatás - alsó tagozat
21. szerda Karácsonyi ünnepély
22-31. Téli szünet Vigyor

2017. JANUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
3. kedd A téli szünet utáni első tanítási nap
3-4. kedd-szerda 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
9. hétfő NETFIT mérés kezdete
9. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny - II. forduló Herman terem
9. hétfő 14:00 16:00 7mérföldes mesevetélkedő - II. forduló Kossuth terem
10. kedd 14:00 15:00 Bem matematikaverseny - I. forduló Deák iskola
12. csütörtök 14:00 16:00 Országos német nyelvi tanulmányi verseny - iskolai forduló
16. hétfő 14:00 16:30 Napközi befizetése Gondnokság
17. kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
18. szerda 7:30 10:00 Napközi befizetése Gondnokság
19. csütörtök 14:00 15:30 Lotz szövegértési- és helyesírási verseny - megyei forduló tantermek
20. péntek I. félév vége
20. péntek Osztályozó értekezlet
21. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok központi felvételi vizsgája középiskola
23. hétfő II. félév kezdete
24. kedd Magyar Kultúra Napja, megemlékezés
24. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny - megyei forduló tantermek
26. csütörtök 14:00 16:00 8. osztályosok pótló központi felvételi vizsgája
26. csütörtök 16:30 17:30 II. ovisuli
27. péntek Bizonyítványosztás
30. hétfő 15:00 16:30 Félévi értekezlet
30. hétfő 17:00 18:00 Szülői értekezlet / alsó tagozat alsós tantermek
31. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet / felső tagozat felsős tantermek

2017. FEBRUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. szerda-csütörtök 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
2. csütörtök Medve nap (alsó tagozat)
2. csütörtök 14:00 16:00 Német verseny Lovassy Gimnázium
3. péntek Farsang (alsó tagozat) Kossuth terem
5-10. vasárnap-péntek Sítábor Ravascletto
9. csütörtök Farsang Kupa - fiú (alsó tagozat) Szentkirályszabadja
10. péntek NyelvÉsz - iskolai forduló
10. péntek 14:30 15:30 Bolyai Természettudományi Csapatverseny megyei fordulója Deák iskola
13. hétfő 14:00 16:30 Napközi befizetése Gondnokság
14. kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
14. kedd 14:00 16:00 Fenntarthatóságra nevelés - előadás Agóra
14. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - gyógytestnevelés Bolyai terem
15. szerda Farsang Kupa - lány (alsó tagozat) Szentkirályszabadja
15. szerda 7:30 10:00 Napközi befizetése Gondnokság
15. szerda Továbbtanulási lapok leadási határideje
15. szerda 14:00 Bábszínházi látogatás /alsó tagozat Pegazus Bábszínház
17. péntek 14:00 15:30 Zrínyi matematikaverseny megyei fordulója tantermek
20. hétfő Nyílt órák / ovisuli
24. péntek Farsang
25. szombat Kossuth bál Betekints étterem

2017. MÁRCIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. szerda-csütörtök 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
3. péntek 8:00 12:00 Vetési labor - 7. a Vetési Gimnázium
4. szombat 10:00 12:00 Kalmár matematikaverseny - megyei forduló
tantermek
4. szombat 9:00 Simonyi helyesírási verseny - megyei forduló Simonyi iskola
6-10. hétfő-péntek Pénzügyi témahét
6. hétfő 16:00 17:00 Etika/Hittan tájékoztató Bolyai terem
7. kedd 10:00 11:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában - 4. a-b. Zeneiskola
7. kedd 13:00 14:00 Vasarely kiállítás megtekintése - 2. a / 3. a Laczkó Dezső Múzeum
7. kedd 14:00 16:00 Országos Angol nyelvi verseny - megyei forduló Rózsa úti iskola
9. csütörtök 13:00 14:00 Vasarely kiállítás megtekintése - 4. a Laczkó Dezső Múzeum
9. csütörtök 14:00 16:00 Országos Német nyelvi verseny - megyei forduló Botev iskola
9. csütörtök 14:00 15:00 Alapműveleti matematikaverseny Cholnoky iskola
10. péntek 10:00 17:00 Audi gyár látogatása - 8. a Győr
11. szombat

Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos fordulója Budapest
13. hétfő 14:00 16:30 Napközi befizetése Gondnokság
14. kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
14. kedd 11:00 12:00 Március 15. / ünnepi műsor
14. kedd 11:00 12:00 Koszorúzás
16. csütörtök 10:00 11:15 Kenguru matematikaverseny felsős termek
16. csütörtök 13:00 14:00 Vasarely kiállítás megtekintése 6. a Laczkó Dezső Múzeum
16-17. csütörtök-péntek

