Az alsós nyári tábor programja

Kőszeg2007 június 18-22-ig az alsó tagozatosok (35-en) Velemben táboroznak Mihályfiné Nochta Mária és Horváth Istvánné szervezésében. A programjuk a következő:

1. nap: (jún. 18.) 7 órakor indulás a Szikvíz parkolóból. Délelőtt a tábor elfoglalása. Délután kirándulás Írottkőre. Este ismerkedés a faluval.

2. nap: Délelőtt látogatás a faluban élő fazekasmesternél, korongozás. Délután gyalogtúra Cákra, a híres pincesorra. Este sportfoglalkozás, daltanulás, falujárás.

3. nap: Délelőtt kézműves foglalkozás. Járatos busszal a kőszegi Jurisich vár megtekintése. Ebéd Kőszegen. Délután Chernel-kert, Bertold István bemutató ház, séta a belvárosban. Este Szent Vid túra.

4. nap: Délelőtt kézműves foglalkozás, sportversenyek, játékok. Délután túra a velemi vízimalomhoz, rőzsegyűjtés. Este tábortűz.

5. nap: A tábor elhagyása. Hétforrás gyalogtúra, hideg ebéd. Délután kirándulás Sárvárra a Nádasdy várhoz. 18 órakor érekzés Veszprémbe.

Módosítás dátuma: 2007. június 27. szerda, 23:47

Tartalom : 2059