
A Nemzeti Összetartozás Napján, június 4-én az iskolánkban tartózkodó diákokkal emlékeztünk az 1920. június 4-én a versailles-i Nagy-Trianon palotában aláírt békeszerződésre.
Az eseményen készült fényképek itt tekinthetők meg.
Többi diákunkat egy virtuális műsor megtekintésére hívjuk, mely a következő linkre kattintva érhető el.






A Medgyaszay István SZIGK megrendezte az I. Városi gumihangya (puzzle) bajnokságot, ahol iskolánk 7. osztályos csapata elhozta az első helyet, a vándorkupát.
Hagyományainkat követve az idei tanév végén, 2011. június 20-24. között ismét táborozni visszük az alsós tanulóinkat. Az idén a Dinnyési láp szomszédságában, Seregélyes, Elza major, Pelikán ház ad otthont nekünk.
Kedves Szülők!