Tanulói adatlapok módosítása
17. péntek 14:00 17:00 NyelvÉsz - megyei forduló
17. péntek 8:00 10:00 Vasarely kiállítás megtekintése 4. b Laczkó Dezső Múzeum
17-18. péntek-szombat Lotz helyesírási- és szövegértési verseny - országos döntő Bonyhád
20-22. hétfő-szerda 8:00 16:00 Kőzet- és ásványkiállítás Alsó folyosó
21. kedd 14:00 16:00 Fenntarthatóságra nevelés - előadás Agóra
21. kedd 14:00 16:00 Komplex Anyanyelvi Vetélkedő Cholnoky iskola
21. kedd 14:00 16:00 Öveges fizikaverseny / megyei forduló Herman terem
21. kedd 14:00 15:30 Színházlátogatás - 1-2. évfolyam PVSZ
22. szerda
Víz Világnapja
22. szerda 10:00 14:00 Kodály verseny 2. forduló Simonyi iskola
22. szerda 14:00 16:00 Mesevetélkedő Megyei könyvtár
22. szerda 14: 16:00 Színházlátogatás - 1-2. évfolyam Petőfi Színház
23. csütörtök Diáknap
24. péntek
Tanítási szünet
24. péntek Bátaszéki matematikaverseny - országos döntő
26. vasárnap 9:00 12:00 Arany János Magyarverseny Budapest
28. kedd 14:00 16:00 Megyei Technika- és Életvitel Verseny Jedlik terem
28. kedd 14:30 15:30 Tankerületi Logikaverseny Botev iskola
29. szerda 14:00 16:00 Angol verseny Lovassy Gimnázium
29-30. szerda-csütörtök Papírgyűjtés
30. csütörtök 16:30 17:30 III. ovisuli

2017. ÁPRILIS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szombat 10:00 16:00 Medve Szabadtéri Matematikaverseny Kossuth utca
3. hétfő 14:00 16:30 Menza befizetése Gondnokság
4. kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
4. kedd 13:00 15:00 DADA 3. évfolyam
5. szerda 7:30 10:00 Menza befizetése Gondnokság
5. szerda 12:00 14:00 Dr. Juhász Gabriella előadása - 5-8. évfolyam Kossuth terem
5. szerda 9:00 12:00 Ki mit tud? Megyei Könyvtár
7. péntek 14:00 16:00 Tudásbajnokság tantermek
7. péntek Kézilabda Diákolimpia - megyei döntő Ajka
3-7. hétfő-péntek Digitális témahét
10. hétfő 17:00 18:00 Fogadó óra tantermek
10.. hétfő 14:15 14:30 Peonza bemutató udvar
11. kedd Költészet napja, megemlékezés
11. kedd 10:00 11:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában 4. a-b. Zeneiskola
11. kedd 14:00 16:00 Fenntarthatóságra nevelés - előadás Agóra
11. kedd 14:30 15:00 Performance Laczkó Dezső Múzeum
11. kedd 15:00 16:00 Botev Logikaverseny -eredményhirdetés Botev iskola
11. kedd 14:00 Rajzverseny eredményhirdetés Rózsa úti iskola
11. kedd 13:00 Iskolai szavalóverseny könyvtár
12. szerda Tanítási szünet
12. szerda Mary Poppins előadás megtekintése Budapest
13-18. csütörtök-kedd Tavaszi szünetVigyor
13-15. szerda-péntek Zrínyi matematikaverseny - országos döntő Debrecen
19. szerda Tanítási szünet
20-21. csütörtök-péntek 8:00 19:00 1. osztályosok beíratása Titkárság
20. csütörtök Szünet utáni első tanítási nap
20. csütörtök 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
21. péntek 7:30 10:00 Napközi befizetése Gondnokság
21. péntek Föld Napja Kertek és Kolostorok
21. péntek 18:00 22:00 Szakmák Éjszakája VSZC
21. péntek 8:00 16:00 Kirándulás - 5. évfolyam Celldömölk
21. péntek Zöld Parlament
21. péntek 14:00 Angol szépkiejtési verseny Deák iskola
24-28. hétfő-péntek Fenntarthatósági témahét
24. hétfő 13:00 15:00 Mozilátogatás - alsó tagozat Cinema City
25. kedd 10:00 15:00 Mesevetélkedő - megyei forduló Megyei Könyvtár
26. szerda Középfokú felvételiről való értesítés
26. szerda 13:00 14:00 Előadás a fenntarthatóságról - 5-6-7. évfolyam Kossuth terem
30. vasárnap NETFIT mérés vége

