Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 2022

2022. november 11-én rendezték meg a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulóját. Az idei tanév versenykiírása szerint az 1-3. helyezést elért csapatok jutottak be országos döntő írásbeli fordulójára. Iskolánk tanulói közül a 6. a osztályosok BeMagolTuk csapata (Hunyadi Zita, Molnár Vanda, Ecsédi Tamás, Engi Dániel) jutott be az országos döntőre, ahol 43. helyen végeztek. Gratulálunk a diákoknak és a felkészítőknek a szép eredményekhez!
A körzeti forduló eredményei:

3. évfolyamon:
7. helyezett Nyelvcsirkék csapat, tagjai: Fekete Csaba (3. a), Varga Hanna (3. a), Módra Dorka (3. a), Bárányos Zétény (3. a)
8. helyezett Kis Vuk csapat, tagjai Fodor Hanna (3. b), Geiszt Máté (3. b), Káli Virág (3. b), Iványi Sára (3. b)
19. helyezett Okos Nudlik csapat, tagjai: Miskey Milos (3. a), Breitenstein Mátyás (3. a), Erdélyi Dániel (3. a), Nagy Anna (3. a)
24. helyezett Okos Raptorok csapat, tagjai: Sebő Tas (3. a), Breitenstein Dániel (3. a), Maróti Anna (3. a), Miklós Márk (3. a)

4. évfolyamon:
4. helyezett Kisokosok csapat, tagjai: Neumann Emma
(4. a), Tálos Eszter (4. a), Marton Enikő (4. a), Kölesdi Anna (4. a)
5. helyezett Nyelvászok csapat, tagjai: Adamecz Zoltán (4. a), Balotai Márton (4. a), Bakos Gergő Ferenc (4. a), Szűcs Balázs (4. a)
7. helyezett Nyelvtan osztag csapat, tagjai: Lennert Anna (4. a), Kocsis Bendegúz (4. a), Fehér Dóra Júlia (4. a), Koleszár Olivér (4. a)
21. helyezett Nyerő 4-es csapat, tagjai: Bátor Csanád (4. b), Rádoki Regina (4. b), Szeidmann Nóra (4. b), Nagy Angéla (4. b)
24. helyezett A négy magyar csapat, tagjai: Nagy Hanna Luca (4. a), Markovics Gáspár Máté (4. a), Sulyok Ágoston (4. a), Hirt Martin (4. a)

5. évfolyamon:
5. helyezett Bolyai Baglyok csapat, tagjai: Czövek Szófia (5. a), Szücs Romi (5. a), Benda Sára (5. a), Selmeczki Flóra (5. a)
7. helyezett Okosokk csapat, tagjai: Szövetes Milán (5. a), Simon-Varga Olivér (5. a), Ungváry Botond (5. a), Fekete Attila (5. a)

6. évfolyamon:
1. helyezett BeMagolTuk csapat, tagjai: Hunyady Zita (6. a), Molnár Vanda (6. a), Ecsédi Tamás (6. a), Engi Dániel (6. a) DÖNTŐS!
12. helyezett Szikra Agyak csapat, tagjai: Meilinger Vivien (6. b), Baltz Nóra (6. b), Széplaki Zina (6. b), Czvetkó Levente (6. b)

7. évfolyamon:
8. helyezett Életértelme42 csapat, tagjai: Schnetter Barna (7. b), Győry Zsombor (7. b), Szekeres Martin (7. b), Kiss-Jakab Árpád (7. b)
9. helyezett fÉSZek csapat, tagjai: Felsőbányai Borbála (7. b), Bartalos Amira (7. b), Bielik Réka (7. b), Tóth Rebeka (7. b)
16. helyezett Pityuk csapat, tagjai: Szabó Péter (7. a), Schultz Ármin (7. a), Sárvári Ignác (7. a), Varga Dávid (7. a)

Felkészítők: Bedics Anita (3. b), Juhász-Baranyai Zsuzsanna (4. b), Port Márta (4. a), Szikra Ágnes (5. a, 6. b, 7. a), Szöllősi Judit (6. a, 7. b), Vajainé Baranyai Beatrix (3. a)

Módosítás dátuma: 2022. november 28. hétfő, 07:35

Tartalom : 2135