2010. február 20-án Zalaegerszegen országos birkózóversenyen vettek részt a Centrum Sportegyesület tagjai. Ez volt eddig a legnagyobb és legkeményebb versenyük. 10 csapat 131 indulóval képviseltette magát. Andor kivételével mindenki feljebb lépett egy korosztállyal! Andor az előző napokban nagyon beteg volt, ami nagyon legyengítette, de a győzni akarása fergeteges!





A 2019/2020-as tanévben a tanulóknak a következő taneszközökre lesz szükségük.
Lezajlottak az írásbeli középiskolai felvételik. Az országos eredmények az
Tisztelt Szülők!
Iskolánk nyugdíjba vonuló nevelőitől tanévzáró ünnepélyünkön búcsúztunk el.