Iskola udvarának rendezése 2021 ősz

2021. szeptember 25-én iskolánk Szülői Munkaközösségének lelkes csapata segítőkész tanulókkal és nevelőkkel együtt az iskola udvarának rendezésébe fogott.
A délelőtti napsütésben Bátor István - a Bátorkert Kft vezetője - irányításával több, mint száz örökzöld növény került elültetésre a műfüves pályák közti területre.
Ezen kívül rengeteg virágot ültettek el a nyolc kiskertbe, a kőládákba és az iskola udvarára. Felásták a távolugró gödröt, kigyomlálták a murvás területet, levágták a balesetveszélyes ágakat a focipálya mellett.
A szülők valamennyi segítőt zsíros kenyérrel látták vendégül.
Nagyon szépen köszönjük a szülők, diákok és nevelők munkáját, a Bátorkert Kft és a szülők felajánlásait!
A munka során készült képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2021. szeptember 26. vasárnap, 12:19

Deák futás 2021

2021. szeptember 24-én megrendezett Deák-futáson az 5. évfolyamos lányok között Meilinger Vivien (5. b) 1. helyezést ért el, Baltz Nóra (5. b) 2. helyezett lett, míg Pálinkás Petra (5. a) 3. helyen futott be a célba, Széplaki Zina Zara (5. b) a 4. helyen végzett.
Az eseményen készült fotók itt tekinthetők meg.
Gratulálunk!

Módosítás dátuma: 2021. szeptember 26. vasárnap, 17:46

Magyar Diáksport Napja 2021

2021. szeptember 24-én délelőtt 4 tanórán keresztül tartó sportfoglalkozást tartottunk tanulóinknak. Az eseményt három testnevelés szakos kollégánk szervezte meg. A tornateremben egy akadálypályát építettek, amin az osztályoknak úgy kellet végighaladni, hogy közben mindannyian egy kötelet fogtak. Az udvaron található két focipálya is akadálypályává változott. Az egyik pályán atlétikai feladatok, míg a másik pályán labdás feladatok vártak a gyerekekre.
Közben tanulóinkra meglepetés is várt, mert két olimpiai résztvevővel - Szögi Istvánnal és Barta-Kéri Biankával – találkozhattak, akik meséltek az olimpiáról, az azon való részvételhez vezető hosszú útról, nehézségekről, de elmondták a gyerekeknek, hogy a kitartó munka számukra meghozta az eredményt a sportban, mindkettőjüknek gyerekkori álma vált valóra. Felhívták a figyelmüket a mozgás fontosságára ami szerintük még akkor is fontos, ha valaki nem akar élsportoló lenni.
Köszönjük Patrik bácsinak, Gábor bácsinak és Iván bácsinak a szervezést.
Az eseményen készült fényképek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2021. szeptember 26. vasárnap, 12:31

Takarítói állás

A Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola fenntartója felvételt hirdet 8 órás takarítói álláshelyre.

Érdeklődni, jelentkezni lehet munkanapokon 8-16 óráig a 06/30/8116628-as telefonszámon.

Uzsonnás dobozt kaptak az első osztályosok

Az elmúlt tanévekben megkezdett kezdeményezést folytatva első osztályos tanulóink uzsonnás dobozt vehettek át a VHK Nonprofit kft. jóvoltából. A kezdeményezés legfőbb célja a hulladék csökkentése, melynek Ökoiskolaként nagyon örülünk.
Köszönjük szépen!

Módosítás dátuma: 2021. szeptember 23. csütörtök, 12:03

Kossuth Lajos születésnapjára emlékeztünk

1802. szeptember 19-én született iskolánk névadója, Kossuth Lajos.
Születésének 219. évfordulója alkalmából ünnepi műsorral készültek iskolánk tanulói.

A megemlékezés koszorúzási ünnepséggel zárult.

Intézkedési ter 2021. szeptember

Kedves Diákok! Tisztelt Szülők!
A járványügyi helyzet miatt a Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskolában alkalmazandó eljárásrend 2021. szeptember 1-től módosult.
A módosított eljárásrend  a
következő linkre kattintva olvasható.
Kérünk mindenkit, hogy az intézkedési tervben rögzített szabályokat tartsa be.
Köszönjük

Szülői értekezletek és fogadóórák

Étkezés befizetése, lemondása

legjobbiskola.hu

A kompetenciamérések alapján a legjobb általános iskolák listáján a Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola az ország 3575 iskolája közül a 14. helyet szerezte meg. A kiemelkedő pedagógiai teljesítmény alapján pedig az 1. helyet.
A kimagasló eredményhez tanulóinknak és pedagógusainknak szívből gratulálunk!

Ide kattintva friss könyvtári híreket olvashattok.

Az alábbi gombra kattintva beléphet a Kossuth iskola on-line könyvtárába:

Ki van vonalban

Oldalainkat 58 vendég böngészi