2017. MÁJUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. hétfő Munka ünnepe- munkaszüneti nap
2. kedd 14:00 16:00 Fenntarthatóságra nevelés - előadás Agóra
2. kedd 14:30 17:00 Logikaverseny - országos döntő Győr
2. kedd 14:00 16:30 Menza befizetése Gondnokság
3. szerda 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
3. szerda 14:30 17:00 Logikaverseny - országos döntő Budapest
4. csütörtök 7:30 10:00 Menza befizetése Gondnokság
4. csütörtök
Mesterségek címere Tótvázsony
4. csütörtök 12:00 13:00 "Legyél Te is informatikus" - Telekom előadás Kossuth terem
6. szombat NyelvÉSZ -országos döntő Szeged
8. hétfő 17:00 18:00 Szülői értekezlet - alsós osztálytermek
9. kedd 10:00 11:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában - 4. a-b. Zeneiskola
9. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - felsős osztálytermek
10. szerda Madarak. fák Napja
10. szerda 14:00 Bábszínházi látogatás / alsó tagozat Pegazus Bábszínház
11. csütörtök 12:00 Fényképezés - 8. osztály
11. csütörtök 15:00 17:00 Színház látogatás - A Pál utcai fiúk Pannon Várszínház
11. csütörtök 9:00 18:00 III. korcsoportos kézilabda Diákolimpia - országos elődöntő Nagykanizsa
12. péntek 8:00 12:00 8. osztályosok írásbeli vizsgája
12. péntek 15:00 16:30 Kecske Kupa Kossuth terem
12. péntek 12:00 Fényképezés - 4. osztály
14. vasárnap 10:00 14:00 Kálti Márk történelemverseny - országos döntő Budapest
15-16. hétfő-kedd 8. osztályosok szóbeli vizsgája
15. hétfő 14:00 16:30 Napközi befizetése Gondnokság
16. kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
17. szerda 7:30 10:00 Napközi befizetése Gondnokság
17. szerda 8:00 12:00 Nyelvi mérés
17. szerda 10:00 14:00 Állatkerti séta - 2. b Állatkert
17. szerda 15:00 16:00 Rajtunk is múlik - eredményhirdetés Deák iskola
18. csütörtök 9:00 14:00 Védelem Napja Pannon Egyetem
18. csütörtök 10:00 14:00 Állatkerti séta - 4. b Állatkert
18. csütörtök 7:00 20:00 Kirándulás - német 8. évfolyam (2 fő) Ausztria
19. péntek 7:00 20:00 Német Nyelvi verseny - országos döntő Szolnok
19. péntek 7:00 19:00 Kirándulás 8. b Dunakanyar
19-20. péntek-szombat Kalmár László Matematikaverseny / országos forduló Budapest
20. szombat 9:00 17:00 Simonyi Zsigmod helyesírásiverseny / országos döntő Budapest
20. szombat Tudásbajnokság - országos döntő Szeged
20. szombat
Kecske Kupa - országos döntő Kecskemét
20. szombat 9:00 17:00 VHHF - Egészség-, környezetvédelmi- és sportnap Séd völgye
21. vasárnap Kodály Zoltán műveltségi vetélkedő - területi döntő Érd
22. hétfő 14:00 16:00 PVSZ  témanap
24. szerda 8:00 12:00 Kompetenciamérés 6. és 8. évf.
24. szerda 8:00 18:00 Kirándulás Budapestre - 2. a; 3. a
24. szerda 8:00 18:00 Kirándulás Tihanyba - 5. a; 5. b
24. szerda
Állatkerti séta - 2. b
25. csütörtök 9:00 17:00 IV. korcsoportos atlétika diákolimpia - országos döntő Székesfehérvár
26. péntek 11:00 13:00 Múzeum pedagógia óra - 7. a Laczkó Dezső Múzeum
26-27. péntek-szombat Erdei iskola - 4. a Kabhegy
26-27. péntek-szombat Osztálykirándulás - 8. a Gárdony
29. hétfő 17:00 18:00 Leendő 1. osztályosok szülői értekezlete osztálytermek
30. kedd 8:00 18:00 Kirándulás - 7. évfolyam Győr
31. szerda Serényi Emlékfutás Stadion

