Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Kirándulás a bécsi karácsonyi vásárba

E-mail Nyomtatás PDF

{datsopic id=1419}2006. december 9-én a DÖK szervezésében ismét Bécsben jártunk. Megérkezve Ausztria fővárosába, a kirándulást a főváros nevezetességeinek megtekintésével kezdtük. Mindannyiunk számára „térdremegtető" élmény volt a Stephansdom tornyába fel, majd lemászni. 241 lépcső fel-le, képzelhetitek...

A karácsonyi vásár már nem volt ennyire „fárasztó". Minden volt, mi szem- szájnak ingere. A bódékban édességet, szebbnél szebb karácsonyfadíszeket, gyertyát, apró ajándéktárgyakat lehetett vásárolni. A hideg ellen sokan forralt borral, felnőtteknek, illetve gyerekeknek készült punccsal védekeztek. A Városháza is megnyitotta kapuit, ahol kézműves foglalkozásokon vehettünk részt. Sajnos hat órakor hazafelé kellett venni az irányt! Tanárainknak köszönjük a programot, s várjuk a következőt!

Benkő Csilla és Malasics Kinga (6. a)

UI: A képeket se felejtsétek el megnézni a Galériában!

{mos_sb_discuss:2}

Módosítás dátuma: 2006. december 29. péntek, 23:26  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7323
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7058233