Az Országos Német Nyelvi Verseny megyei fordulójára iskolánk 4 tanulója kapott meghívást, akik a következő szép eredményeket érték el:
7. évfolyamon 1. helyezést ért el Agárdi Attila (7. a), 5. helyezett lett Soós Tamás (7.a).
8. évfolyamon 2. helyezett Engi Lilien (8. a), 6. helyen végzett Gfellner Benedek (8. a).
Tanulóinkat Vigh-Krupla Orsolya készítette fel. Gratulálunk!






Október 9-10-én rendezte meg Veszprémben a Pannon Egyetem és a Veszprém Megyei Magyar-Japán Baráti Társaság a Japán napokat. Ezen az iskolánk is kiállította a "Japán magyar gyermekszemmel" című rajzversenyünk díjazott 70 alkotását. Ezek mellett a japán testvériskolánktól kapott rajzok is bemutatásra kerültek.
A Bakony Gaszt a 41. hétre (október 11-15-ig) a következő menüt állította össze.
A menzai szolgáltatást biztosító
Kedves Szülők!