2017. JÚNIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. csütörtök 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza és napközi befizetése Gondnokság
1. csütörtök 17:00 18:00 Pedagógusnap Lovassy Gimnázium
2. péntek 7:30-10_00 14:00-16:30 Menza és napközi befizetése Gondnokság
2. péntek 8:00 8:15 Az összetartozás napja, megemlékezés a hangoson keresztül
2. péntek Pünkösdi király választás (alsó tagozat)
2. péntek Kirándulás - 6. a osztály Győr
5. hétfő Pünkösd hétfő - munkaszüneti nap
6. kedd 7:30 10:00 Menza és napközi befizetése Gondnokság
7. szerda Jutas Őrmester túra
8. csütörtök Fergeteg Fesztivál Séd völgye
9. péntek Kirándulás - 2. b Balatonfüred
13. kedd Tanítás nélküli munkanap
15. csütörtök Utolsó tanítási nap
15. csütörtök 12:00 8. évfolyam búcsúműsora
16. péntek 7:00 16:00 Nevelőtestületi kirándulás Komárom
17. szombat 9:00 10:30 Évzáró ünnepély udvar vagy tornaterem
19. hétfő 9:00 12:00 Év végi tanévzáró értekezlet
20-24. kedd-szombat Alsós nyári tábor Ravazd
26-júl. 1. hétfő-szombat Felsős nyári tábor Szaknyér


2017. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
4. péntek 8:30 10:30 Tankönyvek szállítása Könyvtár
21. hétfő 17:00 18:00 Rendkívüli szülői értekezlet / 1. a osztály 1. a osztály tanterme
24. csütörtök 9:00 Alakuló értekezlet Balatoncsicsó
25. csütörtök 8:30 9:30 Tűz- és munkavédelmi oktatás Herman terem
28. hétfő 8:00 11:00 Javító és osztályozó vizsga
29. kedd 8:00 10:00 Osztályozó vizsga
30. szerda 8:00 10:00 Osztályozó vizsga
30. szerda 13:00 15:00 Tanévnyitó értekezlet Herman terem
31. szerda 17:00 17:30 Tanévnyitó ünnepély udvar

 

2017. SZEPTEMBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek 1. tanítási nap, 4 tanóra, tankönyvosztás
tantermek
1. péntek 17:00 18:00 Az 1. osztályosok szüleinek szülői értekezlet osztálytermek
4-5. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza fizetése gondnokság
5. kedd Ortopédiai vizsgálat orvosi szoba
6. szerda 17:00 18:00 SZM ülés Herman terem
8. péntek 8:00 12:00 Védd a zöldet - túra Kertek és Kolostorok
8. péntek Tisztasági vizsgálat - 6.  évfolyam orvosi szoba
11. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet osztálytermek
12. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet osztálytermek
12. kedd Szent László Kiállítás megtekintése 3. b Laczkó Dezső Múzeum
13. szerda Szent László Kiállítás megtekintése 3. a Laczkó Dezső Múzeum
14. csütörtök Szent László Kiállítás megtekintése 4. a-b Laczkó Dezső Múzeum
15. péntek Fiatalok Napja Aréna
18-19. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
18. hétfő 14:00 15:30 DADA - 3. évfolyam
18. hétfő Zebulon - 1. osztályosok köszöntése
18. hétfő 13:00 14:00 Biztonságos közlekedés - rendőrségi előadás 1. évf
19. kedd 7:45 8:00 Kossuth szobor koszorúzása iskola előtt
19. kedd 9:00 9:30 Kossuth szobor koszorúzása Laktanya
19. kedd 14:00 15:00 Fenntarthatósági eladás Agóra
19. kedd Gerincszűrés - 1. évfolyam
20. szerda 13:00 14:30 DADA - 4. évfolyam
20. szerda 14:30 15:00 Biztonságos közlekedés - rendőrségi előadás 2. évf.
21. csütörtök 7:45 8:00

Iskolagyűlés - alsó tagozat

Kossuth terem
21. csütörtök 8:00 12:00 KRESZ FESZT Kossuth utca
22. péntek 7:45 8:00 Iskolagyűlés - felső tagozat Kossuth terem
22. péntek 9:00 11:00 Autómentes Nap - 5.  évfolyam Óváros tér
22. péntek 11:00 12:00 Hajóskapitány mesél - interaktív előadás (2. a) Agóra
22. péntek Tisztasági vizsgálat - 5. évfolyam orvosi szoba
25. hétfő 14:00 16:00 A Nagy Háború nyomában - történelmi séta
26. kedd 8:00 14:00 Tájoló Nap - pályaválasztási nap 8. b
26. kedd Tisztasági vizsgálat - 8. évfolyam
28. csütörtök 11:00 14:00 Drogok és kábítószerek - előadás  7. a, 8. évf.
29. péntek Média hatásai - rendőrségi előadás 6. a, 5. b
29. péntek 12:00 14:00 Állatkerti séta 6. b Állatkert
30. szombat Családi Nap - 7. a osztály

2017. OKTÓBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
2-3. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése gondnokság
2. hétfő 8:00 10:00 1. osztályosok fényképezése osztálytermek
2. hétfő 12:00 14:00 Állatkerti séta 6. a Állatkert
2. hétfő 14:00 16:00 A Nagy Háború Nyomában 2. forduló
2. hétfő 15:00 17:00 Színházlátogatás - Kincskereső Kisködmön Petőfi Színház
3. kedd
Köztársaság Kupa Stadion
3. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - gyógytestnevelés Bolyai terem
4. szerda Állatok Világnapja
6-7. péntek-szombat Pályaválasztási Kiállítás Aréna
6. péntek

