A tanévzáró ünnepségen (2012. június 23-án) díjazott tanulók névsorát olvashatják.
Az iskola átlaga: 4,44 lett, 104-en kitűnő eredményt értek el (24%).
Az év végi vizsgán kitűnő eredményt ért el:
8. a osztályból:
- Faludi Réka
- Fülöp Barnabás
- Hartung Éva
- Hidegkuti Konstantin
- Kovács Ágnes
- Minyó Zsófia
- Nagy Kartal
- Rácz Jenő Dániel
- Tóth Bálint
- Tóth Zsófia
- Trón Réka
8. b osztályból:
- Deutsch Judit
- Simon Anikó
- Szűcs Nikolett
Vizsgajelesek:
- Bakos Anett
- Kiss Annamária
- Tuba Orsolya
Év tanulói és az Év diákjai:
Év diákjai:
Tóth Zsófia (4. b)
Minyó Bence (4. b)
Taba Dorottya (8. b)
Kövesi Borbála (8. b)
Év tanulói:
Lázár Bence (4. a)
Máthé Kincső Eszter (4. a)
Trón Réka (8. a)
Nagy Kartal (8. a)
A tavalyi kompetenciamérésben a legeredményesebbek voltak (tavalyi besorolásban):
6. a osztályban szövegértésben:
Vida Péter
Magdó Borbála
Kovácsics Virág
6. a osztályban matematikából:
Hajdara Tamás
Vida Péter
Encz Koppány
6. b osztályban szövegértésben:
Béry-Horváth Gergely
Strenner Márió
Arany Tímea
6. b osztályban matematikából:
Béry-Horváth Gergely
Bús Benedek
Arany Tímea
8. a osztályban szövegértésben:
Nagy Luca Sára
Szijj Hajnalka
Béry-Horváth Álmos
8. a osztályban matematikából:
Nagy Luca Sára
Szijj Hajnalka
Béry-Horváth Álmos
8. b osztályban szövegértésben:
Balogh Luca
Gubicza Zoárd
Alfonsó Eszter
8. b osztályban matematikából:
Balogh Luca
Gubicza Zoárd
Kuti Balázs
KITŰNŐK:
(TD= tantestületi dicséret: min. 4 tantárgyból szaktárgyi dicséret; TK= tantárgyi kitűnő: magartartásból vagy szorgalomból van csak négyese)
1. a osztályban
- Biró Dóra Eszter
- Dominyák Virág
- Farkas Lilla
- Kiss Levente
- Morvai Levente
- Pituk Mátyás
- Szaksz Anna Borbála
1. b osztályban
- Badics Eszter
- Iván Kata
- Rózsa Zoé
- Tóth Flóra
- Vándor Olivér
2. a osztályban
- Czövek Gréta TD
- Fröhlich Boldizsár TD
- Kiss Csongor
- Mező András
- Nagy Fruzsina
- Poharánszki Anna
- Pósfai Márton TD
- Soós András
- Speulta Zsófia
- Szabó Patrik
- Tislér Levente TD
2. b osztályban
- B. Kiss László TD
- Győrffy József TD
- Janku Boldizsár
- Kovács Bálint
- Merencsics Lili
- Szabó Ágnes
- Trócsányi Laura TD
- Weinhoffer Regina
3. a osztályban
- Balázs Petra TD
- Engi Viktória TD
- Kiszin Panna
- Kővágó Zsófia TD
- Márki Sára
- Müller Emese TD
- Nagy Patrícia TD
- Pipó Fanni
- Varga Milán
3. b osztályban
- Bácskai Kinga
- Horváth Dominik
- Ignácz Laura
- Janni Meláni
- Kloó Benedek
- Schmieder André
- Selmeczki Petra
- Szappan Réka
- Tahin Júlia
- Vas Vivien
4. a osztályban
- Hamburger Panna
- Hetyei Kristóf
- Lázár Bence
- Máthé Kincső TD
- Schultz Emma TK
- Zsilák Balázs
4. b osztályban
- Minyó Bence TD
- Tóth Zsófia TD
- Zoltáni Dominik
5. a osztályban
- Árkossy Borbála TD
- Balázs Levente TK
- Biró Andor
- Czaun Réka
- Horváth Alexandra
- Kapcsándi Lóránt
- Korcsog Adél TD
- Kovács Ákos
- Kovács Bence
- Kővágó Boglárka TD
- Leitold Anita TD
- Lükő Loretta TD
- Pap Anna
- Speier Roberta TD
5. b osztályban
- Ádám Noémi
- Janku Flóra Bereniké TD
6. a osztályban
- Heller Sára
- Kovács Andor
- Péter Veronika
- Pituk Gábor
- Varga Márk TD
6. b osztályban
- Biró Barna TD
- Hungler Félix TK
- Róka Fanni TD
7. a osztályban
- Encz Koppány TD
- Hajdara Tamás TD
- Kolac Máté TD
- Magdó Borbála TD
- Palotás Réka TD
- Vida Péter TK
7. b osztályban
- Béry-Horváth Gergely TD
- Bús Benedek TD
- Takács Anna Lujza TD
8. a osztályban
- Faludi Réka
- Hartung Éva
- Hidegkuti Konstantin
- Kovács Ágnes TD
- Mészáros Eszter
- Minyó Zsófia
- Nagy Kartal TD
- Rácz Jenő Dániel TD
- Tóth Bálint TD
- Tóth Zsófia
- Trón Réka TD
- Nagy Krisztina TD
8. b osztályban
- Deutsch Judit
- Simon Anikó
Kiemelkedő sport, tánc és zenei eredményéért külön jutalomban részesült (Balatoni Bob jegyet kapott):
1. a-ból: Áment Balázs, Nagy Lázár
2. a-ból: Kocsi Réka, Sövegjártó Levente, Varga Zalán
2. b-ből: Győrffy József
3. a-ból: Pipó Fanni, Tóth Péter, Bárány Jordán, Áment Máté, Nagy Nóra
3. b-ből: Ihász Dávid, Kuti Edina, Ignácz Laura, Vas Vivien, Jánosfalvi Réka
4. a-ból: Simon Dóra, Hamburger Panna, Tóth Tímea, Schultz Emma
4. b-ből: Minyó Bence, Jámbor Laura, Tóth Zsófia, Barbalics Gergő, Bácskai Ádám
5. a-ból: Pap Anna, Praznovszky Pál, Speier Roberta, Lükő Loretta, Tuba Csilla, Horváth Alexandra, Kapcsándi Lóránt, Balázs Levente
5. b-ből: Mód Regina, Fellegvári Benigna, Rózsa Panna
6. a-ból: Heller Sára, Horváth László, Szépvölgyi Dániel, Péter Veronika, Haas Dorottya, Csillag Dávid, Bárány Abigél, Pituk Gábor, Szerdahelyi Panna, Juhász Mia, Nagy Viktória, Varga Éva
6. b-ből: Schvarcinger Zsolt, Hungler Félix, Kovács Áron, Kiss Máté, Kuti Bence, Palkovics Daniella, Németh Martin, Róka Fanni, Kuti Zsófia, Petrák Rebeka
7. a-ból: Zsigmond Ákos, Csonka Bálint, Horváth Klára, Kőrösi Eszter
7. b-ből: Csonka Krisztina, Arany Tímea
8. a-ból: Ladányi Fruzsina, Minyó Zsófia, Fenyves Máté, Schekk Bence
8. b-ből: Taba Dorottya, Kövesi Borbála
< Előző | Következő > |
---|