2019. május 11-én Szegeden rendezték meg a NyelvÉSZ verseny országos döntőjét, melyen tanulóink a következő eredményeket érték el:
3. évfolyamon 26. helyezett lett Kiss-Jakab Árpád (3. b), felkészítője Szedlákné Mészáros Emőke.
7. évfolyamon 30. helyezen végzett Nagy Flóra (7. a), akinek felkészítője Nagyné Dömös Erika.






Peti, csak így tovább! Büszkék vagyunk Rád!
Veszprémi birkózók
sikere Győrben