Ünnepi megemlékezés
6. péntek 14:00 17:00 Állatkerti vetélkedő - 2. b, 3. b Állatkert
12. csütörtök 11:00 12:00 VSZC Közgazdasági Iskola bemutatkozása Kossuth terem
13. péntek 14:30 15:30 Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló felsős termek
13. péntek
13:00 DIFER - első osztályosk felmérése
14. szombat DÖK kirándulás Koloska
16. hétfő 14:00 15:30 Megyei Matematikaverseny I. forduló Bolyai terem
17. kedd 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny / iskolai forduló Bolyai terem
16-17. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
17. kedd 14:00 15:00 Fenntarthatósági előadás Agóra
18. szerda 14:00 17:00 A Nagy Háború Nyomában - döntő
20. péntek 8:00 8:20 Ünnepi megemlékezés
20. péntek 8:00 12:00 Vetési Labor Vetési Gimnázium
23. hétfő Nemzeti ünnep - Munkaszüneti nap
25. szerda 14:00 17:00 Sudoku megyei - alsós
26. csütörtök 14:00 17:00 Sudoku megyei - felsős
26. csütörtök 15:00 16:00 Bolyai Matematikaverseny eredményhirdetése Deák iskola
26. csütörtök 15:00 17:00 Színházlátogatás - 1.b, 2.a, 2. b, 3. a Petőfi Színház
27.
péntek DIFER / 1. osztályosok jelentése
27. péntek 14:00 18:00 Halloween buli
30-31. hétfő-kedd Őszi szünet Vigyor

2017. NOVEMBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. kedd Mindenszentek / munkaszüneti nap
2-3. csütörtök-péntek Őszi szünet Vigyor
6. hétfő Őszi szünet utáni első tanítási nap
6-7. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése gondnokság
9. csütörtök 11:00 14:00 Előadások - iskolarendőr osztálytermek
10. péntek Márton nap - alsó tagozat
10. péntek 14:30 15:30 Bolyai Magyar Csapatverseny megyei forduló felsős termek
11. szombat 9:00 12:00 Márton-napi szavalóverseny Padányi iskola
13. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra tantermek
13. hétfő Magyar Nyelv Napja
15. szerda 14:00 15:00 Bábszínházi előadás Pegazus
17. péntek Erőszak, konfliktus helyzetek - rendőrségi előadás 6. évf.
18. szombat Bolyai Matematika Csapatverseny országos fordulója Budapest
20-21. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
20. hétfő 14:00 17:00 Megyei Matematikaverseny 2. forduló
21. kedd 11:00 12:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában - 4. évf. Zeneiskola
21. kedd 14:00 15:00 Fenntarthatósági előadás Agóra
22. szerda Tolerancia, másság - rendőrségi előadás 5. évf.
22. szerda 14:00 16:00 Simonyi helyesírási verseny - iskolai forduló
22. szerda 15:00 16:00 Bolyai Magyar Csapatverseny - eredményhirdetés Deák iskola

22-23.

szerda-csütörtök Papírgyűjtés
22-23. szerda-csütörtök Fogászati szűrővizsgálat
23. csütörtök 14:00 16:00 Lotz helyesírási verseny - iskolai forduló
24. péntek 14:00 15:30 Kecske Kupa I. forduló Kossuth terem
24. péntek 15:00 16:00 Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - eredményhirdetés Deák iskola
24. péntek 8:00 12:00 Vetési Labor Vetési Gimnázium
25. szombat 9:00 12:00 Ovisuli
27-28. hétfő-kedd Fényképezés - Kállay Tamás Kossuth terem
28. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny / iskolai forduló Herman terem
30. csütörtök 10:00 12:00 Rendőrségi előadás / 8. évfolyam

