„Földön – Vízen – Levegőben” interaktív fenntarthatósági kalandtúra

Május 11-én 5., 6. és 7. osztályos diákjaink közül 2-2 csapat vett részt a Pannon Egyetem által szervezett a „Földön – Vízen – Levegőben” interaktív fenntarthatósági kalandtúra programon. A csapatok 9 állomáson mérték össze tájékozottságukat a környezetvédelem, fenntarthatóság témakörökben. A játékos feladatok közben sok-sok új ismerettel és élménnyel gazdagodtak diákjaink. A játékos vetélkedőn nagyon szép eredmények születtek.

5.-6. évfolyamosok között

ÖKOssuth csapata 2.helyezést ért el. Csapattagok: Szűts Ábel, Palaczki Emma, Czövek Szófia, Ungváry Botond, Ecsédi Tamás, Engi Dániel, Simon Sebestyén
Kossuthos Zöldikék csapata 4.helyezett lett. Csapattagok: Falus Dorottya, Czvetkó Levente, Baltz Nóra, Meilinger Vivien, Miskey Lili, Molnár Vanda

7.évfolyamosok között
Green ÖkoKossuth csapata 2. helyezést ért el. A csapat tagjai: Tóth Rebeka, Bartalos Amira, Bielik Réka, Fehér Dorina, Fujt Levente, Kiss-Jakab Árpád, Béry-Horváth Barna
Zöld Kossuth csapat a 4. helyen végzett. Csapattagok: Sárvári Ignác, Schultz Ármin, Koszorus Levente, Gerebics Gellért, Varga Dávid, Bánhidi Bíborka, Tán Lili.

Okleveleket, „Rovarszállót” és társasjátékokat kaptak a gyerekek jutalmul.
Az eseményen készült fotók itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2023. május 17. szerda, 10:26

Tartalom : 2111