Jövő nyáron 3 hetes utat tervezünk a Japánba, ahol a JAHUSC szervezésében meglátogatjuk majd a japán testvériskolánkat, 1 hetet Tokióban töltünk, 2 hetet táborban, ahol intenzív japán nyelvtanítást is kapunk.
JAHUSC = Japan-Hungarian Support Center, Tokyo







Az elmúlt hetekben iskolánk birkózói több versenyen is kiemelkedően szerepeltek.
A sikeres finn testvériskolai látogatás után többen kedvet kaptak, hogy ők is részt vegyenek a jövőben a finn kapcsolatok építésében.
A Versenynaptárban frissítésre és kiegészítésre kerültek az idei év versenyeredményei. Aki nem találkozik ebben a saját eredményével, kérem hozza be papíron, vagy küldje el e-mailben.