2017. DECEMBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek

DIFER mérés befejezése
1. péntek 8:00 16:00 Hüllőkiállítás Kossuth terem
3. vasárnap Színház látogatás - Lúdas Matyi Madách Színház
4-5. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza fizetése gondnokság
4. hétfő 14:00 16:00 PVSZ -témanap Bolyai terem
5. kedd 9:00 12:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában Zeneiskola
5. kedd 14:00 16:00 Fenntarthatóságra nevelés - BABAKO előadás Agóra
6. szerda 8:00 10:00 Mikulás-járás
8. péntek 8. osztályosok felvételi vizsgára való jelentkezése
9. szombat 8:00 18:00 Bolyai Magyar Csapatverseny országos döntője Budapest
12. kedd 17:00 18:00 SZM ülés Bolyai terem
14. csütörtök 15:00 16:00 Megyei Matematikaverseny - eredményhirdetés Kossuth terem
15. 18-19. péntek hétfő-kedd 7:00-8:00 13:00-17:00 Karácsonyi vásár földszint
8. hétfő 7:30 15:30 Színházlátogatás - 6. a németet tanulói Szekszárd
18. hétfő 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
19. kedd 7:30 10:00 Napközi befizetése gondnokság
20. szerda 7:30 10:00 Napközi befizetése gondnokság
20. szerda Karácsonyi ünnepély
21-22. csütörtök-péntek Tanítási szünet
27-31. Téli szünet Vigyor

2018. JANUÁR


dátum nap mettől meddig program helyszín
3. szerda A téli szünet utáni első tanítási nap
3-4. szerda-csütörtök 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
8. hétfő 14:00 16:00 DADA - 3. évfolyam
9.

kedd

NETFIT mérés kezdete
11. csütörtök 14:00 16:00 "Ki miben tudós?" vetélkedő Noszlopy Gimnázium
11. csütörtök 14:00 15:00 Bem matematikaverseny Deák iskola
15. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny / II. forduló
15-16. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
18. csütörtök 16:30 18:00 Ovisuli
20. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok központi felvételi vizsgája
középiskola
20. szombat Kossuth bál
22. hétfő Magyar Kultúra Napja, megemlékezés
23. kedd 14:00 16:30 Varga Tamás matematikaverseny - megyei forduló tantermek
24. szerda 15:00 17:30 Színházlátogatás Petőfi Színház
25. csütörtök 14:00 15:00 Lotz verseny - megyei forduló
25. csütörtök 14:00 16:00 8. osztályosok pótló központi felvételi vizsgája
26. péntek I. félév vége
26. péntek Osztályozó értekezlet
29. hétfő II. félév kezdete

2018. FEBRUÁR


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. csütörtök 15:00 16:00 Bem Matematikaverseny - megyei forduló Deák iskola
1. csütörtök 17:00 18:00 SZM értekezlet Bolyai terem
2. péntek Medve nap (alsó tagozat)
2. péntek Félévi értesítők kiosztása
5-6. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
5. hétfő 15:00 17:00 Félévi értekezlet Herman terem
5. hétfő 17:00 18:00 Szülői értekezlet - alsó tagozat tantermek
5. hétfő 12:00 13:00 Előadás az internet biztonságos használatáról - 5-6. évfolyam tantermek
5. hétfő 14:00 15:30 DADA - 3. évfolyam tantermek
6. kedd 14:00 16:00 Öveges fizikaverseny - iskolai forduló Eötvös terem
6. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - felső tagozat tantermek
7. szerda 14:00 16:00 Kockanapok - 3. évfolyam Laczkó Dezső Múzeum
8. csütörtök Írásbeli vizsga eredményéről való értesítés
8. csütörtök 14:00 16:00 Németverseny - szóbeli forduló Lovassy Gimnázium
8. csütörtök 12:00 14:00 Kockanapok - 5. a Laczkó Dezső Múzeum
9. péntek 14:30 15:30 Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulója Deák iskola
9. péntek 14:00 16:30 Farsang - alsó tagozat Kossuth terem
9. péntek 14:00 15:00 NyelvÉSZ - iskolai forduló
12. hétfő 12:00 14:00 Előadás az internet biztonságos használatáról - 7-8. évfolyam tantermek
13. kedd 9:00 12:00 Kalandozásoka a hangszerek birodalmában Zeneiskola
14. szerda 15:00 17:30 Színházlátogatás - Az Isten pénze Petőfi Színház
15. csütörtök 14:00 16:00 I. Dunántúli TÉGY - megyei döntő Báthory iskola
15. csütörtök 15:00 16:00 Bem eredményhirdetés Deák iskola
16. péntek 14:00 15:30 Zrínyi matematikaverseny megyei fordulója tantermek
18-23. vasárnap-péntek Sítábor Ravascletto
19. hétfő Továbbtanulási lapok leadásának határideje
19-20. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
20. kedd 9:00 11:00 Ovisuli - nyílt órák
20. kedd 14:00 16:00 Fenntarthatósági előadás Agóra
21. szerda 14:00 15:00 Bábszínház - Pegazus Hangvilla
22. csütörtök Internetes világnap - rendőrségi előadások
22. csütörtök 14:00 16:00 Malmok a Séden - túra Séd patak partja
22. csütörtök 12:00 14:00 Korcsolya - 5. b Jégpálya
23. péntek 15:00 18:00 Farsang - felső tagozat Kossuth terem
26. hétfő 13:00 16:00 7mérföldes csizmában mesevetélkedő Megyei Könyvtár
27. kedd 14:00 16:30 Varga Tamás Matematikaverseny / országos forduló Herman terem
27. kedd 14:00 16:00 Országos angolverseny - megyei forduló Rózsa úti iskola

