
A Bolyai Anyanyelvi csapatverseny megyei fordulóját 2020. november 6-án on-line módon rendezték meg. Iskolánkat 11 csapat képviselte, melyek közül az 5. évfolyamon a Magyar Ászok csapat (Győry Zsombor, Kiss-Jakab Árpád, Fujt Levente, Tóth Rebeka) és 7. évfolyamon a Betűcserkészek csapat (Rédling Hanna, Breitenstein Benedek, Miklós Hanga, Koszorus Nóra) bejutott az országos döntőbe.
A döntőt december 5-én szintén on-line formában bonyolítják le.
Gratulálunk! Sok sikert a döntőben!
A megyei forduló eredményei:






Az
A Bakony Gaszt Zrt. a következő menüket ajánlja a 8. hétre (február 21-25.) és a 9. hétre (március 1-4.).
Kedves Ovisok! Kedves Szülők!