Kecske Kupa matematika csapatverseny országos döntő 2023

2023. március 24-én iskolánk adott otthont a MATEGYE által szervezett Kecske Kupa matematika csapatverseny 2. fordulójának.
Az 1. és 2. fordulón nyújtott teljesítmény alapján 4 csapatunk kapott meghívást a május 20-i országos döntőre, ahol
5. helyezett lett MateKecskék csapat (tagjai: Szűcs Botond (5. a), Szür Kristóf (5. a), Szűts Ábel (5. a))
12. helyen végzett az Izomkecskék csapat (tagjai: Fekete Attila (5. a), Szövetes Milán (5. a), Ungváry Botond Márk (5. a), Simon-Varga Olivér (5. a))
4. helyet szerezte meg a KupaKecske csapat (tagjai: Ecsédi Tamás (6. a), Engi Dániel (6. a), Mezriczky Aurél (6. a), Simon Sebestyén (6. a))
8. helyet ért el a Futó Emberkék csapat (tagjai: Morvai Anna (8. a), Molnár Lilla (8. a), Orosz Zsófia (8. a), Polt Regina (8. a))
Felkészülésükben Horváthné Berta Éva, Somogyi Tímea és Nagyné Czaun Mariann segítette őket. Gratulálunk! Az eseményen készült képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2023. május 30. kedd, 07:44

Tartalom : 2109