2018. MÁRCIUS


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. csütörtök 8:00 9:00 Ismerkedés a faipari szakmákkal Táncsics iskola
2. péntek 8:00 12:00 Vetési labor Vetési Gimnázium
2. péntek 16:00 18:00 Zrínyi eredményhirdetés Lovassy Gimnázium
3. szombat 9:00 13:00 Simonyi helyesírási verseny - megyei forduló Simony iskola
5-6. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
5-9. hétfő-péntek Pénzügyi témahét
5. hétfő 14:00 15:30 DADA - 3. évfolyam tantermek
6. kedd 9:00 12:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában Zeneiskola
6. kedd 12:00 14:30 BankVelem - pénzügyi előadások tantermek
6. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - Etika/hit- és erkölcstan oktatásról Bolyai terem
7. szerda 8:00 10:00 Matalent3 mérés - 4. a osztály Kalmár terem
7. szerda 14:00 16:00 Angolverseny Lovassy Gimnázium
8. csütörtök 10:30 11:00 Nőnapi műsor - 2. b osztály Idősek otthona
8. csütörtök 12:00 14:00 Lego kiállítás megtekintése - 5. a osztály Laczkó Dezső Múzeum
8. csütörtök 14:00 15:00 Cholnoky Alapműveletiverseny Cholnoky iskola
9. péntek 9:00 11:00 Bátaszéki matematikaverseny / országos döntő Bátaszék
10. szombat

Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos fordulója Budapest
10. szombat Munkanap
12. hétfő 9:00 16:00 Kis Kavics Kupa Budapest
13. kedd 13:00 14:00 Állásbörze - 6. évfolyam Aréna
14. szerda 11:00 12:00 Március 15. / ünnepi műsor
14. szerda 11:00 12:00 Koszorúzás
14. szerda Ideiglenes felvételi jegyzék
15. csütörtök Nemzeti ünnep
16. péntek

Pihenő nap / Tanítási szünet
19-20. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
20. kedd 10:00 11:15 Kenguru matematikaverseny
21-22. szerda-csütörtök

Tanulói adatlapok módosítása
21-22. szerda-csütörtök Papírgyűjtés
21. szerda 14:30 15:30 Tankerületi Logikaverseny Botev iskola
22. csütörtök 14:00 16:00 Játékos integrációs mozgás Táncsics iskola
22. csütörtök 16:30 18:00 Ovisuli
23. péntek 14:00 16:00 Hevessy kémia verseny - megyei forduló
23. péntek 14:00 17:00 NyelvÉsz - megyei forduló
23-24. péntek-szombat
Lotz - országos döntő Bonyhád
24.

szombat

10:00 11:30 Kalmár László matematikaverseny - megyei forduló
25. vasárnap 8:00 15:00 Arany János verseny - országos döntő Budapest
26. hétfő 14:00 16:00 Technika és életvitelverseny - megyei forduló Jedlik terem
26. hétfő 13:00 16:00 7mérföldes csizmában mesevetélkedő Megyei Könyvtár
28-30. szerda-péntek Zrínyi matematikaverseny - országos döntő Kecskemét
28. szerda Tanítási szünet
29. csütörtök Tavaszi szünet Vigyor
30. péntek
Nagypéntek - munkaszüneti nap

2018. ÁPRILIS


dátum nap mettől meddig program helyszín
2. hétfő Húsvét hétfő - munkaszüneti nap
3. kedd
Tavaszi szünet Vigyor
4-5. szerda-csütörtök 7:30-10:00 14:00-17:30 Menza befizetése Gondnokság
9-13. hétfő-péntek Digitális témahét
9. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra tantermek
10. kedd 15:00 16:00 X. Tankerületi Logikaverseny eredményhirdetés Botev iskola
10. kedd 9:00 11:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában Zeneiskola
10. kedd 15:00 17:00 Színházlátogatás - Szent Péter esernyője Petőfi Színház
11. szerda Költészet napja, megemlékezés
12. csütörtök TÉGY verseny - országos döntő Szombathely
12-13. csütörtök-péntek 8:00 19:00 1. osztályosok beiratkozása Titkárság
13. péntek Ideiglenes felvételi lista
13. péntek 14:00 16:00 Tudásbajnokság - megyei forduló
13. péntek 16:30 22:00 Szakmák éjszakája Középiskolák
14. szombat 9:00 12:00 Kecske Kupa II. forduló Kossuth terem
16-17. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-17:30 Napközi befizetése Gondnokság
16. hétfő 10:00 14:00 7mérföldes csizmában  mesevetélkedő - megyei forduló Megyei Könyvtár
18. szerda 13:00 14:00 Paks II. busz megtekintése Óváros tér
20. péntek Föld Napja
20. péntek 14:00 16:00 Idegennyelvi Szépkiejtési verseny Botev iskola
21. szombat Tanítás nélküli munkanap - Pályaorientációs nap
23-27. hétfő-péntek Fenntarthatósági témahét
23. hétfő 7:00 17:00 Büvösvölgy - 6. a osztály Budapest
24. kedd 8:00 14:00 Atlétika Diákolimpia Városi Stadion
24. kedd 14:00 18:00 Gárdonyi Logikaverseny - országos döntő Győr
24. kedd 14:00 16:00 Városi Kémiaverseny Vetési Gimnázium
24. kedd 14:00 15:30 Látogatás a Bakony Karszt Zrt Múzeumában - 4. évf
25. szerda 14:00 15:30 Látogatás a Bakony Karszt Zrt Múzeumában - 3. évf
26. csütörtök 14:00 18:00 Gárdonyi Logikaverseny - országos döntő Budapest
26. csütörtök 15:00 17:00 Színházlátogatás - alsó tagozat Petőfi Színház
27. péntek NETFIT mérés vége
27. péntek Középfokú felvételiről való értesítés
27-30. péntek-hétfő Nemzetközi Magyar Matematikaverseny Szabadka
30. hétfő Pihenő nap - tanítási szünet

2018. MÁJUS


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. kedd Munka ünnepe- munkaszüneti nap
2-3. szerda-csütörtök 7:30-10:00 14:00-17:30 Menza befizetése Gondnokság
2. szerda Diáknap
3. csütörtök 8:00 14:00 Atlétika Diákolimpia Városi Stadion
3. csütörtök 9:30 13:30 Mesterségem címere - szakmák bemutatója Tótvázsony
3. csütörtök 14:00 15:00 Bábszínház - Pegazus Hangvilla
3. csütörtök
Fényképezés - 8. osztály
4. péntek 8:00 12:00 Vetési labor Vetési Gimnázium
5. szombat Kenguru - eredményhirdetés Budapest
6. vasárnap 10:00 14:00 Kálti Márk Történelemverseny - országos döntő Budapest
7. hétfő 17:00 18:00 Szülői értekezlet - alsós osztálytermek
7. hétfő 13:00 14:00 Kürtbemutató osztálytermek
7-8. hétfő-kedd 8:00 13:00 Ásványkiállítás folyosó
8. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - felsős osztálytermek
11. péntek 8:00 12:00 8. osztályosok írásbeli vizsgája
11. péntek 4. osztályosok fényképezése
12. szombat NyelvÉSZ - országos döntő Szeged
12. szombat 10:00 16:00 Medve matekverseny - területi Kertek és Kolostorok
14-15. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
14-15. hétfő-kedd 8. osztályosok szóbeli vizsgája
15. kedd 15:00 16:30 Színházlátogatás - alsó tagozat Petőfi Színház
15. kedd 14:00 15:00 Fenntarthatósági előadás Agóra
15. kedd
Látogatás a Zeneiskolában - 1. osztályok
16. szerda 8:00 12:00 Idegennyelvi mérés
18. péntek Madarak és Fák Napja
18. péntek Pünkösdi Király választása
19. szombat 10:00 13:00 Kecske Kupa - országos döntő Kecskemét
21. hétfő Pünkösd hétfő - munkaszüneti nap
23. szerda 8:00 12:00 Kompetenciamérés 6. és 8. évf.
25-26. péntek-szombat Kalmár László Matematikaverseny / országos forduló Budapest
26. szombat Tudásbajnokság - országos döntő Szeged
26. szombat Simonyi verseny - országos döntő Budapest

2018. JÚNIUS


dátum nap mettől meddig program helyszín
4-5. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-17:30 Menza és napközi befizetése Gondnokság
4. hétfő 8:00 8:20 Az összetartozás napja, megemlékezés a hangoson keresztü
13. szerda Tanítás nélküli munkanap
15. péntek Utolsó tanítási nap
15. péntek 12:00 8. évfolyam búcsúműsora
16. szombat 9:00 10:30 Tanévzáró ünnepély udvar vagy tornaterem
18-22. hétfő-péntek 8. osztályosok beiratkozása a középiskolákba
21. csütörtök 9:00 12:00 Év végi tanévzáró értekezlet
22. péntek Nevelőtestületi kirándulás
Módosítás dátuma: 2018. szeptember 04. kedd, 19:44  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 529
Tartalom : 1438
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 2977371