
2020. szeptember 17-én és 18-án (csütörtök-péntek) ismét papírgyűjtés lesz az iskolában.
A gyűjtött papírt az iskola udvarán elhelyezett konténerhez kell vinni és a konténer mellé kell lerakni.
Az idei évben a hullámkartont nem veszik át, ezért kérjük azt ne hozzanak.
Ezen a két napon az iskola udvarára reggel 7-9 óráig és délután 15-21 óráig be lehet hajtani (a sorompó felnyitásra kerül).






A Bakony Gaszt a 2. hétre (2011. január 10-14.) a következő menüt ajánlja.
A Bem városi matematikaverseny eredményhirdetése 2011. január 7-én, pénteken 15 órakor volt a HEMO-ban.
2020. szeptember 1-től - a kialakult járványügyi helyzet miatt -