Nemzetközi akrobatikus rock and roll táncverseny

Acro Dance S.E.ACRO DANCE SE csapatai lenyűgöző teljesítményt értek el a  BLACK CUP nemzetközi táncversenyen Prágában 2024. június 8-án. Az iskolából több tanuló is részt vett ezen a rangos nemzetközi megmérettetésen. Molnár Vanda és Hunyady Zita 7. a osztályos tanulók a PRETTIES Girls nagyformációs csapat tagjaként a dobogó 3. fokára állhattak fel a versenyen. Vanda és Weinhoffer Réka (8. a) Junior kisformációs kategóriában kiváló helyezést értek el a PURPLE JAM csapattal (6. helyen zárták a versenyt). DUO Girls kategóriában is megmutathatták tudásukat, melynek eredményeképpen a dobogó 3. fokára állhattak fel. Felkészítő edző: Tromler Kata.
Péter Nóra 2. b osztályos tanuló és Szür Karina 3. a osztályos tanuló a PRETENDERS Children nagyformációval állhatott fel a dobogó 2. fokára.  Karina Children kisformációs kategóriában is fantasztikus eredményt ért el, hiszen PIXEL csapatával egyenes ágon a fináléba jutva végül az 5. helyezéssel térhettek haza. Felkészítő edző: Tromler Kata. Gratulálunk!

Módosítás dátuma: 2024. június 16. vasárnap, 14:18

Tartalom : 2109