Kedves Szülők!A meleg étkezési utalvánnyal kapcsolatos sajtóközleményt visszavonták azzal, hogy az óvodákban és az általános iskolákban az elfogadása nem megoldott. Emiatt nem tudják a menzát vagy a napközit a közeljövőben ezekkel a jegyekkel fizetni.






Iskolánk tanévzáró ünnepélyét 2019. június 15-én tartottuk, ahol az iskolai hagyományok szerint a ballagás alkalmával a 8. osztályos diákjaink utoljára járták végig az iskola épületét. Végzős diákjaink közül többen elismerésben részesültek, melyek
Végre olyan minőségű hó esett, amiből szép hóembereket lehet építeni! Ezt több osztály ki is használta, a 3. a osztályosok remek építményei a
Kedves Szülők!
2019. június 1-én rendezték meg a Tudásbajnokság országos döntőjét Szegeden, amin intézményünk tanuló a következő szép eredményeket érték el: