Tanévzáró 2019

Szeretettel meghívunk minden kedves diákunkat és családjukat ballagással egybekötött  tanévzáró ünnepélyünkre, melyet

2019. június 15-én (szombaton) 9 órakor

tartunk iskolánkban.

Tudásbajnokság országos döntő 2019

2019. június 1-én rendezték meg a Tudásbajnokság országos döntőjét Szegeden, amin intézményünk tanuló a következő szép eredményeket érték el:
Ecsédi Tamás 2. a osztályos tanuló Anyanyelvből 11. helyezést ért el.
Győry Zsombor 3. b osztályos tanuló Irodalom-szövegértésből 3. helyezett lett.
Felsőbányai Borbála 3. b osztályos tanuló Anyanyelvből 11. helyen végzett. Felkészítésüket Szedlákné Mészáros Emőke végezte.
Morvai Anna 4. a osztályos tanuló Irodalom-szövegértésből 10. helyezett lett. Anyanyelvből Mészáros Barna 4. a osztályos tanuló 12. helyen, míg Kórusz Sándor 4. a osztályos tanuló 21. helyen végzett. Felkészítőjük Port Márta volt.
Széplaki Zéta 6. a osztályos tanuló Matematika tantárgyból 8. helyen, míg Történelem tantárgyból 16. helyen végzett. Őt Somogyi Tímea és Somogyi Csaba készítette fel.
Gratulálunk!

BAFIT 2019

2019. május 24-én a zánkai Bozzay Pál Általános Iskola intézményvezetője meghívásának köszönhetően a Balaton-felvidéki Iskolák Találkozóján vehetett részt intézményünk 7 fős delegációja. Diákjaink közül Darida Csenge (7. b) és Magi Réka (7. b) "Kalandtúrára fel" - kincskereső geotúrán vettek részt, melyen

2. helyezést értek el. Szokolai Patrik (8. b) 1849 m-es futásban 3. helyen végzett. Felkészítőik Győriné Rapp Erzsébet és Szijj Gábor.
Gratulálunk! Az eseményen készült képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2019. június 04. kedd, 15:58

Medve Matematikaverseny országos döntő 2019

2019. június 1-én került megrendezésre a Medve Szabadtéri Matekverseny országos döntője Debrecenben, ahol Kismedve kategóriában a Bálint Balázs, Fogarassy Kristóf, Szabó Miklós alkotta csapat 1. helyen végzett és egy évre elnyerte a verseny Vándorserlegét.

Gratulálunk a szép eredményhez!

Módosítás dátuma: 2019. június 04. kedd, 15:35

Atlétika Diákolimpia országos döntő 2019

Iskolánk IV. korcsoportos tanulói 2019. május 30-án megrendezett atlétika diákolimpia országos  döntőjén vettek részt Székesfehérváron, ahol 7. helyezést értek el.
A
csapat tagjai: Vojnity Viktor (8. a), Burai Bence (8. a), Lükő Martin (8. a), Luthár Botond (8. b) és Báder Barnabás (8. b).

Valamennyi versenyzőnek és felkészítőiknek (Gyévai Iván, Szijj Gábor) szívből gratulálunk.

Módosítás dátuma: 2019. június 04. kedd, 15:20

Kálti Márk történelemverseny 2019

A Kálti Márk történelemverseny 2019. május 26-án megtartott országos döntőjén iskolánk 5. a osztályos tanulói a közül Vörös Zalán 3. helyezett lett, míg Vörös Csanád a 6. helyen végzett.
Felkészítő tanáruk Gaálné Szax Éva.

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny országos döntő 2019

2019. május 25-én került megrendezésre Budapesten a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny országos döntője, ahol Szaksz Réka (7. a) osztályos tanuló a 12. helyen végzett.
Rékát Nagyné Dömös Erika készítette fel.

Gratulálunk!

Ki van vonalban

Oldalainkat 106 vendég böngészi
határtalanul