2019. május 11-én iskolánk 33 felső tagozatos diákja vett részt a Kertek és Kolostorok területén 4 és fél órán át tartó Medve Szabadtéri Matekversenyen. A 11 csapat közül 7 ért el arany minősítést. Kismedve kategóriában 2 csapatunk is meghívást kapott a június 1-én Debrecenben megrendezésre kerülő országos döntőre.
Gratulálunk a szép eredményekhez! A döntőn sok sikert kívánunk!
A versenyen készült fényképek itt tekinthetők meg.
A csapatok eredményei:






Felkerült a "Versenyek 2009/10" menübe a megyei Sudoku bajnokság eredménye és a Varga Tamás Matematikaverseny megyei fordulójára behívott tanulók nevei.
Már többen érdeklődtek, hogy mikor lesznek az Ovisuli foglalkozások.
H1N1 védőoltás folyamatosan igényelhető a portán december 18-ig. Az oltáshoz szülői nyilatkozat szükséges, ami szintén a portán található, és kitöltés után oda kell leadni. Az oltás időpontjáról a faliújságon keresztül értesítjük a szülőket. A háziorvosnál továbbra is ingyen megkaphatja a gyermek az oltást.